Įkraunama...
Įkraunama...

Dėstytojų "perliukai" paskaitų metu

Klausykite, - netekęs kantrybės sako docentas studentui, rašydamas dvejetą, - kodėl jūs nenorite mokytis? Juk nuo mokslo dar niekas nemirė!
- Žinau, - sako studentas, - bet geriau nerizikuoti…


QUOTE(Calaquendi @ 2007 12 16, 11:04)
O jo frazė tokia:

„Nesuprantu, jūs lėtai mirksit ar lėtai miegat?“


thumbup.gif thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mama Tania,
Spėju, kad čia anekdotas... biggrin.gif O kviečiu rašyt "gyvus anekdotus", t.y. iš jūsų gyvenimo, iš pažįstamų dėstytojų kalbų. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2007 12 17, 00:08)
Ingeb, prirankiosiu kokių linksmesnių smile.gif Tų jau žinomų „raudoniukių“, „dryžuotukų“ nereikia, nes kas savaitę kas nors panašaus būna smile.gif O ką nors išskirtinio užsirašysiu wink.gif

Gerai gerai, rankiok smile.gif O kas per raudoniukai ir dryžuotukai? Kažkaip arba mano laikais dar to nebuvo arba aš jau labai viską pamiršau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingeb @ 2007 12 17, 17:16)
Gerai gerai, rankiok smile.gif O kas per raudoniukai ir dryžuotukai? Kažkaip arba mano laikais dar to nebuvo arba aš jau labai viską pamiršau  blush2.gif


Kadangi dėstytojas nežino visų vardų ir pavardžių, klausdamas kokio apibrėžimo ar panašiai, į studentą kreipiasi taip, kaip jis tuo metu apsirengęs, pvz. raudoniukas (su raudonu megztiniu), akinukai (studentas su akiniais), kailinukai, seniūnytė, auskariukai ir panašiai wink.gif Na, esmę supratot. Dar jis sako „susilyginsim akinių/auskarų/plaukų skaičiumi“, kai kas nors neatsako į klausimą. Ir suprask, kaip nori wink.gif
Atsakyti
Gege, o kokia chemijos mokytoja? Gal salomeikoje Šileikienė? blush2.gif
Nes ji amžiais į bernus "Gražuole vasara" smile.gif Ir kindziuliai... ir visi kiti būna lotuliukas.gif

Jei nepatinka mano pamokoj, tai eik pas dorę melstis...(pas tikybos mokytoją...)
man dar buvo... per istoriją klausiaus ausinuko, tai atsisuku, o klasėj mirtina tyla doh.gif Moktojas sako : ateik (nu galvoju šakės), o jis man "Nusirenk." ir laukia... Pusė klasės lūžta iš juoko... pati irgi sutrikau. doh.gif Poto suvokė ką pasakė tai pasitaisė į "nusiimk". bet nepamiršiu niekada,kad mokytojas pasakė tai kas tuo metu ant liežuvio galo kabėjo...

Tada dar geografas visada mane mažike vadina. cool.gif rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(Gegytė @ 2007 12 17, 21:07)
Gege, o kokia chemijos mokytoja? Gal salomeikoje Šileikienė?  blush2.gif
Nes ji amžiais į bernus "Gražuole vasara" smile.gif Ir kindziuliai... ir visi kiti būna  lotuliukas.gif


nea, Uzupio gimnazijoj ji buvo, jau seniai i pensija isejo smile.gif bobulyte 70 metu buvo, bet tokiu bajeriu priskaldydavo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gege @ 2007 12 17, 21:27)
nea, Uzupio gimnazijoj ji buvo, jau seniai i pensija isejo smile.gif bobulyte 70 metu buvo, bet tokiu bajeriu priskaldydavo wink.gif

Aaa... nes labai panašus stilius smile.gif



(kaip papuošaliukai?) blush2.gif
Atsakyti
faina tema thumbup.gif

Dėstytojas- kai studentas sprendžia prie lentos uždavinį ir laiko rankas kišenėje : - Ar tamsta tik uždavinius sprendžiat ar dar kuo nors užsiimat?
Aiškindamas uždavinį :
- dabar dedam skersą (brėžia skersą brūkšnį).

Pirma paskaita pas psichologijos destytoją. Įeina ir pirma jo frazė studentams:
- noriu prisipažinti, nesu egzibicionistas, - ir ramiai pradeda paskaitą

Nesenai pati pradėjau dėstytojauti, įdomu kokias mano frazes įsimena studentai? biggrin.gif Kartais jaučiu, kad išsprūsta arba juokelis koks, ar apsirikimas , tada smagiai pasijuokiam kartu biggrin.gif

Atsakyti
Nepamenu, koks dėstytojas, berods filosofas: "Ar tu durnas, ar tu plaukt nemoki?" lotuliukas.gif
Suprask, kaip nori doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Oi, merginos, pati temą paskelbiau, o dabar vos neparašiau: "baikit rašyt, bo mirsiu iš juoko!" biggrin.gif lotuliukas.gif Labai faina, įdomių, juokingų dalykų kartais žmonės pasako! doh.gif hihihi.gif Ačiū, kad surašot čia - smagu skaityt! thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Niki*: 18 gruodžio 2007 - 16:48
geografijos desytoja visai nesidaze:

ateinat i pamokas, veidai plytos spalvos... " ir taip kiekviena pamoka, nes su pudra


per matematikos pamoka piesiu kazkokia figura nu ir ne taip...

mokytoja:

o tu,ka vakar nebuvai, po laisves aleja vaiksciojai, o ten piest nemokina

fizike:

sakau: nemoku

o jinai man: kas nemoka tas apsimoka

kazkaip destytojai dabar nejuokauja biggrin.gif arba nebeistringa taip tik juokinga kad viena destytoja visus tamstom vadina
Atsakyti
Šiandien Gavelis irgi porą frazių pasakė, tik nespėjau užsirašyt.. Bet paskaitos pabaigoj (paskutinė prieš Kalėdas ir egzą) taip gražiai mums linksmų švenčių palinkėjo, pasakė, kad jei kas nors blogai su sveikata būtų prieš egzą (ar artimiesiems), nežalotume savęs ir neitume. Pranešus jam apie padėtį, neigiamo balo negautume smile.gif Žodžiu, labai miela buvo klausyt. Ir galiausiai užbaigė tuo, kad linki ramių ir gerų švenčių, dar kažko mums ir mūsų šeimoms wub.gif

Na, o viena iš jo minčių buvo tokia, kad „Visi išlaiko egzaminus..... kada nors (po pauzės pridūrė)“
Atsakyti