Įkraunama...
Įkraunama...

Buhalterinė apskaita

QUOTE(eris @ 2007 05 29, 15:32)
Gal galite nuoroda duoti kur tai parasyta (straipsnio num.)nes vyrui sumokejo tik uz realios darbo dienos o uz iseiginius ir sventes ne. Jis dirba Norvegijoj bet apiformintas cia  Lietuvoj ir alga jam cia perveda. Turejau omeni dienpinigus


VMI apie komandiruotpinigius čia

4u.gif
Atsakyti
Sveikutės,gal kas galėtumėt atsiųsti FS0101 rinkinį i e-mail redabani@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE(Ria @ 2005 07 18, 13:16)
Pradek nuo pirminiu dokumentu-SF pirkimu ir pardavimu. Uzpajamuok. Toliau ziurek kas buvo apmoketa. Padarysi avansines apyskaitas. Toliau sutvarkyk kasa. Paskui bankas. Kreipkis , jei neaisku.



o gal gali atsiust pavyzdzius kaip tai daroma, aciu.
Atsakyti
Nezinau kurioj temoj klausti, bandau cia
As pora metu buvau vaiko auginimo atostogose, dabar isidarbinau, tai man taiko NPD, bet ar ta PNPD turi man taikyti (jei turiu 2 vaikus ir vyras savo darbovietej parases prasyma del PNPD uz abu vaikus). Turiu omeny jis gauna tuos 32 lt uz abu, o as kai nedirbau tuo laiku, tai zinoma nieko ir nerasiau...
Viena buhaltere sako, kad jei jis gauna tuos 32 lt, man jau nepriklauso nieko, kita aiskina, kad ir as turiu rasyt prasyma savo darbovietej (atseit ir as turiu gaut 32 Lt)

Padekite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2007 06 26, 16:42)
Nezinau kurioj temoj klausti, bandau cia
As pora metu buvau vaiko auginimo atostogose, dabar isidarbinau, tai man taiko NPD, bet ar ta PNPD turi man taikyti (jei turiu 2 vaikus ir vyras savo darbovietej parases prasyma del PNPD uz abu vaikus). Turiu omeny jis gauna tuos 32 lt uz abu, o as kai nedirbau tuo laiku, tai zinoma nieko ir nerasiau...
Viena buhaltere sako, kad jei jis gauna tuos 32 lt, man jau nepriklauso nieko, kita aiskina, kad ir as turiu rasyt prasyma savo darbovietej (atseit ir as turiu gaut 32 Lt)

Padekite 4u.gif


pagrindinis NPD yra 320 Lt, o už 1-ną vaiką tėvmas priklauso papildomas NPD t.y. 32 Lt, tai tėvai jį dažnai pasidalina per pusę (po 16 Lt) tai tada išeina, kad mamai NPD yra 320 Lt ir PNPD + 16 Lt, ir analogiškai tėčiui 320 +16 Lt. Kai yra du vaikai, tai ir vėl tuos 32 Lt (PNPD už antrą vaiką) tėvai pasidaliną per pusę, po 16 Lt.
Ir tada kai šeimoje yra du vaikai, mamai taikomas NPD ir PNDP yra 320+16+16 yra 352 Lt, ir tas pats tėčiui 320+16+16 Lt yra 352 Lt.
Jums priklauso 32 Lt.
Atsakyti
Bet tai jei vyras anksciau pradejo gauti pilnus NPD savo darbovietej, tai man gi jau nepriklauso... g.gif
As dar tada nedirbau, kai jis darbovietej rase prasyma
Ai, nieko nesuprantu... blush2.gif
Atsakyti
Tikriausiai reikia issiaiskinti vyro darbovietej ar jis gauna pilna PNPD uz abu vaikus? tuk kad buhaltere atostogauja... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2007 06 27, 08:50)
Tikriausiai reikia issiaiskinti vyro darbovietej ar jis gauna pilna PNPD uz abu vaikus? tuk kad buhaltere atostogauja... doh.gif


Tai jeigu vyro NPD yra 320 Lt o už Du vaikus PNPD yra 64 Lt, tai vadinasi išnaudoja pilną PNPD, o jeigu PNPD tik 32 Lt tai ir jums priklauso 32 Lt PNPD.
Atsakyti
QUOTE(AsJa @ 2007 06 27, 09:47)
Tai jeigu vyro NPD yra 320 Lt o už Du vaikus PNPD yra 64 Lt, tai vadinasi išnaudoja pilną PNPD, o jeigu PNPD tik 32 Lt tai ir jums priklauso 32 Lt PNPD.

dekui, va sito ir norejau susizinoti
Atsakyti
O prasyme kad pritaikytu NPD ir PNPD pagal koki istatyma reikia rasyti?
Pagal LR gyventojų pajamų mokesčio įstatymo Nr. IX-1007 20 straipsnį
Pagal sita? Niekas nepasikeite? blush2.gif
Atsakyti
Gal yra atskira temele su buhalteriniais klausimais, tik as nerandu

Ar gali kas patarti kaip pildyti ziniarasti? Kaip apskaiciuoti darbo valandas per menesi
Kaip zymeti i nestumo atostogas isejusia darbuotoja savaitgaliais
Zodziu aibe klausimu blush2.gif
Atsakyti
Galite užduoti klausimą šioje temoje, kurioje diskutuoja buhalterės, paksiatininkės ir pan.
http://www.supermama...howtopic=173808

Forume yra tema, kurioje užduodami kalusimai susiję su buhalterinę apskaita
http://www.supermama...showtopic=25933

Atsakyti