Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys 4

QUOTE(akvilyte @ 2008 01 30, 12:26)
na tiksliai nepasakysiu  blush2.gif  lyg ir dubijos gatvė.. mes važiavom į keturi vėjai parduotuvę.. tai ji buvo po kaire.. o nedavažiavus tos pardės po dešine toks naujas pastatas.. bijau sumeluot ar ne jupoja vadinas... ten didelėm raidėm baldai užuolaidos parašyta  blush2.gif  nu pati tai rasčiau.. bet kitam nepaaiškinsiu  doh.gif
wow  wub.gif  labai gražu.. gal galima smilkiau kas ir už kiek  blush2.gif
lotuliukas.gif  žinok aš iš kawno važiavau į šiaulius dėl šito audinio dirol.gif



si parduotuve vadinasi Justluka. Taip, ten tikrai to audinio buvo, uzuolaidu skyrius kaip tik dabar ten uzsidaro ir vyksta uzuolaidu ispardavimas uz savikaina. Tu su drugeliais maciau likuti, berods 2,5m. Kainos tiksliai nepamenu, bet galiu ryt parasyti jei ka domina ax.gif Mano romanete butent ten ir siuta tongue.gif
user posted image

user posted image

Dabar nusipirkau miegamajam uzuolaidas, kuriu metras kainavo 160lt uz 84lt. Kai pasius idesiu nuotraukytes.
Atsakyti
mallena, gražu wub.gif
Bet dabar jau tikrai matau, kad šitos užuolaidikės mano bamblių kmb netiks... unsure.gif Per marga bus verysad.gif O gaila, nes tikrai lb fainos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirksniukas @ 2008 01 30, 17:21)
labai įdomiai ir gražiai skamba  rolleyes.gif gal galėtum tas sienas ir mums parodyti..? ax.gif

nuotraukose nesimato nieko unsure.gif nei sienos struktūros, nei visumos unsure.gif
čia paveikslas
user posted image
o čia gretima siena
user posted image
šiaip viskas iš taškų piešta 4u.gif o siena labai dinamiška, bet sakau foto nesimato unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rucelie: 31 sausio 2008 - 14:26
QUOTE(Babetta @ 2008 01 30, 21:15)
PUka- tai radai kas tau lova padarys? g.gif

Buvau imetusi kelias foto kokia nusiziurejom is Minijos baldu kopijavimui ... gal pameni tokia zalsva ... braizom su vyru eskizus, savaitgali paduodam baldininkui drinks_cheers.gif
Atsakyti
aaaaaa..jo jo jo ...
o matai- man uzsiciklinus ta grazi tokia - navarotna.

nu vis vien- idomu galutinis var . thumbup.gif

mallena - razus kambariukas, bet je ivietoj lentynu sukrautu pliushkiu but uknygutes, o ir tie kabantys visur - nukabineti - mana udaugiau atsirastu tvarkos. dabar toksi mirga marga mirga jovaliux ..... nu sorry- izeist niekuom nenorejau- tik man asmen toks svarus kambarys graziau...... o pliushkiai- jie tik dulkes renka i psio.... blush2.gif

oregano - o tu roletu nenori?.... g.gif ramiu tokiu kokiu nors.

Rucelie - faina siena thumbup.gif - kas taskavo?
Atsakyti
QUOTE(Babetta @ 2008 01 31, 14:53)
Rucelie - faina siena  thumbup.gif - kas taskavo?

ačiū wub.gif prašėm dailininką blush2.gif tik patys rinkom ko norim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2008 01 31, 15:09)
ačiū  wub.gif prašėm dailininką  blush2.gif tik patys rinkom ko norim  ax.gif


labai graži siena wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2008 01 31, 15:09)
ačiū  wub.gif prašėm dailininką  blush2.gif tik patys rinkom ko norim  ax.gif

o jis dave pvz rinktis- ar patys sumastet ir susiradot ko norit? ir kaina domina g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Babetta @ 2008 01 31, 14:53)

oregano - o tu roletu nenori?.... g.gif  ramiu tokiu kokiu nors.




Tai aš taip ir kurpiau mintį pakeisti dabartinį geltonai mėlyną roletą į kokį neutralų, nekrentantį į akis, vienspalvį roletuką, kuris atliktų tik ''šviesos uždengėjo'' biggrin.gif funkciją. O kambariuką atnaujinti kokia nors miela, jaukia, trumpa užuolaidėle. Turbūt rinksiuos tas turkio spalvos lengvutes/plonutes/vienspalves užuolaidas g.gif Nors be geltonos/melsvos kambary dar migruoja žalia spalva g.gif Bet kažkaip bijau, kad tokios spalvos užuolaidos bus truputį ''nie v tiemu'' mastau.gif
Atsakyti
Oregano- o man siaip visa teigiamai atrodo - roletai - neutralus- ir lengvos uzuolaidos..... turetu smagiai ziuretis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirksniukas @ 2008 01 31, 15:17)
labai graži siena  wub.gif

ačiū 4u.gif

QUOTE(Babetta @ 2008 01 31, 15:25)
o jis dave pvz rinktis- ar patys sumastet ir susiradot ko norit? ir kaina domina g.gif  blush2.gif

tai jis draugas mano geras, mes susėdom, aptarėm ir bendrom jėgom sumąstėm ax.gif kainos nepasakysiu, nes man kainavo praktiškai tik kad apgyvendinau pas save blush2.gif nes jis iš kito miestelio atvažiavo.šiaip manau daug nenuplėštų, žinant jo paveikslų kainas blush2.gif už fotoportretus pigiau išeitų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Babetta @ 2008 01 31, 15:59)
Oregano- o man siaip visa teigiamai atrodo - roletai - neutralus- ir lengvos uzuolaidos..... turetu smagiai ziuretis thumbup.gif



Nu va, tik nežinau, kokias - turkio, ar žalsvos spalvos.. g.gif Užuolaidikės būtų tokios.. g.gif
O kambarys va tokis rolleyes.gif
Tiesa, dėl pliušinių žaislų, tai aš irgi mielu noru grūsčiau juos kuo toliau, bet pabandyk doh.gif taigi tuoj namie pilietinis karas ir viščiukų maištas grėstų gun_bandana.gif biggrin.gif Ir visi tie pliuškiai būtinai turi būt išstatyti ant palangės, kaip parodoj doh.gif O tos dvi gigantiškos pelės ant grindų kampe, tai išvis ''fotelių'' funkciją atlieka hihihi.gif , pabandyk jomis atsikratyt.. irnesakyk.gif
Atsakyti