Įkraunama...
Įkraunama...

gyd. Regina Mačiulevičienė

Aš taip pat gimdžiau pas Mačiulevičienę thumbup.gif . Dėl pinigėlių - tai as jos kai paklausiau, tai ji pasakė "pradžioj pagimdyk, o paskui pašnekėsim". Po gimdymo vaikiausi aš ją po ligoninę, nes ji imt nenorėjo smile.gif . Po gimdymo vis ėjo ir teiravosi kaip sekasi. Tikrai labai maloni. Bet daktarė atėjo tik jau kai pilnai prasidėjo gimdymas, visą laiką šalia prabuvo akušerė, kurios net vardo nežinau 4u.gif , bet fantastiška moteris, kuri mane masažavo 6 val, nešiojo arbatą ir visaip stengėsi palengvinti mano būseną.
Atsakyti
Merginos, o kaip sios gydytojos reaguoja i isankstini nora darytis epidura? Antra karta nenoreciau pakliuti pas naturaalista ir noreciau kad daktare nebutu nusiteikusi pries epidura. Aciu
Atsakyti
QUOTE(tuke @ 2007 02 06, 21:15)
Merginos, o kaip sios gydytojos reaguoja i isankstini nora darytis epidura? Antra karta nenoreciau pakliuti pas naturaalista ir noreciau kad daktare nebutu nusiteikusi pries epidura. Aciu


Aš irgi labai bijojau antro gimdymo, nes pirmasis mane baisiai iškankino. Todėl su gyd. Mačiulevičiene iš karto aptarėm, kad aš norėsiu epidūro. Ji tik mane nuramino, kad visiškai nebijočiau, nes tikrai manęs nekankins, ir taip, kaip gimdžiau pirmą kartą (jai papasakojau), užtikrino, kad tokie dalykai manęs nelaukia.
Bet susiklostė taip, jog prireikė Cezario.
Jei tarsiesi su gydytoja, tai iš karto su ja pakalbėk apie savo baimes, nerimą. mirksiukas.gif
Atsakyti
Gyd.Mačiulevičienę labai profesionali ir gera gydytoja. Esu jai dekinga už savo stebūklėlį. Jeigu lauksiuos antrojo būtinai eisiu pas ją. Beje darė Cezarį.
Supergydytoja, ačiu jai.
Atsakyti


SUPER Gydytoja Maciuleviciene,mano sese pas ja gimde,tai vienu zodziu labai atsidavusi savo darbui labai rupestinga,gera,nuo jos toke ramybe tvyro,net lengviau nusiraminti uzmirsti baimes visas wub.gif
Labai dziaugemes toke speceliste.O po kirpimo ir siuvimo jokio diskomforto jokio skausmo, labai ngerai gijo viskas ax.gif ji savo darba atlieka labai gerai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 06 13, 15:35)
Gal galit i az parasyt, tos, kurios gimde pas Maciuleviciene, arba tos, kurios tiksliai zino, kiek jai mazdaug moket reikai, jei tariesi privaciai...  blush2.gif



