Įkraunama...
Įkraunama...

Administratorės kursai

Taip, 190 Lt pilna kaina už visą raštvedybos kursą smile.gif

QUOTE(IsmiInga @ 2010 05 27, 11:28)
Sveiki,

noriu gauti ziniu apie administaratores kursus online? 4u.gif
Gal kas jau turi patirties arba gali pasidalinti info? ax.gif  Pati esu is Klaipedos, deja niekas is pazistamu nera bandes ir nesidomi tokiais dalykais...
Bet kokia info butu gerai. Pasiskaiciau senas zinutes siame forume, kaip supratau dauguma iesko, bet mazai kas rado.
Parasykite jei kas jau bande online administr. k. ar pan. rolleyes.gif Aciu

P.S. Noreciau pasiklausti del http://globaliosidej...dybos-pagrindai  , tai 190 lt tai pilna kaina uz visa kursa??? rolleyes.gif

Atsakyti
Sveikos,

prasau atsiliepti tas, kurios turedamos su administracija nesusijusi aukstaji issilavinima isklause administratoriu kursus ir gavo administratores darba? Ar tai realu?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2010 09 28, 20:52)
Sveikos,

prasau atsiliepti tas, kurios turedamos su administracija nesusijusi aukstaji issilavinima isklause administratoriu kursus ir gavo administratores darba? Ar tai realu?? g.gif


Norėčiau, kad mano situacija būtų tokia, bet deja tik panaši. Esu baigusi filologijos studijas, ir neseniai išklausiau administratorių-sekretorių kursus, su viltimi, kad tada rasiu administratorės ar panašų darbą. Bet deja, toks vaizdas, kad tie kursai didelio pliuso mano CV nepridėjo verysad.gif Šiaip, kai mano specialybė nei kiek nesusijusi su administracija, tai žinių ir praktikos kursuose įgijau tikrai labai daug, ir pasitikėjimo savimi ieškant darbo "pasikroviau" pakankamai. Bet su darbo paieškom, tai labai liudnai verysad.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal zinote klaipedoje kur butu galima tokius kursus baigti?
Atsakyti
Sveikos smile.gif
perskaičiau jūsų temelę ir noriu naujesnės info apie administratorės kursus.
Ar yra norinčių nuo rudens ieškoti ir lankyti šiuos kursus Vilniuje?
Kur rasti informaciją apie kursus?
smile.gif
Atsakyti
As taip pat palnuoju lankyti administratores kursus ir bandytis ieskoti sia specialybe darbo, kaip ir iesko tu administratoriu, bet sakot sunku isidarbinti. venedig gal jau radai darba? as kolkas tryktu optimicmu, bet kazkaip visi labai jau nusimine su tom darbo paieskom g.gif

As zadu lankyti stai tuos:
http://www.countline.lt/sek_kursai.php

Gal kokiu atsiliepimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajurekiuke @ 2011 11 10, 21:00)
As taip pat palnuoju lankyti administratores kursus ir bandytis ieskoti sia specialybe darbo, kaip ir iesko tu administratoriu, bet sakot sunku isidarbinti. venedig gal jau radai darba? as kolkas tryktu optimicmu, bet kazkaip visi labai jau nusimine su tom darbo paieskom g.gif

As zadu lankyti stai tuos:
http://www.countline.lt/sek_kursai.php

Gal kokiu atsiliepimu g.gif


Mmmm, kaip brangu. blink.gif
Atsakyti
O kuo tie administratorės kursai ypatingi?

Anksčiau dirbu be kursų ir specialaus išsilavinimo, dabar rimtesnėje vietoje dirbu, tai šiek tiek norisi pasimokinti, juo labiau, kad turiu galimybę iš darbo keliauti į visokius kursus.

Jau esu užsirašiusi į Personalo dokumentų valdymo kursus, dar planuoju raštvedybos kokius susirasti. O kas dar įeina į tuos bendrus administratorių kursus? Archyvavimas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 24 sausio 2012 - 10:57
QUOTE(aistuliaa @ 2012 01 24, 11:56)
O kuo tie administratorės kursai ypatingi?

Anksčiau dirbu be kursų ir specialaus išsilavinimo, dabar rimtesnėje vietoje dirbu, tai šiek tiek norisi pasimokinti, juo labiau, kad turiu galimybę iš darbo keliauti į visokius kursus.

Jau esu užsirašiusi į Personalo dokumentų valdymo kursus, dar planuoju raštvedybos kokius susirasti. O kas dar įeina į tuos bendrus administratorių kursus? Archyvavimas?  g.gif

Taip ieina archyvavimas ir ne rastvedybos o dokumentu valdymu dabar vadinama. Galima baigt nuotoliniu budu, www. globaliosidejos.lt
Atsakyti
Sveikos domina administravimo kursai klaipedoje,gal kas turit informacijos kur tokie vyksta? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryte27: 11 rugsėjo 2013 - 10:29
Kiek žinau Klaipėdoje administratorės kursus siūlo Heureka, bet kokios ten sąlygos, tai neaišku:)
Atsakyti
Sveikos, mane domina administravimo kursai Kaune. Gal zinote kur vyksta?
Atsakyti