Įkraunama...
Įkraunama...

Ukmergės darželiai

mano vaikas pernai ejo i varpeli, kauno gatvej. tai "visciuku" maziausiu grupeje labai neblogai. aukletoja Andzelika labai jais uzsiima, dabar tai i Sventupio eina, bet ten labai ivairaus amziaus vaikai, tai kazko pradejo nebenoreti eiti, gal dickiai pasijuokia blush2.gif
Atsakyti
Na as galiu pasakyti kad geras darzelis "Buratinas". Ypac lopselio grupes, nes maniskis eina smile.gif Labai myli aukletoja Elena. Taip, remontas dar tik bus , bet manau kad ir koks sutvarkytas, bet svarbu ir aukletojos, kad vaikas gerai jaustusi. smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, noreciau paklausti, kokie atsiliepimai apie darzeli Varpelis???
Nuo keliu metuku ten jau priima vaikucius???
Kaip auklytes???
Atsakyti
QUOTE(olliauz @ 2009 02 08, 09:33)
Sveikos mamytes, noreciau paklausti, kokie atsiliepimai apie darzeli Varpelis???
Nuo keliu metuku ten jau priima vaikucius???
Kaip auklytes???

sveikute,apie ta darzeli nieko nezinau,bet kad ukmergej jau eiles darosi ne mazos i darzeliu sarasus papult,tai tikrai zinau
Atsakyti
o tai kada mazdaug reikia jau uzsirasyt???
Atsakyti
drauge pradejo vest 2 metuku,tai darzelin uzrase 1.5metuku
saviski kai rasiau nebuvo tokiu problemu.uzrasem,o po savaites vedem.tai gal atsiras siuo metu susidurusiu su darzeliu biurokratija
Atsakyti
sveikutes gal galit patarti i kokia grupe Egluteje geriau leisti savo mergyte?kokios ten aukletojos?
Atsakyti
QUOTE(gizmo @ 2009 02 01, 15:58)
Na as galiu pasakyti kad geras darzelis "Buratinas".  Ypac lopselio grupes, nes maniskis eina  smile.gif Labai myli aukletoja Elena. Taip, remontas dar tik bus , bet manau kad ir koks sutvarkytas, bet svarbu ir aukletojos, kad vaikas gerai jaustusi.  smile.gif

drinks_cheers.gif tikrai geras darzelis,mano dickis ji lanko,patenkintas labai thumbup.gif dar aukletoja jam teko,ta pati ,kuri ir mane auklejo lotuliukas.gif thumbup.gif ,seimininkute irgi rupestinga labai.direktore maloni.tikrai nekeisciau darzlio nei uz ka.bet va del uzrasymo tinkamiausio laiko,tai negaliu pasakyt,nes pvz musu darzelyje,sake aukletoja,kad jei be rimtos priezasties nevesi vaiko kelias dienas,isbrauks is sarasu,nes labai daug norinciu uzsirasyti,o vietos gaunasi kaip ir uzsaldytos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ditė @ 2008 08 23, 07:09)
:4Mano sunus lanko Nykstuka prie turgaus, negaliu nieko blogo apie ji pasakyti, vien tik gera....labai faina direktore, grazi aplinka, fainios aukletojos, visur remontai padaryti  ir t.t. ir eiliu bet jau pernai tikrai nebuvo dideliu thumbup.gif

Mes savo dukryte uzrasem i Nykstuka, bet turbut perrasysim i kita, nes labai daug blogu atsiliepimu isgirdom, tai dabar rimtai galvojam ka daryti g.gif
O del uzrasymo tai kuo anksciau tuo geriau, nes paskui gali vietu nebebuti...
Atsakyti
Sveikos,

Man tai LABAi patinka Nykstukas.
Mano maze ten eina ir tikrai nebuvo nieko tokio, kad tureciau problemu.
Visada nori eiti i darzeli.
O ypac patinka aukletoja "Butvilavieciene.
Ji tikrai su vaikais uzsiima ir daug ko jie ismoksta. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2008 02 19, 09:14)
Kaip tai nera! Mes cia visos supermamos!
http://www.supermama...?...5070&st=564

Beje kvieciame jungtis ir tave 4u.gif

yra cia tu mamu thumbup.gif
Papildyta:
darzelis '' Saulute " irgi neblogesnis,uz kitus tiesiog priklauso kur tas mazas zmogutis gyvena,tai manau teveliai dazniausiai arciausia renkasi,o kiekviename gera auklyte tikrai rasi. wub.gif
Atsakyti
Mes bandysim i Ziogeli uzrasyt smile.gif
Atsakyti