Įkraunama...
Įkraunama...

Kai aš mažas buvau

QUOTE(Zanetux @ 2005 03 21, 00:29)
O as nieko neatpazistu cry.gif  cry.gif  cry.gif Tik superbaba tongue.gif

O ashhh pazistu...Superbaba ir Mazhulele...ir dar save tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbyne @ 2005 03 21, 01:12)
O ashhh pazistu...Superbaba ir Mazhulele...ir dar save tongue.gif


man labai patiko mergaiciuke manieze tongue.gif gal ten tu? ax.gif
ir dar ta panicka su kate thumbup.gif laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zanetux: 21 kovo 2005 - 01:38
QUOTE(ewa @ 2005 03 20, 22:21)
O as Superbabos nerandu  schmoll.gif Pasufleruokit  mirksiukas.gif


Gi gi gi biggrin.gif

QUOTE(Fasolka @ 2005 03 20, 22:42)
As neatpazystu...nieko sad.gif  "Obana" gal SuperBaba?

rolleyes.gif

QUOTE(lika @ 2005 03 20, 22:57)
Taigi Superbaba ir jos Dominykas labai jau panasus! tongue.gif Uzsuk i ju skyreli iskart rasi thumbup.gif  ax.gif


Sha Sha Sha-neisduok manes biggrin.gif cool.gif
QUOTE(ewa @ 2005 03 20, 23:10)
Uzsuku as i ju skyreli, ir netgi turiu itarima kuri nuotrauka Superbabos, ale neesu isitikinus taip sakant  ax.gif


ojoj kokia neatidi mirksiukas.gif
QUOTE(Zanetux @ 2005 03 21, 01:29)
O as nieko neatpazistu cry.gif  cry.gif  cry.gif Tik superbaba tongue.gif


Nu, bet rimtai ant tiek panasus, kad pazistat blink.gif as vis bandau vyra iktikint, kad tai jo kurinys ir panasus i ji, bet pasiskaites ci jusu zinutes purto galva biggrin.gif schmoll.gif
Atsakyti
oo,musu jau idejo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chilli: 21 kovo 2005 - 08:04
Scarlett,
tavo paraiška iki galo neužpildyta- nuotrauka neprisikabino. Pavadinimas intriguoja thumbup.gif Mėgink nuotrauką sumažinti ir iš naujo pildyti paraišką, laukiam!
Atsakyti
manes neatpazinot tongue.gif tongue.gif tongue.gif
gerai uzsimaskavau, nors kas mane pazysta- sako kad nepasikeiciau doh.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
mane tai siek tiek pribloske ta nuotrauka, kur pavadinimas beveik be cenzuros blink.gif tiksliau, ne nuotrauka pribloske, o pavadinimas biggrin.gif perskaiciusi net pasimeciau tongue.gif
siaip tai yra fainu nuotraukeliu, o kai kurioms labi taikliai pavadinimai sugalvoti smile.gif ypac tai, kur vaikas manieze biggrin.gif
Atsakyti
man kol kas graziausia ta kur ooolia lia, kokia bala ar kazkas panasaus biggrin.gif fotke kaip is reklamos thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
man labai fainos kur ant puoduko ir "plikė"

aš irgi norėjau įdėt savo fotkę, bet žiūriu labai panaši jau yra. su tuo pačiu laiveliu biggrin.gif
Atsakyti
man ta Plike tokia faina foto, gera mintis, nu bet taip gailiai atrodo.. sad.gif sad.gif sad.gif kazkaip net verkt noris - is vaiko seneliai pasityciojo..Mano anyta uzvakar sako - ai, as visgi manau, kad reiktu Mija nuskusti g.gif stori plaukai ataugs blink.gif Tai galvojau taip ir sukisiu as ja i siena gun_bandana.gif
Atsakyti
Jau galit rinkti kito mėn. (balandžio) fotokonkursą smile.gif Lydekai paliepus, jums panorėjus ..... išsirenkate jį čia smile.gif
Atsakyti
va atidziau truputeli (kiek leidzia kavos pertraukele darbo metu) perziurejau nuotraukytes thumbup.gif: kokios visos grazios, net seile nutyso beziurint- man ypac patiko ten kur mergyte eina su mama ir sokineja per balas thumbup.gif: ir dar patiko kur mergyte bureje Palanga isilipusi stovi.... taip miela...

Beje, pastebejau, kad daugumos nuotrauku stilius vienodas- ka padarysi- anais laikais jokiu tokiu ivairoviu nebuvo.

O labiausiai as pavydziu, na ne juodai, bet baltai, kai pamatau, kad kitos mergytes ilgas kasas turejo. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif man mama tai kirpdavo trumpai, atseit tada geriau auga biggrin.gif kad ir trumpaplauke buvau vaikysteje, tai norimo rezultato nedave biggrin.gif ale dabar plaukai nera tokie veslus ...
Atsakyti