Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės,batukai,tapkutės

na pasirodom kokius ziemai nusimezgem... bigsmile.gif
user posted image
user posted image

o cia sau pasidariau lotuliukas.gif kad buciau isskirtine namie rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Mano beveik pirmieji baciukai. 4u.gif
user posted image
is arciau
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Kristukass koks grozis tavo darbeliu ploja.gif
Atsakyti
Čia mano ne pirmieji,bet vieni iš idomesnių smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Boruzele23 @ 2008 11 01, 18:47)
Kristukass koks grozis tavo darbeliu ploja.gif

aciu labai. 4u.gif As ir pati negaliu jais atsidziaugt. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2008 09 10, 09:33)
Labukas, na aš per daug nesigilindama į pateiktą aprašymą, parašysiu kaip aš mezgu kojinių kulną. Kojines mezgu 4 virbalais, numezgusi dalį iki kulno toliau mezgu kulną taip:
dirbu tik 2 virbalais: vieną akį nukeliu, vieną išmezgu gerąja, vieną, nukeliu, viena geroji ir taip per abu virbalus. Tada apsuk mezginį ir pirmąją akį nukėlusi visas likusias išmegzk blogosiomis akimis. Vėl suki mezginuką ir kartoji vieną nukeltą, vieną gerąją, apsuki ir vėl blogosiomis. Kulno ilgį turi numegzti tokį, kad prilenkusi numegztą dalį prie nemegztojo virbalų akių, tas ilgis kokiomis 3-4 eilutėmis būtų ilgesnis, nei ant virbalo esančių akių ilgis. Tada žiūrint kiek ant virbalo yra akių mezgi toliau. Pasistengsiu paaiškinti kuo aiškiau, jei kas bus neaišku, paskui paklausi ax.gif tarkim ant vieno tavo virbalo yra 12 akių, akių skaičių dalini per pusę. Iš gerosios mezginio pusės pirmąjį virbalą išmezgi įprastai - t.y. viena nukelta, viena gera. Antrą virbalą pradedi megzti irgi kai įprasta, tik dabar jau skaičiuojam: 6 akis išmezgi (viena nukeli, viena gera), 7'ą nukeli ir tą nukeltąją 7-ąją akį išmezgi per 6-ąją (t.y.iš kairės į dešinę ištrauki akį), išmegztąją akį persikeli ant kairiojo virbalo; dabar apsuki mezginį ir grįžti blogosiomis akimis iki virbalo galo. Pradedi megzti blogosiomis ir nuo antrojo ir darai lygiai tą patį, 6 akis išmezgi blogosiomis, 7 nukeli, apsuki mezginį, ištrauki nukeltąją 7 akį per išmegztą 6'ąją akį, išmegztąją akį keliesi ant dešiniojo virbalo ir vėl gerosios pusės raštu keliauji pirmyn... taip megzsi ir nukelsi tol, kol iš kraštinių akių neliks nei vienos, o ant kiekvieno virbalo turėtų likti po 6 akis ir gražiai išsilenks kulnas. O tada mezgi gerosiomis akimis aplinkui. Šonuose liks nemoku kaip paaiškinti šonai be akių pavadinkim juos taip, tai virbalu surink akis kiek gausis. Ant tų virbalų kur po 12 akių buvo taip ir palik, o tas kur surinksi, jų bus daugiau. Tada jas reikia surinkti taip: jei darysi palei mano aprašymą, tada kulno mezginys Tau pasibaigs iš gerosios pusės ir virbalas bus pasiruošęs surinkti šonines akis, kurių trūksta, surink aplink akis, daeisi ir vėl iki kulno. Kairiojo virbalo kairiame krašte galines dvi akis sumegzk į vieną, sekantys du virbalai turi po 12 akių, jas išmezgi gerosiomis kaip įprastai, daeini iki dešiniojo kulno virbalo, ir pirmąsias dvi akis sumezgi į vieną, toliau mezgi gerosiomis akimis vėl iki kairiojo kulno virbalo kairiojo šono, kur jau vieną kartą dvi akis sumezgei į vieną, vėl sumezgi tame krašte dvi į vieną. Akis sumezginėsi nuo tų dviejų virbalų kraštų tol, kol ant kulno mezgimo virbalų liks 12 akių, o tada jau aplinkui vien gerosiosmis akimis ar su rašteliu, kaip leidžia fantazija ir gebėjimai. Nu prirašiau tai labai daug, tik nežinau ar labai jau aiškiai, jeigu ką tai klausk. Vieną kartą padariusi, atsiminsi visada thumbup.gif šitą kulno mezgimą mane išmokė mama, tai po šiai dienai prisimenu mirksiukas.gif taisyklė čia paprasta, turimų akių skaičių dalini per pusę ir išmezginėji akis palei mano aprašymą. Jei akių 10, tai 5 išmegzsi, 6 nukelsi ir 6 per 5 išmegzi ir t.t. SĖKMĖS tongue.gif

Labas mergytės, noriu paklausti, tai mezgu mezgu keturiais virbalais, o kai jau prieinu kulną tai du virbalus palieku, o kitus du sujungiu?taip? na kvailas klausimas, bet mezgiau tik mokykloje, nepamenu blush2.gif žodžiu kulnas mezgamas iš pusės visų akių, gerai suprantu? blush2.gif ir kokio ilgio megsti leliukui auliuką patį? blush2.gif nu gėda, bet išmoksiu, aišku jei padėsit man 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2008 11 01, 18:48)
Mano beveik pirmieji baciukai. 4u.gif
user posted image
is arciau
user posted image
user posted image
user posted image


4u.gif dailus batukai wub.gif
Atsakyti
Sveikos,
labai grazus visu batukai 4u.gif tiesiog thumbup.gif
As irgi noriu pasirodyti su savo sedevrais
user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(sirdelle @ 2008 10 21, 15:34)
Ziuriu niekas nieko nesirodo blush2.gif
Siandien pagaliau pabaigiau savo pupai pukuotus tepukus megzti
user posted image



mergaites, gal kuri galetu papasakot kaip siuos fainuolius mezget? labai noreciau pabandyt bet nerandu aprasymo unsure.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(audronele @ 2008 11 07, 13:45)

As irgi noriu pasirodyti su savo sedevrais


Vau koks grožis ar čia pagal šia schema kuri buvo čia idėta ax.gifuser posted image
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2008 11 07, 14:06)
Vau koks grožis ar čia pagal šia schema kuri buvo čia idėta ax.gifuser posted image


net neisivaizduoju g.gif lauksim gal kuri mezgusi atsilieps rolleyes.gif
Atsakyti
Nu jau tie su vysniomis tai stebuklas kazkoks ir rankos stebuklingos jai moka sitoki grozi pagimdyti. wub.gif
Atsakyti