Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės,batukai,tapkutės

1 eilė gerosios
2 eilė išvirkšios

keičiam spalvą

3 eilė geromis
4 - geromis
5 - geromis

keičiam spalvą kartojam nuo pirmos eilės, berods taip, seniai mezgiau blush2.gif gal kas neseniau mezgė galėtų mane pataisyti jei ne taip parašiau 4u.gif
Atsakyti
aš šimtąjį kartą skaitau, dabar priėjau tokio varianto:
1 - geros
2 – blogos

3 - geros
4 - geros
5 - blogos
6 – geros

7 - geros
8 - blogos

9 - geros
10 - geros
11 - blogos
12 – geros

13 - geros
14 - blogos

Einu bandyt megzti, parašiau Valentinukei AŽ, gal atrašys blush2.gif Tuoj visą internetą sukelsiu ant kojų dėl batikų, bet taip nagai niežti megzt blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, mezgejeles 4u.gif
gal galit papasakoti kaip numegzti naujagimiui kojinytes ar nurodyti kur galiu rasti aprasyma. isanksto aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Živile60 @ 2009 01 10, 13:18)
Sveikos, mezgejeles 4u.gif
gal galit papasakoti kaip numegzti naujagimiui kojinytes ar nurodyti kur galiu rasti aprasyma. isanksto aciu 4u.gif

o suaugusiam moki megzt??? jei ne tai kaip čia aiškiau parašius tada, mezgama 5 virbalais, ant 4 virbalų apsimetama po 8 akis, mezgama atnarėlė gumos rašteliu (1 gera 1 bloga, arba 2 geros, 2 blogos), pamezgi kelis cm, tada mezgi aplink vien gerosiomis akimis, iki kulniuko. Kulniuko aprašymas pagal mane nebepamenu lygtais 26-28 psl. yra reikia paknaisioti kaip numegzt. Baigus kulniuką, pamegzt pėdutės ilgį ir užbaigti kojinytę, sumezgant po dvi šonines akis nuo kiekvieno virbalo. Jeigu kas neaišku, klausk, parašysiu išsamiau...
Atsakyti
šiaip ne taip gavos batukai pagal Valentinukę wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2009 01 10, 21:22)
šiaip ne taip gavos batukai pagal Valentinukę  wub.gif

user posted image


Saunuole,labai siltos spalvytes,il labai svelnus atrodo thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
princeses kurpaites wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 01 10, 18:05)
o suaugusiam moki megzt??? jei ne tai kaip čia aiškiau parašius tada, mezgama 5 virbalais, ant 4 virbalų apsimetama po 8 akis, mezgama atnarėlė gumos rašteliu (1 gera 1 bloga, arba 2 geros, 2 blogos), pamezgi kelis cm, tada mezgi aplink vien gerosiomis akimis, iki kulniuko. Kulniuko aprašymas pagal mane nebepamenu lygtais 26-28 psl. yra reikia paknaisioti kaip numegzt. Baigus kulniuką, pamegzt pėdutės ilgį ir užbaigti kojinytę, sumezgant po dvi šonines akis nuo kiekvieno virbalo. Jeigu kas neaišku, klausk, parašysiu išsamiau...


Labai aciu 4u.gif
mokyklos laikais esu mezgusi, tai tureciau prisiminti. Man svarbiausiai akiu skaicius buvo.
Dar vienas klausimelis. Kokius siulus geriausiai butu naudoti? Gal yra kokie specialus siulai leliukams? g.gif
Atsakyti
oho kaip grazu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zinanti: 11 sausio 2009 - 08:46
Manau, kad suaugusiam 8 akių mažoka. g.gif Aš tiek dedu vaikiškoms kojinytėms, o vyriškiui 14, sau 12 akelių.
Vaidullka, jau labai gražu thumbup.gif , tokios pavasariškos, bet ar tai reiškia, kad dukrytei? 2.gif
Atsakyti
Nu, merginos, kiek jūs čia grožybių primezgusios ir prinėrusios - thumbup.gif .Jeigu duos Dievulis ir viskas bus gerai, tai šiuos stebuklus nersiu birželio mėn.
O dabar: gal jūs turite ką patarti ir močiutei, kad kojoms būtų šilta, greitai numezgama, na, ir aišku, kad dieduliui patiktų mirksiukas.gif Kadaise esu sau ir dukroms mezgusi šliopkes, tačiau tai buvo l. seniai - pamiršau biggrin.gif (prakeikta sklerozė schmoll.gif ). Gal ir yra čia kuriame puslapyje, bet puslapių tiek daug...Matot, kokia aš tinginė blush2.gif
Atsakyti
Ačiū visoms 4u.gif

QUOTE(Lurdes72 @ 2009 01 11, 09:31)
Vaidullka, jau labai gražu thumbup.gif , tokios pavasariškos, bet ar tai reiškia, kad dukrytei? 2.gif


Nea, ne mano dukrytei čia, čia kitai mažai princesei wub.gif

Aš vakar dar vienus nunarpliojau,kad tiktų ir berniukui, ir mergaitei, nes nežinau ką turėsiu. Maniškiai gavos visai miniatiūriniai, nes sumažinau iki naujagimio kojytės dydžio wub.gif Vakariu nufotkysiu bigsmile.gif
Atsakyti