Įkraunama...
Įkraunama...

Gražios kojos

kokie rezultatai? ax.gif Visos su Roberts kojom ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2005 09 25, 12:45)
kokie rezultatai?  ax.gif  Visos su Roberts kojom ?  biggrin.gif



labai geri pratimai kojoms yra temoje apie storas šlaunis 4u.gif
jeigu juos daryti kelis kartus per savaitę kojos bus thumbup.gif unsure.gif
Atsakyti
Tai kad sunkus tas užpakalis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaLina @ 2005 03 18, 01:05)
Rode kazkada per telika pratimuka, kuri daro Julia Roberts. Nezinau ar iseis suprantamai paaiskint. Reikalinga sofa ar fotelis. Atsigulam ant zemes, uzdedam  ant sofos blauzdas. Uzpakali pritraukiam prie sofutes. Rankos uz galvos. Keliam uzpakali kiek galima auksciau. Darau kelis kart per diena po 20 kaskart.


įdomu, kokius raumenis lavina šis pratimas?
gal kas žino?
Atsakyti
4u.gif kiek jūs turit puikių idėjų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 04 19, 14:14)
įdomu, kokius raumenis lavina šis pratimas?
gal kas žino?


Pabandyk jį padaryti - atlik sąžiningai bent kelias serijas ir pajusi, kokie raumenukai dirba mirksiukas.gif
O jeigu atlieki teisingai, dirba tikrai ne vieną raumenų grupė bigsmile.gif
Man asmeniškai šitas pratimukas labai patinka, kai netingiu pasimankštinti, būtinai jį atlieku smile.gif
Atsakyti
man po 20 neuztenka. vakar padariau 50 ir tik tara pajutau nuovargi. wub.gif
Atsakyti
kad taip visos giriate reikės pabandyti 4u.gif tik aš labai tinginė didelė, vis neprisiverčiu lanko rytais pasukti blush2.gif
Atsakyti
sitas pratimukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nori telika ziureti guli ant zemes ir pirmyn thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Jei teisingai isivaizduoju, tai sis pratimas skirtas sedmenu raumenims lavinti smile.gif Sekmes sportuojant biggrin.gif
Atsakyti
Geras smile.gif Iš pradžių perskaičiau "fotelio IR sofos". Galvojau galvojau kam čia tie abu daiktai reikalingi blush2.gif lotuliukas.gif

O šiaip pratimas liux thumbup.gif Darysiu kada tik galėsiu tongue.gif
Atsakyti
wow, super thumbup.gif
Atsakyti