Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai VI

QUOTE(emiliuxas @ 2008 05 19, 05:21)
jo man irgi graudu kad lietuveleje bet kuris veltedis mokantis du gaidelius gali vestuviniu muzikantu vadintis ir ima nuo 2000 lt doh.gif , musiskiai kai skambinom is uzsienio uzsiprase 200lt valandai o kai brolis skambino jau is lietuvos tai 1500 uz diena verysad.gif , jei rimtai tai man baisu kai mus vargses nukamuotas rupesciu jaunasiais dar uz ausu tampo tokie begedziai schmoll.gif

unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2008 05 19, 03:21)
jo man irgi graudu kad lietuveleje bet kuris veltedis mokantis du gaidelius gali vestuviniu muzikantu vadintis ir ima nuo 2000 lt doh.gif ,

Dabar vestuviniu muzikantu gali vadintis bet kuris, bent kartą sudalyvavęs ne "baro" tipo bankete. O jei tiek ima, vadinasi, visgi turi paklausą. Skirtumas tas, kad vieniems tų 2 gaidelių užtenka, o kitiems norisi 3 ir daugiau biggrin.gif
O 200/1 val. ar 1500 dienai/vakarui - nėra skirtumo. Jei dirbama standartiškai apie 7 val - ir sumokėsit panašiai.
O kuriuos jūs čia muzikantus užsisakėt?
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2008 05 19, 03:21)
musiskiai kai skambinom is uzsienio uzsiprase 200lt valandai o kai brolis skambino jau is lietuvos tai 1500 uz diena verysad.gif , jei rimtai tai man baisu kai mus vargses nukamuotas rupesciu jaunasiais dar uz ausu tampo tokie begedziai schmoll.gif

o kai brolis skambino ,ar pasisake, kad nuo tu paciu zmoniu? jei ne, tai jie turi teise sakyt kokia tiki nori kaina.... bet kita vertus, tai paziurekit, 200 lt valandai - tai daugiau, negu kad broliui pasake... nes retos vestuves be 8 val. apsieina...
o siaip - derekites, ieskokit variantu, skambinkite ne vieniems muzikantams, rinkites.... as tai taip daryciau mirksiukas.gif Susizinokit, ar tikrai gera paslauga gerai apmokama. Muzikantai viena kaina gali pasakyti, jei mano, kad is ju bus reikalaujama taip, kaip visada, o jei zinos, kad tures labai pasistengti, gal netgi specialu repertuara pasiruosti - gal ir daugiau paprasys...
o jus kai skambinot, prisipazinot, kad is uzsienio? g.gif
Atsakyti
.
o jus kai skambinot, prisipazinot, kad is uzsienio? g.gif
[/quote]
Nes jai taip galvoja , oi ispesiu pinigelio rolleyes.gif
Atsakyti
verysad.gif verysad.gif sveikos rasiau, kad muzikantai apie mus pamirsho, sake, kad tokiu neprisimena, kadangi is karto sutarties nepasirashem tai kaina nuo 2500 pakylo iki 3500..... ir chia dar pazistami, o ka sakyt apie nepazistamus....
Atsakyti
QUOTE(Malina @ 2008 05 16, 18:07)
As irgi juos uzsisakiau. Norejau paklausti, iki keliu jums koncertuos? Ar bus pagrinde angliskas repertuaras?

mes susitarem 6 valandom, nes jie sake 5-6 val tedainuoja, tai ispresem 6 val. ax.gif todel priklauso nuo kada jus norit kad jie koncertuotu, pas mus jie bus tik nuo 9 vakaro ax.gif

o del repertuaro, tai gali pasirinkti koki nori, is to ka jie moka ir dar paprasyti keleta, kad ismoktu, jei labai patinka kokios nors dainos ax.gif
Atsakyti
Sakykit, o keliese čia muzikantai groja kad prašo tokių sumų 2500-3000... g.gif ir kiek laiko?

Ir man keista, kai skundžiamasi, kad nėra pigesnių muzikantų. Yra yra, reikia mokėt pasiieškot, ir už 2000 visas 2 dienas atgros.
Papildyta:
Puma***, ką užsisakėt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 21 gegužės 2008 - 13:36
gal kas nors turite atsiliepimu apie s.cemerka ir grupe "dar berniukai" (pavadinimas doh.gif lotuliukas.gif ) is alytaus?
Atsakyti
dviese, dvi dienas pirma diena ishleis ir po to nuo 6 iki 2 nakties ir antra diena nuo 12 iki 17 schmoll.gif
Atsakyti
ziuriu, temele baigias, ir jau nauja uzvesta, tik pamirso ideti nuoroda....
Nauja tema
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti