Įkraunama...
Įkraunama...

Kinas

Gal kas zinote ar filmas Redirected/už Lietuvą bus rodomas tik anglų kalba su lt subtitrais? LT kalba nebus įgarsintas?
Atsakyti
QUOTE(Diaina @ 2014 01 07, 21:04)
Gal kas zinote ar filmas Redirected/už Lietuvą bus rodomas tik anglų kalba su lt subtitrais? LT kalba nebus įgarsintas?

manau, kad nebus.
Atsakyti
Pasiskaičiau atsiliepimus apie Redirected Už Lietuvą, jau taip išliaupsintas, daugelio nuomone, vos ne geriausias visų laikų lietuviškas filmas, pažiūrėjau ir supratau, kad tokio Š turbūt dar nesu mačius, o gal aš čia kažkokios gilios minties nepagavau? Nesupratau, net kokiam žanrui jį priskirti, komedija? Na, buvo kelios juokingos vietos, bet 99% filmo bukas snukių daužymas ir keiksmai, ar tai turėtų būti juokinga? Trileris? Kad yra milijonas daug geresnių trilerių su siužetu ir kažkokia prasme. O jau Lietuva taip parodyta, tarsi čia viduramžiai būtų, nieko nesakau, reikia mokėti iš savęs pasijuokti ir kažkokia dalis tiesos tame yra, bet jau taip primityviai ir sutirštintai tai pateikti. O pabaiga? Tipo Rusijoj dar blogiau. Būtų įdomu sužinoti, jei kažkam patiko šis filmas, o kaip supratau, daugumai patiko, pasidalinkit, kas patiko? Man vienintelis patikęs dalykas, kadrai su Šapranausku, bet, kad mažai jo ten buvo.
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2014 01 18, 20:09)
Pasiskaičiau atsiliepimus apie Redirected Už Lietuvą, jau taip išliaupsintas, daugelio nuomone, vos ne geriausias visų laikų lietuviškas filmas, pažiūrėjau ir supratau, kad tokio Š turbūt dar nesu mačius, o gal aš čia kažkokios gilios minties nepagavau? Nesupratau, net kokiam žanrui jį priskirti, komedija? Na, buvo kelios juokingos vietos,  bet 99% filmo bukas snukių daužymas ir keiksmai, ar tai turėtų būti juokinga? Trileris? Kad yra milijonas daug geresnių trilerių su siužetu ir kažkokia prasme. O jau Lietuva taip parodyta, tarsi čia viduramžiai būtų, nieko nesakau, reikia mokėti iš savęs pasijuokti ir kažkokia dalis tiesos tame yra, bet jau taip primityviai ir sutirštintai tai pateikti. O pabaiga? Tipo Rusijoj dar blogiau. Būtų įdomu sužinoti, jei kažkam patiko šis filmas, o kaip supratau, daugumai patiko, pasidalinkit, kas patiko? Man vienintelis patikęs dalykas, kadrai su Šapranausku, bet, kad mažai jo ten buvo.

drinks_cheers.gif jei čia geriausias visų laikų filmas, tai vargšas mūsų kinas.
Atsakyti
Man šis filmas labiau patiko, nei nepatiko, dar kada pasižiūrėsiu, kai atsiras internete. Bet iš tiesų tikėjausi geriau, tikėjausi, kad bus juokingesnis. Tuo metu, kai aš žiūrėjau filmą, salėje buvo daug žalio jaunimėlio, tai jiems tikrai buvo labai juokingas filmas. Man jis daugelyje vietų perspaustas, sutirštintas. Keiksmažodžių tikrai per daug ir jų pridėta reikia-nereikia. Kas patiko? Kad kaip lietuviškas darbas jis tikrai padarytas profesionaliai, patiko aktoriai, siužetas, greitai kintantis veiksmas, dinamika. Nors "Zero II" ir buvo sau DAUG keiksmažodžių, bet tai man kur kas geresnis filmas už šį
Atsakyti
žiūrėjau ,,Nimfomanė 1''ir''Nimfomanė 2''žiauriai geras filmas,bet žiaurus,žiauriai gerai nufilmuotas,žiūrėjau recenzuotą,nepilną,vertas,žiūrėti be vaikų.
Atsakyti
filmas "Lošėjas" - tai veltui sugaištos beveik dvi dalandos
visiškas niekalas sad.gif
Atsakyti
O man "Lošėjas" net labai patiko smile.gif Labai įdomu - daug nuomonių teko girdėti, arba visiškai nepatinka žmonėms arba žiauriai patinka smile.gif
Paskutinis kurį žiūrėjau kino teatre buvo "Fury", tai žiauriai patiko smile.gif Kokios jūsų nuomonės?
Atsakyti
Sveiki, bežinau kur klausti tai rašau čia smile.gif Gal žinote kur internete galima rasti filmą karti karti su lietuviškais titrais?
Atsakyti
Mano atradimas tik 2013 metais nors išėjas buvo 2009m.
user posted image

,,Mergina su drakono tatuiruote''-The Girl with the Dragon Tattoo- režisierius Daniel Alfredson
galima pamatyti
http://filmainemokam...009-online.html
Ir po jo išleisti dar du filmai tesiniai
user posted image
,,Mergina, kuri žaidė su ugnimi'' -The Girl Who Played with Fire -
Filmą galima pamatyti http://filmux.org/fi...-fire-2009.html
user posted image
,,Mergina, kuri užkliudė širšių lizdą''-The Girl Who Kicked the Hornet's Nest-
galima pamatyti http://www.filmai.in...-nest-2009.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristi13: 18 sausio 2015 - 18:43
Gal kuri buvote filme apie Saboni? nes per telika jau tiek rode apie Sabo karjera nuo vaikystes, na cia artėjant jo 50-mečiui.. tai gal tam filme nieko per daug naujo ir nebus? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tytkininke: 24 sausio 2015 - 02:33
QUOTE(aisvyde @ 2014 01 18, 19:09)
Pasiskaičiau atsiliepimus apie Redirected Už Lietuvą, jau taip išliaupsintas, daugelio nuomone, vos ne geriausias visų laikų lietuviškas filmas, pažiūrėjau ir supratau, kad tokio Š turbūt dar nesu mačius, o gal aš čia kažkokios gilios minties nepagavau? Nesupratau, net kokiam žanrui jį priskirti, komedija? Na, buvo kelios juokingos vietos,  bet 99% filmo bukas snukių daužymas ir keiksmai, ar tai turėtų būti juokinga? Trileris? Kad yra milijonas daug geresnių trilerių su siužetu ir kažkokia prasme. O jau Lietuva taip parodyta, tarsi čia viduramžiai būtų, nieko nesakau, reikia mokėti iš savęs pasijuokti ir kažkokia dalis tiesos tame yra, bet jau taip primityviai ir sutirštintai tai pateikti. O pabaiga? Tipo Rusijoj dar blogiau. Būtų įdomu sužinoti, jei kažkam patiko šis filmas, o kaip supratau, daugumai patiko, pasidalinkit, kas patiko? Man vienintelis patikęs dalykas, kadrai su Šapranausku, bet, kad mažai jo ten buvo.


drinks_cheers.gif filmas lietuviskam mentalitetui
Atsakyti