Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės,batukai,tapkutės

Sveiki 4u.gif
labai gražius batukus ir kojinytės mezgatė thumbup.gif
QUOTE(Shura @ 2008 12 06, 10:46)
aciu  blush2.gif
jei nebuciau radusi tavo aprasymo niekaip nebuciau sumasciusi kaip megzt  4u.gif
dar norejau paklausti, o tas rozytes papuosimui pati darai ar yra kur gatavu pirkti?

g.gif galima ir pagal tą schemą nerti g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 12 03, 14:07)
i batuku tema  mirksiukas.gif
user posted image

o kaip susiunat prieki gal galit pasakyt nes man tai kazkaip ne taip iseina kaip jums g.gif blush2.gif
Atsakyti
[
o kaip susiunat prieki gal galit pasakyt nes man tai kazkaip ne taip iseina kaip jums g.gif blush2.gif
[/quote]
nesigauna ir man help.gif help.gif
Atsakyti
[quote=tetuke,2008 12 08, 16:07]
[
o kaip susiunat prieki gal galit pasakyt nes man tai kazkaip ne taip iseina kaip jums g.gif blush2.gif
[/quote]
nesigauna ir man help.gif help.gif
[/quote] verysad.gif
laukiam abi dabar, nes as tada ardysiu jeigu niekas nepades verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, mezgejeles, kaledoms noriu vyrui kojines padovanoti. gal kuri galite imesti vyr. kojiniu mezgimo schema lietuviu kalba? aciu didelis
Atsakyti
QUOTE(zirzekle @ 2008 12 09, 14:09)
Sveikos, mezgejeles, kaledoms noriu vyrui kojines padovanoti. gal kuri galite imesti vyr. kojiniu mezgimo schema lietuviu kalba? aciu didelis



šios temos pirmame puslapyje yra įdėtas aprašymas,kaip megzti vyrišką kojinę.lietuviškas aprašymas ir su nuotraukom smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2008 12 08, 15:12)

laukiam abi dabar, nes as tada ardysiu jeigu niekas nepades  verysad.gif

ta dryzuotaja dali tiek apacioj tiek virsuj "surauki" . iveri siuliuka i pati krasteli ir sutrauki mirksiukas.gif o kad graziau butu suraukimo vietyte paslepi po papuosimuku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 12 09, 20:15)
ta dryzuotaja dali tiek apacioj tiek virsuj "surauki" . iveri siuliuka i pati krasteli ir sutrauki  mirksiukas.gif  o kad graziau butu suraukimo vietyte paslepi po papuosimuku  mirksiukas.gif

o pe kelis kartus mezgat tuo ruozelius g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 12 09, 19:15)
ta dryzuotaja dali tiek apacioj tiek virsuj "surauki" . iveri siuliuka i pati krasteli ir sutrauki  mirksiukas.gif  o kad graziau butu suraukimo vietyte paslepi po papuosimuku  mirksiukas.gif


aciu.labai padejot
clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzekle @ 2008 12 09, 14:09)
Sveikos, mezgejeles, kaledoms noriu vyrui kojines padovanoti. gal kuri galite imesti vyr. kojiniu mezgimo schema lietuviu kalba? aciu didelis

aciu, radau blush2.gif
Atsakyti
O cia Kaledines kojines smile.gif
user posted image
Atsakyti
as ir padraugavau su virbalais... nuvirbaliavau tapkutes, tas su dryzuotu priekiu per 2 dienas.kadangi dariau tik pabandymui, gavosi tokios paprastokos, ir gan didokos. nenufotkinau, kai bus tikrai grazios tada smile.gif
Atsakyti