Įkraunama...
Įkraunama...

Kinas

QUOTE(-=migle=- @ 2007 12 22, 21:08)
Teatras kitokia vieta. Jie tau nepatinka kinas - neik. Ir nereikia beprasmės diskusijos  4u.gif

Atsiprašau, visai užmiršau net, apie ką šita tema blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-=migle=- @ 2007 12 17, 22:34)
aptariami kino filmai šiuo metu rodomi kine.

taigi - kas ziurejo ta nauja rusiska " Likimo ironija arba laimingu naujuju"? blush2.gif labai noreciau pamatyt,kas mate,tai ar verta i kina?manau daugiau ispudziu butu, nei per telika ax.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(gamtos stebuklas @ 2007 12 22, 22:03)
taigi - kas ziurejo ta nauja rusiska " Likimo ironija arba laimingu naujuju"? blush2.gif labai noreciau pamatyt,kas mate,tai ar verta i kina?manau daugiau ispudziu butu, nei per telika ax.gif  g.gif

drinks_cheers.gif Ačiū kad temą ant kelio užvedi 4u.gif Mes dar nebuvom, bet pklanuojam eiti, ir dar seneliams per Kalėdas bilietus į šį filmą dovanosim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jenny;) @ 2007 12 20, 21:53)
Sveiki  4u.gif
Šiandien pažiūrėjau "Auksinis kompasas" filmą.... Na negaliu atsistebėt... Toks nerealus filmas, tikrai tokio nesitikėjau, šiaip pati pradžia nuobodoka bet paskui man laaabai patiko  wub.gif  Dabar galvoju net per kompą atsisiųst vėl pažiūrėt....  wub.gif


as ir per kaledas ziurejau tai man patiko, bet draugai sake ten trilogija.. tai manau eisim ir kitu daliu ziuret thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2007 12 23, 10:20)
drinks_cheers.gif Ačiū kad temą ant kelio užvedi  4u.gif Mes dar nebuvom, bet pklanuojam eiti, ir dar seneliams per Kalėdas bilietus į šį filmą dovanosim  ax.gif

Mes paziurejom per Kaledas. Na, ka cia pasakius... Kai sitiek isreklamuotas, ir sitiek pinigu jau susislaves filmas - tikejausi daugiau. viena karta pamatyt manau verta, kad zinot, ko cia visi taip is proto eina bigsmile.gif Bet tokiu pat sedevru kaip pirmasis niekada netaps. Viskas tik mano asmenine nuomone. 4u.gif
Atsakyti
O ar matėt kas jau "Bitės Namas" ar "Alvinas ir Burundukai"? Kaip šie filmai?
Atsakyti
QUOTE(julcionok @ 2007 12 28, 09:53)
Mes paziurejom per Kaledas. Na, ka cia pasakius... Kai sitiek isreklamuotas, ir sitiek pinigu jau susislaves filmas - tikejausi daugiau. viena karta pamatyt manau verta, kad zinot, ko cia visi taip is proto eina  bigsmile.gif  Bet tokiu pat sedevru kaip pirmasis niekada netaps. Viskas tik mano asmenine nuomone. 4u.gif

Apskritai, retai kada antra filmo dalis būna geresnė už pirmą 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Mergelė @ 2007 12 28, 16:29)
O ar matėt kas jau "Bitės Namas" ar "Alvinas ir Burundukai"? Kaip šie filmai?

Kiek žinau, yra "Bitės filmas" o ne "Bitės namas", jei apie šį filmą šneki. ax.gif
Va, pasiskaityk, jei dar neskaitei
Bitės filmas
Alvinas ir burundukai
Aš manau, kad burundukai geresni (pats siužetas, nors nemačiau), bet dar priklausys nuo pačio filmo pastatymo kokybės. 4u.gif
Atsakyti
Šiandien buvau "Bitės filme" - mums patiko. ax.gif
Kai rodys eisim ir į burundukus.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2007 12 28, 22:33)
Šiandien buvau "Bitės filme" - mums patiko.  ax.gif
Kai rodys eisim ir į burundukus.

Seniau rodydavo animacinį filmuką tuo pačiu pavadinimu. Turėtų būti kažkas panašaus ax.gif Smagaus žiūrėjimo 4u.gif
Atsakyti
O gal kas jau matėte "Kodas: Lobiai. Paslapčių knyga" ? g.gif

Kaip jis jums?
Atsakyti

Sveiki kinomanai ir kinomanes. Man labaui reikia jusu kompetetingos pagelbos. Turbus esate girdeje apie toki rusu filma "Seserys", pasirodziusi po filmu "Brolis" ir "Brolis 2", kuriuose vaidino a.a. Sergėjus Bodrovas Jaunesnysis, kuris poto tragiskai zuvo S. Osetijoje. Gal zinote ka nors apie to aktoriaus žmoną? Girdejau, kad ji lyg vaidino tame filme "Seserys" i-nete nieko negaliu surasti. Ji aktore, ar ne? Ir ar tikrai vaidino. Zodziu mane domina "Seserys" ir ta moteris. Norejau surasti kazka pati, bet nemoku kirilicos blush2.gif ir kazkaip neiseina kazko g.gif Kvailas cia biski gal klausimas bet noriu pamatyti kaip ji atrodo
Atsakyti
QUOTE(julcionok @ 2007 12 28, 09:53)
Mes paziurejom per Kaledas. Na, ka cia pasakius... Kai sitiek isreklamuotas, ir sitiek pinigu jau susislaves filmas - tikejausi daugiau. viena karta pamatyt manau verta, kad zinot, ko cia visi taip is proto eina  bigsmile.gif  Bet tokiu pat sedevru kaip pirmasis niekada netaps. Viskas tik mano asmenine nuomone. 4u.gif


deja dar nesuslave tiek pinigu, kiek buvo investuota cool.gif .

o gal kas mate nauja filma su brad'u pitt'u, labai ilgu pavadinimu bigsmile.gif Džesio Džeimso nužudymas, kurį įvykdė bailys Robertas Fordas. Kaip sis filmas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 30 gruodžio 2007 - 16:26