Mano draugė pas ją gimdė, tai mokėjo 400 lt. O ir šiaip gydymo įstaigų nuostatuose yra parašyta, jei tariesi su daktare, kad ji atvyks ne per savo budėjimą į gimdymą, tai kainuoja 460 lt, o akušerė - 230 lt.
Atsakyti
Gimdziau pas R. Mačiulevičienę, gimdymo eigoje man patiko, kaip ji elges. Tik va po gimdymo kur kirpo liko kaip randas toks, zaizdele gimd. kaklely, manau, kad plyso g. kaklelis. Tai nezinau, gal gimdzius pas ka kita ir taip butu? Vaikui svarbiausia buvo super apgrar 10/10.
Mokejau nepamenu 500 ar 600. Blogiausia tai buvo po gimdymo. Kazkaip isivaizdavau, kad daktare mane ziures ir po gimdymo, o pasirodo kitos daktares. Siaubas kazkoks, atmestinumas, neprieziura. Ir taip jauties silpna ir pazeidziama, o cia dar susiduri su tokiu personalu. Is pradziu keite man palata, nieko nepaaiskino. Jei del vaiko kas, neaisku, kur kreiptis. Nakti neateidavo paziuret kaip sekas, vaikas viena nakti praklyke, tai kokios nepatenkintos, kad pasakiau. Jei del zindymo kas neaisku ir baisiai nepatenkintos jei ka pedet reik. Tai ka tipo vel pinigus moket? Neaisku net kam, vos ne kasdien visas personalas keicias. Net nepagalvojau, kad susimokejus dar taip teks kest.
Papildyta:
KMUK puslapy yra jos darbo tel.
Atsakyti
Sveikos, prieš dvi savaites gimdžiau pas gyd. Mačiulevičienę - labai geri prisiminimai. Iš pradžių užsirašiau pas ją echoskopui, taip ir susipažinome ir susitarėme, kad norėčiau pas ją gimdyti. Rami, dalykiška, maloni. Man ta jos ramybė ir konkretūs patarimai labai padėjo per gimdymą, nes jeigu būtų kokia gydytoja pakeltu balsu ar įsakmiu tonu nurodinėjusi, turbūt būčiau pasimetusi arba supanikavusi, o mūsų apkalbama gydytoja nuteikia taip, tarsi kad ir kas būtų, vistiek viskas bus gerai. Kadangi mano gimdymas netruko ir dviejų valandų nuo to momento, kai atvedė į gimd. palatą, tai gydytoja beveik visą laiką buvo kartu, aišku visą juodą darbą atliko akušerė, bet manau kad svarbiausius sprendimus priima gydytoja. Po to kol buvome ligoninėje ji keletą kartų mus aplankė ir to nepasirodė per maža nes pastoviai ėjo kas nors iš personalo, tai visai nebuvo reikalo, kad abipus lovos stovėtų. Be to sesutes galima išsikviesti jei skubiai prireikia ir jos pačios nuolat primena, kad skambinti, jei kas neaišku. Bendrai liko labai gera nuomonė apie skyriaus personalą, ir dėl švaros, ir dėl priežiūros. Tai tokie mano dar "švieži" atsiminimai, jei reiks gydytojos mobilaus nr. galiu parašyti į až, nors ji pati pasako kai tariesi. Sekmės jums, sveikatos ir lengvo gimdymo.
Atsakyti
QUOTE(ajja @ 2007 06 20, 19:13)
Gimdziau pas R. Mačiulevičienę, gimdymo eigoje man patiko, kaip ji elges. Tik va po gimdymo kur kirpo liko kaip randas toks, zaizdele gimd. kaklely, manau, kad plyso g. kaklelis. Tai nezinau, gal gimdzius pas ka kita ir taip butu? Vaikui svarbiausia buvo super apgrar 10/10.
Mokejau nepamenu 500 ar 600. Blogiausia tai buvo po gimdymo. Kazkaip isivaizdavau, kad daktare mane ziures ir po gimdymo, o pasirodo kitos daktares. Siaubas kazkoks, atmestinumas, neprieziura. Ir taip jauties silpna ir pazeidziama, o cia dar susiduri su tokiu personalu. Is pradziu keite man palata, nieko nepaaiskino. Jei del vaiko kas, neaisku, kur kreiptis. Nakti neateidavo paziuret kaip sekas, vaikas viena nakti praklyke, tai kokios nepatenkintos, kad pasakiau. Jei del zindymo kas neaisku ir baisiai nepatenkintos jei ka pedet reik. Tai ka tipo vel pinigus moket? Neaisku net kam, vos ne kasdien visas personalas keicias. Net nepagalvojau, kad susimokejus dar taip teks kest.
Papildyta:
KMUK puslapy yra jos darbo tel.



O Jezau. blink.gif mega_shok.gif Tai kur tave paguldė, kad negalėjai naktį nieko prisikviesti? Ar palatoj nebuvo telefono? blink.gif g.gif Pažiūrėjau į tavo vaikelio gimimo datą, tai aš gimdžiau po tavęs, praėjus vos porai savaičių. Ir atsiliepimai visiškai priešingi. doh.gif Ir pinigus daviau tik gydytojai, jokiai sesutei nė lito nedaviau. O galėjau pasikviesti bet kokiu paros laiku. Ir jokių surūgusių veidų. O patikėk, trūko man pieno, tai per naktį kviesdavau pagalbą 2-3 kartus. O jei sesutė eidavo į kitą palatą, tai dar ir pas mane nosį įkišdavo, paklausti, ar viskas gerai. Aš net pati buvau apšąlusi, kaip jos nepyksta, nerodo susierzinimo, nes jau vien dėl manęs naktį negalėdavo pailsėti. Ir gydytoja kasdien ateidavo apžiūrėti, o išleisti į namus, atvažiavo specialiai, nes jai buvo nedarbo diena.
Nesuprantu, kodėl tau taip atsitiko. g.gif
Atsakyti
Aš irgi prieš dvi savaites gimdžiau pas gyd. R. Mačiulevičienę, nežinau ar gali dar būti švelnesnė, ramesnė, savo srities profesionalė, nei ši nuostabi gydytoja. Ji savo ramybe tiesiog nuteikia, kad viskas bus gerai ir kitaip būti negali. Man jos ramumas labai padėjo gimdymo metu. Visą nėštumą pas ją lankiausi, taip, kad apie šią gydytoją - tik patys geriausi atsiliepimai. Ir apskritai visas klinikų personalas thumbup.gif , akušerė iš vis buvo nereali, tikrai labai padėjo man. O kas dėl pagalbos - tai bet kuriuo paros metu gali kviestis ir iš kart visi prisistato.
Atsakyti
Kol gulejau KMUK, ji uzeidavo kartais pas mane, arba paechoskopuodavo, ir nors operacija atliko mano gyd, bet kitakart turbut rinksiuos ja. Labai suzavejo jos svelnumas, ramumas, kartu profesionalumas.
Atsakyti
QUOTE(Meda01 @ 2007 07 01, 20:06)
Ji savo ramybe tiesiog nuteikia, kad viskas bus gerai ir kitaip būti negali.



Butent si jos savybe man labiausiai ir imponavo. Viska ramiai paaiskino, papasakojo, neapkrove bereikalinga informacija, o kuomet siuvo tarpviete, dar ir pajuokauti, ir apie vardus padiskutuoti spejome lotuliukas.gif
Atsakyti