Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu būti liekna

Pabandysiu ir as papaskaoti savo istorija. Nesu as gera pasakorka, bet vistik.

Niekada as nebuvau lieknuole. Visada svoris sukiojosi ties 67-70 kg . Net kai dar buvau netekejusi ir be vaiku. Visada svajojau tureti grazia figura. Pirmas didziausias sulieknejimas mano buvo, deja, prievartinis. Pradejau lauktis ir nuo baisu pykinimu per menesi netekau 7 kg. Nors ir buvo silpna ir bloga, bet i save veidrodyje pasiziurejus, negaledavau atsigrozeti. Tesveriau tik 60 kg. Man patiko. Deja tas dziaugsmas nestumo metu trumpas, svoris uzaugo ir po pirmojo gimdymo sveriau jau 75kg. Buvo liudna,norejau but plonesne.Bet nieko nesiemiau daryti,kad iveikciau savo lasinius. Tiesiog tingejau ir svajojau valgydama skanumynus kaip as busiu liekna ir grazi - kazkada cry.gif . Taigi , pastojau taip besvajodama antra karta ir jau po sio gimdymo sveriau visus "grazius" 80 kg. Tada jau buvau tikrai nebegrazi pati sau. Ziuredavau su pavydu i visas lieknas mamytes ir galvodavau" na kaip joms pavyksta, is kur jos tiek valios turi? " Bet galutine isvada, man artimesne, kad nesigrauzciau budavo- ju toks sudejimas. Juokinga prisiminus. Taigi artejo 5-osios musu vestuviu metines,kaip as norejau vel sverti tiek kiek per vestuves. Su drauge nutarem,kad kudinsimes. Bet tai liko tik kalbom draugei, o as emiausi rimtai. Buvau kazkada is savo kitos drauges girdejusi, kad ji skaiciuodama kalorijas sukudo. Ir tikrai ji atrode nuostabiai. As norejau to paties. Emiausi rimtai. Internete susiradau viena moteriske, kuri mane moraliskai palaike. Ir as jai raportuodavau kasdienines savo kalorijas. Ir kaip buvo smagu - svoris krito.Pamazu,bet krito. Taigi ,iki savo vestuviu metiniu nesveriau dar tiek kiek per vestuves, bet jau buvo -5 kg ,per 3 menesius. Veliau suzinojau, kad mano pussesere isteka, kviecia i vestuves. Taigi,as kudinausi toliau.Ir rudeni jos vestuvese tesveriau tiek kiek as ir siekiau -67kg. Per 5 menesius as numeciau savo issvajotus 10 kg. Iki pradedanat skaiciuoti kalorijas as jau buvau, per daug ivairiu bandymu, 3 kilogramus numetus.Tai pradejau skaiciuoti sverdama 77kg.
Svoris laikesi beveik 2 metus,man tik siek tiek pakontroliuojant karts nuo karto kiek suvalgau. Bet veliau pradejau vel valgyti, negalejau vel prisiversti skaiciuoti kaloriju. Priaugau iki 72kg. Taigi visus 5 kilogramus cry.gif .Kaip man liudna pasidare ir geda pries pacia save. Sioje svetaineje radau bendraminicu ir vel emiausi skaiciuoti ,smagiai kompanijoje.Ir rezultatai matomi vel -6 kg. Noriu ir dar numesti.
Tiek pirma karta skaiciuodama kalorijas as sportu nelabai uzsiiminejau,tik karts nuo karto namie,tiek si karta tas pats. Bet as tada labai daug vaiksciojau pesciomis. I darzeli su vaikais pesciom,is jo pesciom. Po pietu vel i darzeli pesciom,ir tada tas dvi valandas ,kurias sunus budavo darzelyje as stumdydama vezymeli su dukra ismaisydavau puse miestelio. Pasiimdavau tik atsigerti. Dukra pamiegodavo,o as liekninausi.Si karta,atsilus orams as vel emiausi vaikscioti kur tik imano pesciomis. Rezultatus pastebejo visi, kas mane reciau mate.Ir visi labai mane gyre.Kaip man buvo smagu, o ir pati as jauciausi grazi ir liekna,net savimi daugiau pasitiket pradejau. Tikiuosi,kad si karta numestas svoris isliks ilgiau.Ir nenoriu prasideti su jokiom stebuklingom piliulem, dziaugiuosi tuo ka pasiekiu pati. Pati uzsiauginau siuos lasinius per savo tingejima, pati turiu juos ir nukrapstyti. smile.gif
Atsakyti
Saunuole 4u.gif thumbup.gif
daug daug stiprybes Tau linkiu ir, kad pasiektum tokiu rezultatu, kuriu visa gyvenima svajojai mirksiukas.gif


