Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu būti liekna

verysad.gif mano ugis 169-170 o svoris 99 unsure.gif jau esu atsikracius 6 kg...po leliuko ziauriai priaugau...atsirenku ka valgau, mazom porcijom ir vakare nevalgau nuo 5, nebent kasneli kazko lengvo
Atsakyti
QUOTE(Tesura @ 2009 05 20, 18:07)
verysad.gif mano ugis 169-170 o svoris 99 unsure.gif  jau esu atsikracius 6 kg...po leliuko ziauriai priaugau...atsirenku ka valgau, mazom porcijom ir vakare nevalgau nuo 5, nebent kasneli kazko lengvo

ilgai taip pratemsi?
gal nori prisijungt? mirksiukas.gif http://www.supermama...howtopic=446490
Atsakyti
Net gera pasidare paskaicius kokios atkaklios moterys esat. ax.gif Mano ugis 1.69 sveriu 80kg..Jau darosi slykstu i save ziureti,pavydziu draugem kurios gali deveti grazias suknutes,o as bijau rodyti savo kuna.Nes kuo toliau tuo labiau juo slyksciuosi ir labiausiai bijau,kad tai greit pakenks mano ir vaikino santykiams. Net nezinau koki lieknejimo buda geriausia butu pasirinkti.Noreciau sverti 65 man tai butu TOBULA :} Gal patarkit koki buda geriau butu pasirinkti.Noreciau palaikymo,kad kuri nors taip pat noretu numesti ir katu dziaugtumemes rezultatais,m? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BrandNewSmile @ 2009 06 15, 12:01)
Net gera pasidare paskaicius kokios atkaklios moterys esat. ax.gif  Mano ugis 1.69 sveriu 80kg..Jau darosi slykstu i save ziureti,pavydziu draugem kurios gali deveti grazias suknutes,o as bijau rodyti savo kuna.Nes kuo toliau tuo labiau juo slyksciuosi ir labiausiai bijau,kad tai greit pakenks mano ir vaikino santykiams. Net nezinau koki lieknejimo buda geriausia butu pasirinkti.Noreciau sverti 65 man tai butu TOBULA :} Gal patarkit koki buda geriau butu pasirinkti.Noreciau palaikymo,kad kuri nors taip pat noretu numesti ir katu dziaugtumemes rezultatais,m? 4u.gif

Siūlyčiau prisijungti prie kokio nors lieknėjančių būrelio, visoms kartu lengviau mirksiukas.gif Pasirinkit pagal savo poreikius.
Atsakyti
QUOTE(BrandNewSmile @ 2009 06 15, 13:01)
Net gera pasidare paskaicius kokios atkaklios moterys esat. ax.gif  Mano ugis 1.69 sveriu 80kg..Jau darosi slykstu i save ziureti,pavydziu draugem kurios gali deveti grazias suknutes,o as bijau rodyti savo kuna.Nes kuo toliau tuo labiau juo slyksciuosi ir labiausiai bijau,kad tai greit pakenks mano ir vaikino santykiams. Net nezinau koki lieknejimo buda geriausia butu pasirinkti.Noreciau sverti 65 man tai butu TOBULA :} Gal patarkit koki buda geriau butu pasirinkti.Noreciau palaikymo,kad kuri nors taip pat noretu numesti ir katu dziaugtumemes rezultatais,m? 4u.gif

sveikute mano svoris lygiai toks pat buvo 78kg900 dabar62kg300 valgyk 5 kartus dienoje kas 2 val siulyciau paskaityt knyga lengvas budas suliekneti nuo spalio 6 pakeiciau mityba ir rubus visus teko keisti lotuliukas.gif blush2.gif tik uzsispyrt reik o ryt kaiptik delcia pats metas susigriept lotuliukas.gif thumbup.gif jai ka klausk pagelbesiu
Atsakyti
QUOTE(BrandNewSmile @ 2009 06 15, 05:01)
Net gera pasidare paskaicius kokios atkaklios moterys esat. ax.gif  Mano ugis 1.69 sveriu 80kg..Jau darosi slykstu i save ziureti,pavydziu draugem kurios gali deveti grazias suknutes,o as bijau rodyti savo kuna.Nes kuo toliau tuo labiau juo slyksciuosi ir labiausiai bijau,kad tai greit pakenks mano ir vaikino santykiams. Net nezinau koki lieknejimo buda geriausia butu pasirinkti.Noreciau sverti 65 man tai butu TOBULA :} Gal patarkit koki buda geriau butu pasirinkti.Noreciau palaikymo,kad kuri nors taip pat noretu numesti ir katu dziaugtumemes rezultatais,m? 4u.gif

Mano 168 cm ir dar vasario mėnesį svėriau 85 kg. Dabar 69 ir dar nepabaiga. Tikslas 60 kg. Viską darau natūraliai, be jokių piliulių, tik sportas ir sveika mityba 4u.gif Nereikia savimi šlykštėtis, reikia SUSIIMTI 4u.gif
Atsakyti
Oj,vis dar negaliu patiket,kad tokiu zmoniu geru buna,kuriem parupo mano rupestelis.Aciuu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
O gal skaitete "Lengva buda mesti svori"? Kaip sekesi, ar padejo?
Papildyta:
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2009 06 16, 09:17)
Mano 168 cm ir dar vasario mėnesį svėriau 85 kg. Dabar 69 ir dar nepabaiga. Tikslas 60 kg. Viską darau natūraliai, be jokių piliulių, tik sportas ir sveika mityba  4u.gif  Nereikia savimi šlykštėtis, reikia SUSIIMTI  4u.gif

Saunuole thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2009 06 16, 09:17)
Mano 168 cm ir dar vasario mėnesį svėriau 85 kg. Dabar 69 ir dar nepabaiga. Tikslas 60 kg. Viską darau natūraliai, be jokių piliulių, tik sportas ir sveika mityba  4u.gif  Nereikia savimi šlykštėtis, reikia SUSIIMTI  4u.gif


Na o man natūraliai niekaip neina user posted image 4 metus bandžiau rezultatų nepasiekiau, o dabar įsikišus medikamentams -6kg ir dar krinta.
Atsakyti
QUOTE(Auksyte @ 2009 07 13, 15:30)
O gal skaitete "Lengva buda mesti svori"? Kaip sekesi, ar padejo?
Papildyta:
4u.gif



As skaiciau "Lengvas budas mesti rukyti" thumbup.gif .Rezultatas - neberukau, per menesi +12 kg biggrin.gif . Tada nusipirkau "Lengvas budas mesti svori" bet jau taip nesuveike, tai ir numeciau nedaskaicius. Dabar startuoju su grikiu dieta o veliau bandysiu maziau ryt.
Atsakyti
bet ka po to su draubuziais darote, man tai norisi liekneti bet pagalvojus kad vel nauja garderoba susipirkti reikes tai oi oi siaubas pasidaro.
Atsakyti