Įkraunama...
Įkraunama...

Senamiestis: Gudrutis

Sveika, smile.gif

kol kas nieko blogo pasakyti negaliu apie si darzeli..mes ji lankem rudeni pora menesiu, o veliau nutarem palaukt pavasario ir tada jau eit su viskam...
Maziukai, t.y. iki 2, 5men. patenka , kiek man zinoma, i boruzeliu grupe...Aukletoja l.fainute, auklyte, miela..siaip nieko bloga, isskyrus tai kad nera vaikams zaidimu aiksteles..bet ,man asmeniskai tai netgi pliusas...kol vaikutis eina i lopseli...
Nieko nest darzelio direktorei manau, kad nereikia...bandykit eiti taip ir sneket... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linute82 @ 2008 02 10, 18:31)
Sveika,  smile.gif

kol kas nieko blogo pasakyti negaliu apie si darzeli..mes ji lankem rudeni pora menesiu, o veliau nutarem palaukt pavasario ir tada jau eit su viskam...
Maziukai, t.y. iki 2, 5men. patenka , kiek man zinoma, i boruzeliu grupe...Aukletoja l.fainute, auklyte, miela..siaip nieko bloga, isskyrus tai kad nera vaikams zaidimu aiksteles..bet ,man asmeniskai tai netgi pliusas...kol vaikutis eina i lopseli...
Nieko nest darzelio direktorei manau, kad nereikia...bandykit eiti taip ir sneket... 4u.gif


Aciu uz atsakyma. O po kiek vaikuciu grupese? Ar leidzia pabuti su vaiku kol adaptuosis, Girdejau, kad darzely Vokieciu g. neleidzia g.gif As tai noreciau, nes pati pamatyciau kaip ten nuotaikos, ka vaikai veikia, nors yra visokiu nuomoniu. Mano mazajam bus tik 1m ir 10 men. rudeny, kazin ar toki priims, jei bus jauniausias grupej, vel bus problemos... Kazkaip pries einant pas direktoriu norisi paciai kuo daugiau info tureti kas ir kaip ax.gif
Atsakyti
na tiesa, mano vyras praeita savaite ten buvo - tai direktore labai maloniai prieme.. mes savo maziuli tik kita ziema pradesim vesti, bet sakom, bandom uzrasyti smile.gif tai ji sako, kad ispustas reikalas, visada maloniai priims ir nereikia niekur skubeti, bet vis tiek vyras parase prasyma ir dokumentus uzpilde... viena beda, kad grupe bus jau susiformavusi, bet manau, kad pritapsim ir bedu nematysim smile.gif tai drasiai eik ir visa info tenai gausi smile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif
planuoju saviskius kliackiukus leisti i si darzeli (2 ir 4 metukai)..
kaip supratau is komentaru- nusiskundimu apie si darziuka kaip ir nera smile.gif
sakykite, o gal vardais galetumete aukletojas pavardinti blush2.gif nes vesiu i lopselinukus ir i darzeli-i skirtingas grupes, tad idomu kaip ten auklytes....
Atsakyti
Smagu, kad teigiamos nuomones apie darzeli. Mano vaikiukam irgi bus 4 ir beveik 2 m., tai tikrai idomu suzinoti kaip auklytes... ax.gif
Atsakyti
Po kiek vaiku grupese? Galvoju savo klecka leisti nuo kokiu 2m
Atsakyti
gal butumem vienoj grupej mirksiukas.gif matau ziurineji sanamiestinius darzelius ax.gif
sarasiniu vaiku gal 20 g.gif klausiau neatsimenu, bet realiai maziau buna
maniskis pagal plana irgi nuo 2 nuo rudens turetu keliauti
Atsakyti
QUOTE(Dinadi @ 2008 02 11, 16:09)
Aciu uz atsakyma. O po kiek vaikuciu grupese? Ar leidzia pabuti su vaiku kol adaptuosis, Girdejau, kad darzely Vokieciu g. neleidzia  g.gif  As tai noreciau, nes pati pamatyciau kaip ten nuotaikos, ka vaikai veikia, nors yra visokiu nuomoniu. Mano mazajam bus tik 1m ir 10 men. rudeny, kazin ar toki priims, jei bus jauniausias grupej, vel bus problemos... Kazkaip pries einant pas direktoriu norisi paciai kuo daugiau info tureti kas ir kaip  ax.gif
Maniškis eina į mažiausiųjų grupę. Sąraše vaikų ~20, einančių ~12, būna ir mažiau. Pabūti su vaiku pirmom dienom leidžia, bet nelabai tam pritaria, nes kiti mažiukai tada nervuojasi, savų mamų ilgisi ir pavydi. Tad nieko ten gero, kai kokie penki vaikai, žiūrėdami į tave, verkia. g.gif Aš su savo vaiku tik vieną kartą gal pusvalandį pabuvau ir daugiau nenorėjau, tiesiog palikdavau pirmom dienom trumpam laikui, porai valandėlių. O Vokiečių gatvės daržely neleidžia mamom pasilikti, bet mano vaikas dėl to problemų nedarė. Palikau pirmą dieną porai valandų, antrą iki pietų, o vėliau jau ir visai dienai pasilikdavo. Svarbu nesupanikuot ir nenustot vesti, kai po savaitės ar dviejų vaikui "daeis", kad tas ėjimas pastovus. Tada jis maištauja, kad eiti nenori. Bet jei mama turės kantrybės, šis periodas ilgai netruks.

