Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Leticija @ 2008 01 14, 21:09)
Nezinau, pas mus plokste ideta, bet stiklas turetu but ziauriai nepraktiska  doh.gif


QUOTE(Enita @ 2008 01 14, 21:46)
Ir brangu  unsure.gif

Pritariu, jau ant plyteliu matosi kazkiek riebalu, tai kek matytusi ant stiklo blink.gif
Atsakyti
Sakykit merginos kuri plautuvė geresnė,aš turiu galvoj tas metalines,ar ta kur grublėta tokia ar paprasta lygi?
Atsakyti
QUOTE(Taira @ 2008 01 14, 22:10)
Sakykit merginos kuri plautuvė geresnė,aš turiu galvoj tas metalines,ar ta kur grublėta tokia ar paprasta lygi?

Čia kaip ir visa kita - skonio reikalas - vistiek ir tą, ir tą teks vienodai prižiūrėt.
Atsakyti
QUOTE(Taira @ 2008 01 14, 22:10)
Sakykit merginos kuri plautuvė geresnė,aš turiu galvoj tas metalines,ar ta kur grublėta tokia ar paprasta lygi?

jei yra galimybė, siūlyčiau akmens masės. thumbup.gif dalykas. Nei barška, nei tarška ir visaip kitaip jinai thumbup.gif
Atsakyti
[quote=elva,2008 01 14, 17:27]
Guod@, jei ir mano nuomone del bordo virtuves vis delto pasikeistu (nes irgi daug kas atkalbineja, kad veliau galiu pasigailet), tai irgi rinkciausi atrodo kad toki pat sapalvu derini drinks_cheers.gif , t.y. fasadas - visai sviesaus medzio (jauciu, kad vadinasi balintas azuolas), o stalvirsi ir plokste tarp spinteliu - tamsaus sokolado smile.gif Sitas spalvu derinys man - antroj vietoj po bordo virtuves smile.gif

Na tiesiog as pabijojau kaip sake projektuotojas, kad man ims ir nusibos ta raudona spalva, sako labai jau reikia tiksliai zinot, jei visa laika patinka- tai puiku, bet kai pasakiau kad pagrinde viskas del sofos tai doh.gif lotuliukas.gif ikrete proto, nors man ir dabar grazu raudona virtuve ax.gif
na pas mus bus ne sokoladinis stalvirsis o juodas su baltais pribraukymais rolleyes.gif kad nelabai matytusi trupiniai... doh.gif ir seip viska rinko is medziagu kad kuo maziau matytusi pirstu antspaudai, nes sakiau kad noriu lakuotos, tai sako ar sluostysi kasdien ax.gif na vienu zodziu, labai dziaugiuosi, kad pas pazystama dariausi, tiek visko pripasakojo thumbup.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Taira @ 2008 01 14, 23:10)
Sakykit merginos kuri plautuvė geresnė,aš turiu galvoj tas metalines,ar ta kur grublėta tokia ar paprasta lygi?


Vat as irgi noriu patarimo, ar dėti nerudyj. plieno ar granitine? g.gif unsure.gif seip gal granitine ir grazesne, nei plienine, bet sako kad ant granitines maziau matosi purvai... ka patsit? doh.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(elva @ 2008 01 14, 17:27)
  biggrin.gif Kaip suprantu - cia jau maximumas, kiek dureles islenda i prieki, o paskui jos tik keliasi i virsu? Jei taip, tai tada tai -superinis sprendimas! thumbup.gif Pirma kart tokias dureles matau! thumbup.gif

Aha, cia jau max kiek islenda tos dureles, toliau jos kyla i virsu. Is tikro labai patogu darinet, jos laikosi kokiam nori aukstyje, nekrenta (bent jau kol kas) zemyn 4u.gif O kaina tai man rodos papildomi 100 litu uz mechanizma g.gif
Atsakyti
QUOTE(Taira @ 2008 01 14, 22:10)
Sakykit merginos kuri plautuvė geresnė,aš turiu galvoj tas metalines,ar ta kur grublėta tokia ar paprasta lygi?

bute turejau lygią.. nesiskundziau.. aisku kazkiek apsibraize.. bet visai padoriai... naudojom tris metus....
daba nusipirkau ta grublėtą.. sakė valymo tiek pat.. bet įbrėžimai mažiau matosi... tik va bėda kad spalva jos jau ne tokia... tai bijau kad ne į tema su maišytuvu atrodys doh.gif nu sumontuos- bus matyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2008 01 14, 23:34)
jei yra galimybė, siūlyčiau akmens masės.  thumbup.gif  dalykas. Nei barška, nei tarška ir visaip kitaip jinai  thumbup.gif

Tai aš žinau,kad tos akmens masės geresnės,bet kad brangios unsure.gif

QUOTE(akvilyte @ 2008 01 15, 11:20)
bute turejau lygią.. nesiskundziau.. aisku kazkiek apsibraize.. bet visai padoriai... naudojom tris metus....
daba nusipirkau ta grublėtą.. sakė valymo tiek pat.. bet įbrėžimai mažiau matosi... tik va bėda kad spalva jos jau ne tokia... tai bijau kad ne į tema su maišytuvu atrodys  doh.gif nu sumontuos- bus matyt rolleyes.gif

Aišku ačiū 4u.gif
manau reiks pirkt tą grublėtą,nes šita lygi dabar pas mus ,tai ji mane nervina,jau taip apsineša greit doh.gif
Papildyta:
Aš savo baldininką išvarysiu iš proto....jau atrodo viską nubraižėm sudėliojom suplanavom,ir še kad nori,pakeitėm radiatorius ir dabar neatsidarytų orkaitės durys,per tą radiatorių doh.gif vėl reik sukt galvą ką daryt.
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2008 01 14, 19:52)
Ne mano virtuvinis, ale panašaus išplanavimo bus ir spinteles kitokias pasirinkau... Nors šitos buvo kritusios akin wink.gif
user posted image

grazu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Guod@ @ 2008 01 15, 08:28)

pas mane dabar juodas stalvirsis su pabraizymais, daugiau tokio nedeciau schmoll.gif kiekviena dulkele matosi, nespeju valyti doh.gif
Atsakyti
Raganele, ziurejau as IKEA visus pribumbasus virtuves, na tai leksciu laikikliu kataloge tikrai nera as ir popierini turiu. Gal nebent pacioje parduotuveje arba anksciau buvo.
Atsakyti
laba diena 4u.gif

už poros mėnesių ruošiamės pradėti remontus, tai dabar jau intensyviai ieškome kas mums gražu, kas ne, radom savo svajonių virtuvę (su šiokiais tokiais pakeitimais)
user posted image

tik įdomu, ar vien tik Minijos baldai Lietuvoje tokias spinteles daro ar ir dar kas nors, nes internete neradau daugiau ir niekur kainų nėra, gal kas nors susidūrėte su tokiom "apvaliom" durelėm? tik žinom, kad kaina jų žymiai didesnė, bet neįsivaizduojam net apytikslės unsure.gif

ir dar klausimas, kas dėjote plošktę ant sienos vietoje plytelių, jei skaičiavot - kas brangiau, plokštė ar plytelės? tarkim plytelių kv.m. apie 40 - 50 lt, o plokščių kainų neįsivaizduoju unsure.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ewute: 15 sausio 2008 - 14:03