Atsakyti
o kur sioje svetaineje panos skaiciuoja kalorijas?
Atsakyti
QUOTE(Viktute @ 2005 03 20, 08:06)
o kur sioje svetaineje panos skaiciuoja kalorijas?


va cia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sirduze @ 2005 03 20, 16:22)


aciu 4u.gif
bandysim ir mes ax.gif
Atsakyti
Sveiki gyvi, aš čia naujokas tai rašau bet kur nes tas jūsų formas labai painus, jei neišspirsite, tai ką nors papasakosiu, o dabar bijau , kad jūs nenusigąstumėte Žinoma aš esu beveik mergelė, nes toks zodiako ženklas, tai manau turiu teisę būti su kitomis mergaitėmis. Taigi sveriu aš tik 250 kg. ir noriu , kad jūs mane pamokytumėte lieknėti, bet kad ir metukų jau turiu57. o rugsėjo pirmai dar vienus damesim. Taigi matot iš manęs naudos kaip iš ožio tambolės ir niekur aš nepritampu, niekam toks nereikalingas. Va , jei jums bus įdomu tai papasakosiu kaip aš tokiu tapau , bet nežinau ar atrasiu šią vietą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(muntas @ 2006 07 17, 21:55)
Sveiki gyvi, aš čia naujokas tai rašau bet kur nes tas jūsų formas labai painus, jei neišspirsite, tai ką nors papasakosiu, o dabar bijau , kad jūs nenusigąstumėte Žinoma aš esu beveik mergelė, nes toks zodiako ženklas, tai manau turiu teisę būti su kitomis mergaitėmis. Taigi sveriu  aš tik 250 kg. ir noriu , kad jūs mane pamokytumėte lieknėti, bet kad ir metukų jau turiu57. o rugsėjo pirmai dar vienus damesim. Taigi matot iš manęs naudos kaip iš ožio tambolės ir niekur aš nepritampu, niekam toks nereikalingas. Va , jei jums bus įdomu tai papasakosiu kaip aš tokiu tapau , bet nežinau ar atrasiu šią vietą ax.gif

sveiki aš irgi esu naujokė. ir aš labai norėčiau numesti 10 kg. bet neturiu valios nežinau kaip prisiruošt susiimt.... g.gif
Atsakyti
Nagi nagi- Muntai- pasakoki istorija. As tarp lieknėjančiu naujokė, vis bandau prisiruošti... Bet dabar su mano 162 cm ūgiu ir 86 kg manau kad jau būtina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pareis @ 2005 03 19, 20:59)
Pabandysiu ir as papaskaoti savo istorija. Nesu as gera pasakorka, bet vistik.

nukrapstyti. smile.gif

tikra šaunuolė stiprybės ir sveikatos
Atsakyti
Šaunuolė! Siek savo tikslo ir toliau thumbup.gif
Atsakyti
Šaunuolė, paskaičius tokias istorijas, ir pati įgauni daugiau ryžto siekiant savo tikslo thumbup.gif
Atsakyti
Šaunuolė, taip ir toliau 4u.gif
Atsakyti