Įkraunama...
Įkraunama...

Gražios kojos

Rode kazkada per telika pratimuka, kuri daro Julia Roberts. Nezinau ar iseis suprantamai paaiskint. Reikalinga sofa ar fotelis. Atsigulam ant zemes, uzdedam ant sofos blauzdas. Uzpakali pritraukiam prie sofutes. Rankos uz galvos. Keliam uzpakali kiek galima auksciau. Darau kelis kart per diena po 20 kaskart.
Atsakyti
Pabandziau,labai nieko pratimukas,aciu tau. mirksiukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
mamaLina labai dekui uz pratimuka,kolkas visos supratom thumbup.gif thumbup.gif
Pakilojus uzpakali kartu su dukra pradejom lenktyniauti kuri daugiau padarys ax.gif
Ech nu ka cia as sene ja pasivysiu,bet visvien abiem po to jautesi slaunu 'uzpakaliniai' raumenukai ax.gif
Atsakyti
Na šitas pratimas ,tai thumbup.gif Tik pora padariau pabandymui,ir iš karto pasijautė.Reikės kiekvieną dieną daryti thumbup.gif
Atsakyti
Na matyt man kaip tai zirafai labai letai daeina.. ax.gif kazkas ne taip.. man labai blauzdas skauda darant, o slaunys ne nejaucia.
Atsakyti
wow.. geras pratimukas.. žinojau kad neprašausiu čia užsiregistravusi.. aš visą gyvenimą stengiuosi "prisilaikyti" bet valios per mažai.. pavasaris, tai vėl pradedam viską iš pradžių: man jaučiasi ir užpakalinis kojų-sėdmenų raumuo, bet ir blauzdos... abipusė nauda.. oikap norisi Julios kojyčių... pas mane turbūt tokio pat ilgio tongue.gif tik trigubai storesnės cry.gif pranešiu apie pasiekimus po mėnesiuko, gal bus ką drinks_cheers.gif smile.gif
Atsakyti
Pratimukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Kazko panasaus man labai reikejo.. biggrin.gif
Atsakyti
Jei taip giriat, tai ir aš pabandysiu, nes ir mano figūra ne idealas.
Atsakyti
ax.gif gryšiu iš darbo ir iš kart gulsiu ant grindų prie kėdukės, manau šis pratimukas turėtų ir man padėt kojukes pagražint. Pabandysiu, parašysiu..... mirksiukas.gif
Atsakyti
Nus, varau ir aš pabandyt.
Atsakyti
QUOTE(MIGA @ 2005 04 26, 15:39)
Nus, varau ir aš pabandyt.



Nu žinot, akivaizdu, bet neįtikėtina...
Atrodo, toks paprastas pratimukas, bet po 20 tų užpakaliuko pakėlimų vos atsikėliau nuo žemės, kojos drebėjo. doh.gif Efektas tikrai yra, taigi reikės tęsti toliau - kiekvieną dieną.
Atsakyti