Beje, mažiukų auklėtojos "Gudrutyje" išties puikios, auklytė taip pat. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(austeu @ 2008 02 14, 17:14)
na tiesa, mano vyras praeita savaite ten buvo - tai direktore labai maloniai prieme.. mes savo maziuli tik kita ziema pradesim vesti, bet sakom, bandom uzrasyti smile.gif tai ji sako, kad ispustas reikalas, visada maloniai priims ir nereikia niekur skubeti, bet vis tiek vyras parase prasyma ir dokumentus uzpilde...
Ir gerai padarė, nes visko gali būti. Mano vyresnėlis į šį darželį "netilpo" savo laiku, nebuvo vietų. Mažasis "tilpo", nes rudenį dėl didelio vietų poreikio suformavo net 2 lopšelinukų grupes. O kaip bus kitą rudenį, ar laisvų vietų bus, ar ne, kol kas niekas negali atspėti.

Tiesa, direktorė labai šauni moteris thumbup.gif , ir bendraujant su ja net minties nebuvo, kad gali prireikti kokio lauknešėlio... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daringa: 27 vasario 2008 - 11:39
rolleyes.gif
QUOTE(Daringa @ 2008 02 27, 11:37)
Maniškis eina į mažiausiųjų grupę. Sąraše vaikų ~20, einančių ~12, būna ir mažiau. Pabūti su vaiku pirmom dienom leidžia, bet nelabai tam pritaria, nes kiti mažiukai tada nervuojasi, savų mamų ilgisi ir pavydi. Tad nieko ten gero, kai kokie penki vaikai, žiūrėdami į tave, verkia. g.gif  Aš su savo vaiku tik vieną kartą gal pusvalandį pabuvau ir daugiau nenorėjau, tiesiog palikdavau pirmom dienom trumpam laikui, porai valandėlių. O Vokiečių gatvės daržely neleidžia mamom pasilikti, bet mano vaikas dėl to problemų nedarė. Palikau pirmą dieną porai valandų, antrą iki pietų, o vėliau jau ir visai dienai pasilikdavo. Svarbu nesupanikuot ir nenustot vesti, kai po savaitės ar dviejų vaikui "daeis", kad tas ėjimas pastovus. Tada jis maištauja, kad eiti nenori. Bet jei mama turės kantrybės, šis periodas ilgai netruks.

Beje, mažiukų auklėtojos "Gudrutyje" išties puikios, auklytė taip pat. smile.gif
Papildyta:
Ir gerai padarė, nes visko gali būti. Mano vyresnėlis į šį darželį "netilpo" savo laiku, nebuvo vietų. Mažasis "tilpo", nes rudenį dėl didelio vietų poreikio suformavo net 2 lopšelinukų grupes. O kaip bus kitą rudenį, ar laisvų vietų bus, ar ne, kol kas niekas negali atspėti.

Tiesa, direktorė labai šauni moteris thumbup.gif , ir bendraujant su ja net minties nebuvo, kad gali prireikti kokio lauknešėlio... smile.gif

Atsakyti
Daringa,

manau,kad mes su Jusu Joriu vienoj grupej buvom ir gal busim? kokioj JUs? 4u.gif
Atsakyti
Maniškis boružiukas biggrin.gif (čia pagal "Gudrutį" ax.gif )
Atsakyti
Tai tada reiskias apie tavaji vaikiuka kalbu...Kazkada dar teko ji siek tiek pamaitint...kai saviske per pietus maitinau..mes rudeni kokia pora nepilnu menesiu pavaiksciojom, ir atidejom iki pavasario lopseli...Mes irgi boruziukes, jei ka...tai matyt susitiksim koki geguzi...jei viskas gerai, gal dar balandi...
Papasakok, kas naujo lopseli? kaip auklyte ir aukletoja? ar daug vaikuciu ziema sirgo? ar dar rinkote pinigeliu kam nors? 4u.gif
Atsakyti