Įkraunama...
Įkraunama...

Ukmergės darželiai

noreciau suzinoti napie ukmerges darzelius. gal galite rekomenduoti, kuris darzelis geresnis. ir ar reikia jau uzsirasyti, je zadu leisti vaikeli tik nuo 3 metuku. aciu
Atsakyti
QUOTE(goduke @ 2007 12 10, 15:22)
noreciau suzinoti napie ukmerges darzelius. gal galite rekomenduoti, kuris darzelis geresnis. ir ar reikia jau uzsirasyti, je zadu leisti vaikeli tik nuo 3 metuku. aciu


As manau, kad dar gal ankstoka, nors tiksliai nezinau... Man kazkodel atrodo, kad visai neblogas darzelis yra Eglute. Nors as turbut vesciau ten kur butu arciausia namu smile.gif Viskas man atrodo nuo aukletojos priklauso.
Atsakyti
QUOTE(gintute3 @ 2007 12 20, 14:43)
As manau, kad dar gal ankstoka, nors tiksliai nezinau... Man kazkodel atrodo, kad visai neblogas darzelis yra Eglute. Nors as turbut vesciau ten kur butu arciausia namu  smile.gif  Viskas man atrodo nuo aukletojos priklauso.

nu gal ir ankstoka, bet kad veliau nebutu per velu ax.gif , labai jau gimstamumas padididejo thumbup.gif , apie Eglute as ir girdejau geru ir siltu atsiliepimu, ir kaip gerai kad jis man visiskai arti thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(goduke @ 2007 12 23, 23:37)
nu gal ir ankstoka, bet kad veliau nebutu per velu ax.gif , labai jau gimstamumas padididejo thumbup.gif , apie Eglute as ir girdejau geru ir siltu atsiliepimu, ir kaip gerai kad jis man visiskai arti  thumbup.gif

beja, aciu 4u.gif
Atsakyti
kaip gaila, kad ukmergej nera supermamu verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(goduke @ 2008 02 17, 21:54)
kaip gaila, kad ukmergej nera supermamu verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Kaip tai nera! Mes cia visos supermamos!
http://www.supermama...?...5070&st=564

Beje kvieciame jungtis ir tave 4u.gif
Atsakyti
Mano maziams apie darzeli dar anksti galvoti, bet smalsu ar Ukmergej yra taip vadinamu "prestiziniu" darzeliu. Ar i visus vienodai lengva ar sunku patekti? Mano teta dirba "Eglutej" - man tas darzelis atrodo visai nieko...
Atsakyti
O as parekomenduociau Ziogeli! Geros aukletojos thumbup.gif Mums labai patiko!!
Atsakyti
sveikos mamytes man labai idomu kaip darzelis jaunimo gatvej randasi zadu savo lelyte ten leisti?
Atsakyti
as leisiu i Eglute bet kiek girdejau labai perpildytas ir jau vietu nebera unsure.gif
Atsakyti
:4Mano sunus lanko Nykstuka prie turgaus, negaliu nieko blogo apie ji pasakyti, vien tik gera....labai faina direktore, grazi aplinka, fainios aukletojos, visur remontai padaryti ir t.t. ir eiliu bet jau pernai tikrai nebuvo dideliu thumbup.gif
Atsakyti
Noreciau paklausti gal kas gali parasyti apie Ukmergej ,,Nykstukas''dirbusia slaugytoja Audrone atsiliepimu? 4u.gif
Atsakyti
o kurioj vietoj yra sitas darzelis?
Atsakyti