Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės,batukai,tapkutės

nejau tik as viena kojinytes mezgu lotuliukas.gif
user posted image
ir dar ax.gif
user posted image
Atsakyti
Ne viena mezgat kijinytes, man jas taip pat patinka megzti,susinaudoja visi siulgaliai thumbup.gif Deja parodyt nelabai galiu ,zinot daiktas nesiojamas ax.gif Tik va siemet vaikams dariau Advento kalendoriu is 24 mini kojinikiu 000054.gif . Kiekvienoj buvo po pora saldainiu(dukros dvi).Joms patiko smile.gif Kitiems metams sumastysiu koki kitoki ax.gif
Atsakyti
user posted image[/IMG]

Cia jau nuimtos kojines,pries tai buvo ant sienos su blizgaliukais papuosta blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mezgėjėlės smile.gif
Gal kas žinot, kaip megzti kojines su dvigubu kulnu? ax.gif Tiesą sakant, net nežinau, kaip tai atrodo. nes niekada nemačiau ir moku tik vieną kulno mezgimo būdą. Bet draugė sakė, kad kažkada tokias turėjo. \suintrigavo mane, koks tas stebuklingas kulnas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(neringošiux @ 2007 12 28, 23:11)
Sveikos mezgėjėlės smile.gif
Gal kas žinot, kaip megzti kojines su dvigubu kulnu?  ax.gif  Tiesą sakant, net nežinau, kaip tai atrodo. nes niekada nemačiau ir moku tik vieną kulno mezgimo būdą. Bet draugė sakė, kad kažkada tokias turėjo. \suintrigavo mane, koks tas stebuklingas kulnas  blush2.gif

Bent jau aš suprantu,kad toks,kai vieną akį mezgi gerai,o kitą nuimi,o grįžtant visas išmezgi ax.gif Aš visad tik taip mezgu ir mano mama vadina dvigubu kulnu g.gif Nežinau ar tai tirkai taip mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš taip pat visada tik taip mezgu kojinių kulną ax.gif , mama taip išmokino wub.gif
Atsakyti
Na taip, as irgi taip mezgu, yra dar kazkoks kitoks budas g.gif
Atsakyti
wink_3.gif santa2.gif
Šiaip tai taip ir yra mezgama: geroj pusej gerosios akys nukeliamos,o išvirkščiosios išvirkščiai. Išvirkščiojoj pusėj ( t.y. blogojoj) visos akys išmezgamos pagal rašta. Norint ,kad kulnas būtų tvirtesnis galima įmegzti kokį tvitesnį siūliuką pvz.kaproninį( taip darydavo močiutės),tada kojinės neužmušamos thumbup.gif
Atsakyti
Labutis smile.gif
aš laisvalaikiu mezgu štai tokias kojnytes - batukus patiems mažiausiems:4u:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
labai grazus batukai wub.gif thumbup.gif
o cia mano kolkas paskutinis darbelis blink.gif
user posted image
Atsakyti
Gražios kojnytės ir matosi, kad šiltos thumbup.gif
Atsakyti
Tai va ir as pasirodysiu savo ka tik baigtu darbeliu dukrytei blush2.gif kojnytės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo momima: 03 sausio 2008 - 16:13