Įkraunama...
Įkraunama...

Kinas

Sveiki ax.gif Lyg ir neradau temos, kurioje būtų aptariami kino filmai šiuo metu rodomi kine. O kartais norisi sužinoti, kuris filmas geresnis, kuris gal ne toks įdomus. 4u.gif Taigi, šioje temoje, manau, būtų smagu pasidalinti įspūdžiais apie matytus filmus. rolleyes.gif
Vienas iš tų filmų, kuris dabar labiausiai traukia mano akį, tai "Auksinis kompasas" pradėtas rodyti šiom dienom (berods, šiandien smile.gif ) Gal kas ruošiasi eiti, gal susidomėjot? Skaičiau knygą, Philipo Pullmano "Šiaurės pašvaistę", pagal kurią pastatytas šis filmas. Knyga puiki mirksiukas.gif Tačiau forumcinemas svetainėje filmas atvaizduotas kaip koks pasakų personažų sambūris. Ar iš tiesų taip?
Laukiu jau mačiusių, dar matysiančių, ar šiaip žmonių mylinčių kiną wink_3.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -=migle=-: 17 gruodžio 2007 - 21:35
Aš esu PRIEŠ kiną liezuvis.gif
Nežinau, kiek metų jau jame nebuvau rolleyes.gif teatras ir geriau, ir ...... netgi pigiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 12 17, 22:30)
Aš esu PRIEŠ kiną liezuvis.gif
Nežinau, kiek metų jau jame nebuvau  rolleyes.gif teatras ir geriau, ir ...... netgi pigiau  mirksiukas.gif

Ir teatras, ir kinas turi savų pliusų. Atsimenu ir paskutinį kartą, kai ėjau į teatrą, ir paskutinį kartą, kai ėjau į kiną. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(-=migle=- @ 2007 12 18, 07:13)
Ir teatras, ir kinas turi savų pliusų. Atsimenu ir paskutinį kartą, kai ėjau į teatrą, ir paskutinį kartą, kai ėjau į kiną.  rolleyes.gif

Aš paskutinį kartą kine buvau, kai Harį Poterį ketvirtą rodė liezuvis.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 12 18, 16:17)
Aš paskutinį kartą kine buvau, kai Harį Poterį ketvirtą rodė liezuvis.gif

Senokai mastau.gif Bet nenori - neik. Neprašau ax.gif Man daugiau vietos liks 4u.gif
Atsakyti
Tai ką, norit pasakyt kad niekas neina į kiną ir juo nesidomi? unsure.gif
Atsakyti
Eina eina. tik panaši tema buvo kažkur tongue.gif nebent supermamyte ją uždarė jau blush2.gif

Iš naujesnių Beovulfas fainas smile.gif
Papildyta:
Radau šita doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gegytė @ 2007 12 19, 22:43)
Eina eina. tik panaši tema buvo kažkur  tongue.gif  nebent supermamyte ją uždarė jau  blush2.gif

Iš naujesnių Beovulfas fainas smile.gif
Papildyta:
Radau šita doh.gif

Neradau per paiešką. Gal ten šiaip apie flmus, o ne apie kino kalbama? g.gif Nes čia ti apie kiną turėtų būti kalbama 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -=migle=-: 20 gruodžio 2007 - 07:09
Sveiki 4u.gif
Šiandien pažiūrėjau "Auksinis kompasas" filmą.... Na negaliu atsistebėt... Toks nerealus filmas, tikrai tokio nesitikėjau, šiaip pati pradžia nuobodoka bet paskui man laaabai patiko wub.gif Dabar galvoju net per kompą atsisiųst vėl pažiūrėt.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(-=migle=- @ 2007 12 20, 07:07)
Neradau per paiešką. Gal ten šiaip apie flmus, o ne apie kino kalbama?  g.gif Nes čia ti apie kiną turėtų būti kalbama  4u.gif

Atsiprašau, bet mane jau nervina biggrin.gif
Tai apie knygas pilna temų, kiekvienam stiliui vis kita tema. Tai apie filmus dabar.... nu palikit gi vietos naujiems pomėgiams blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 12 20, 21:32)
Atsiprašau, bet mane jau nervina biggrin.gif
Tai apie knygas pilna temų, kiekvienam stiliui vis kita tema. Tai apie filmus dabar.... nu palikit gi vietos naujiems pomėgiams  blush2.gif

nu jo, anoje temoje kalbame ir apie kina ir apie per tv rodomus filmus. Nezinia ar reikia kitos temos, nes ir ana nera tiek daug prikalbama g.gif
Makaliau, del tavo teatro ir kino lyginimo, tai nesutinku. Cia nesulyginami dalykai. Kaip kriause ir obuolys tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzimute @ 2007 12 20, 22:47)
Makaliau, del tavo teatro ir kino lyginimo, tai nesutinku. Cia nesulyginami dalykai. Kaip kriause ir obuolys tongue.gif

O man kriaušė ir obuolys vienam lygmeny kažkaip unsure.gif
Nu nežinau, man teatras ir kinas labai panašu, tik kad teatras gyvas, o kino teatras....tas pats per tą patį dry.gif
Atsakyti