Įkraunama...
Įkraunama...

Kai aš mažas buvau

Kai aš mažas buvau

Belaukiant šilto ir saulėto pavasario, gamtai ir jausmams bundant , prikelkime ir smagius gražius vaikystės prisiminimus! Dalyvaukim naujausiame fotokonkurse “Kai aš mažas buvau”!

Pasirauskim palėpėj ar spintoj, ištraukim į dienos šviesą jau turbūt apdulkėjusius savo vaikystės nuotraukų albumus, ir išrinkim vieną smagią, juokingą, įsimintiną (neportretinę) savo nuotrauką.
Kadangi “kai aš mažas buvau, šile ožius ganiau…” laikais skaitmeninių technologijų dar nebuvo, o ir nuotraukos dažniausiai būdavo nespalvotos, tad išrinkite kuo ryškesnę nuotrauką ir ją nuskanuokite. Paskubėkite paruošti nuotrauką fotokonkursui, nes jis prasideda jau 2005 kovo 20 d.!

Nuotraukas konkursui pateikti galėsite: 2005 03 20 - 2005 03 27. Sugalvokite kuo originalesnį, šmaikštesnį pavadinimą – taip nuotrauka sulauks daugiau dėmesio ir pelnys daugiau balsų. Pavadinimą rašykite naudodami lietuviškus simbolius (ų, š, ą, ž ir kt.)
Balsuosime už tris labiausiai patikusias forumo dalyvių vaikystės nuotraukas 3 dienas: 2005 m. kovo 27-30 d. Rezultatus paskelbsime 2005 04 01!Fotokonkursas “Kai aš mažas buvau” ne tik atgaivins gražiausius vaikystės prisiminimus, leis paspėlioti mums “kas yra kas?”, bet ir galėsite laimėti šaunų prizą – 20 Lt. dovanų čekį apsipirkti vaikų prekių parduotuvėje “ČIPOLINAS”! (1 vieta) bei firminę www.supermama.lt kuprinę! (2 vieta)


Šio fotokonkurso temą pasiūlė ir apklausoje už jį balsavo patys forumo dalyviai, tad tikimės aktyvaus dalyvavimo.

Sėkmės visiems!
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif laukiu nesulaukiu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tai jau rytoj galima bus ideti? g.gif

as tai noreciau ryt ideti, nes ryt turesiu galimybe prieiti prie neto, o visa darbo savaite dirbsiu prie darbinio kompo , tai ten nelabai noriu as po foruma landzioti... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadele @ 2005 03 19, 15:02)
Tai jau rytoj galima bus ideti?  g.gif

as tai noreciau ryt ideti, nes ryt turesiu galimybe prieiti prie neto, o visa darbo savaite dirbsiu prie darbinio kompo , tai ten nelabai noriu as po foruma landzioti... blush2.gif


Taip, rytoj pradžia smile.gif
Atsakyti
Geras konkursas thumbup.gif
Atsakyti
Kodėl aš negaliu išsiųsti nuotraukos? cry.gif
Atsakyti
persiprašau, viskas gerai jau, nors buvo ne tokia didelė nuotraukytė - bet aš ją dar sumažinau ir viskas ok 4u.gif dabar lauksiu patvirtinimo clap_1.gif vaje kaip smagu, aš šito konkurso taip ilgai laukiau bis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazhulele: 20 kovo 2005 - 08:25
Idejau ir as savaja, o kada ja patvirtins? kaip cia ta procedura vyksta, kas cia ja turi patvirtint? g.gif
Atsakyti
Valio valio valio - mes laukeme laukeme ir sulaukeme....
Atsakyti
QUOTE(Cikadele @ 2005 03 20, 12:20)
Idejau ir as savaja, o kada ja patvirtins? kaip cia ta procedura vyksta, kas cia ja turi patvirtint?  g.gif



Itariu greitum laiku pamatysi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2005 03 20, 12:19)
Itariu greitum laiku pamatysi smile.gif


jau galima pamatyti thumbup.gif

man labai patiko mergaite ant puoduko ir toji, kuri laiko kate uz uodegos thumbup.gif

maniske nuotraukyte kur kas kuklesne unsure.gif bet kad neradau idomios, nusivylusi varciau albuma ir nieko doro neradau cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadele @ 2005 03 20, 14:38)
jau galima pamatyti thumbup.gif
maniske nuotraukyte kur kas kuklesne unsure.gif bet kad neradau idomios, nusivylusi varciau albuma ir nieko doro neradau cry.gif

neraudok cray.gif - svarbu kad i bendra buri good.gif
Atsakyti