Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

QUOTE(jjuurrggaa @ 2013 03 13, 09:46)
Man draugė atsiunčia iš UK. Ten žymiai pigiau  bigsmile.gif
Pvz. aš tiek žiemą, tiek vasarą naudoju Cold Cream ( drėkinamojo kremo neužtenka :-( ). Tai pas mus vaistinėje jis kainuoja apie 38 lt už 40 ml. O UK 100 ml kainuoja 8,5 svarus.....


o gal zinot kur konkreciai jusu drauge perka Avene uz tokia gera kaina?
Noreciau ir as, bandyciau gal per tarpininkes siustis..
Atsakyti
Sveikos, vakar vaistinėje nusipirkau avene AC krema ir kauke drėkinimui.dar gavau dovanų meginuka to pačio kremuko ir tonika iš tos pačios serijos. Jau vakar vakare isbandziau meginukus kremo ir toniko, o šiandien ryte veidas raudonomis dėmėmis nusėtas, ar kam taip buvo tiesiog sunku patikėti, kad visu išgirta avene kosmetika netinka. Ką darytyti kauke bijau pradaryti nes bijau bus dar blogiau gaila pinigus į bala išmesti o jei yra čekiai ir tūtelės dar nepradarytos gal vaistinėje galima butu grąžinti? Patarkit.
Atsakyti
Manau nėr ko stebėtis, kad išmetė dėmėmis - netiko ir tiek smile.gif Aš pati labai vargstu su savo veido oda. Bet ačiū D.., man tinka cold cream, drėkinamasis kremas ir raminanti kaukė. Toniko nebandžiau, nes irgi bijau dėmių smile.gif
Atsakyti
Sveikos, pati paskutiniu metu labai vargstu savo savo veido oda, pas mane ji sausa, su issipletusiais kapiliarais, linkusi I raudonuma...man labia padeti pablogino Clinique anti redness valomasis pienelis, netiko, sualergizavo, paruskejo kapiliarai, veidas net degt pradejo, neblogai nuramina The Body Shop Vit. C kremas, bet prisiskaiciusi atsiliepimu apie Avene kosmetina nusprendziau ir as pabandyti, nusipirkau pradziai tik Extremely Gentle cleanser, pas mus 200 ml buteliukas 8 £ kainuoja. Po pirmo karto pojutis tikrai neblogas, oda rami, panauodosiu ilgeliau ir jei tiks, pirksiu ir krema,bei purskiama vandeni. Si kosmetika, pas mus tikrai near brangi. smile.gif
Atsakyti
Labukas mergaites, norejau pasiteirauti smile.gif Gal zinote kiek laiko po atidarymo galima naudoti Avene Tolerance extreme krema, nu niekur nerandu ant pakuotes g.gif
Atsakyti
Turetu buti kodas, pagal ji galima galiojima nete pasitikrinti, ivedus.
Atsakyti
Seip naudoju kita kosmetika (kremas, tonikas, prausiklis, serumai) ir is tos pacios serijos kaukes man jau per brangu doh.gif kosmetologe pasake, kad nezino ka man patarti nusipikti is vaistines blink.gif nes reikia dvieju kaukiu ir kad valytu oda ir kad drekintu... Tai vaistineje man pasiule Avene drekinamaja kauke, viena karta jau uzsidejau visai nieko. Dar gavau dovanu prausikli ir krema, bijau bandyti biggrin.gif Vaistineje pamirsau paklausti ar tai gydomoji kosmetika? g.gif
Atsakyti
Gal galetumete patarti. Isigijau sia priemone http://www.drugstore...47?catid=182288, bet taip ir nesuprantu ar cia valomasis pienelis ar prausiklis... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gunda: 23 vasario 2014 - 12:17
bemuilis prausiklis sausai odai, iš aprašymo turėtų lengvai putoti
Atsakyti
Avene Hydrance Optimale Light hydrating kremas normaliai - mišriai odai, 5 ml. Nepatiko. Tepasi smagiai, oda atrodo geria tą drėgmę, bet paskui oda sausyn sausyn besitepant, kol galų gale kažkokia lyg matinė pasidaro. Gal tiesiog man per lengvas, todėl toks poveikis mastau.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(traputis @ 2014 01 23, 13:38)
Labukas mergaites, norejau pasiteirauti smile.gif Gal zinote kiek laiko po atidarymo galima naudoti Avene Tolerance extreme krema, nu niekur nerandu ant pakuotes g.gif


Kiek zinau, ten dabar tokia pakuote kazkokios naujos technologijos, kur atidarius nepatenka mikrobai ir galima naudoti kaip "neribota" laika. Na, ne 5 metus gal vis tiek biggrin.gif 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Vitulka @ 2014 04 24, 10:55)
Avene Hydrance Optimale Light hydrating kremas normaliai - mišriai odai, 5 ml. Nepatiko. Tepasi smagiai, oda atrodo geria tą drėgmę, bet paskui oda sausyn sausyn besitepant, kol galų gale kažkokia lyg matinė pasidaro. Gal tiesiog man per lengvas, todėl toks poveikis mastau.gif

user posted image


Vitulka, pabandykit "Rich" hydrating, jis turetu buti skirtas sausesnei odai ir labiau drekinti rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos :-)
Gal zinot, kuo skiriasi Ystheal emulsija nuo Ystheal+ emulsijos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo isdykusS: 13 rugpjūčio 2014 - 13:24