Įkraunama...
Įkraunama...

Antakalnis: Voveraitė

O gal kas nors veda savo vaikucius i Voveraite?
Atsakyti
QUOTE (Reklamiste @ 2004 10 25, 07:11)
O gal kas nors veda savo vaikucius i Voveraite?

Aš. Puikus darželis, energinga vedėja, todėl yra tvarka. Ir vienas didelis pliusas - sava katilinė. Jie šildosi kada tik nori...
Na o auklėtoją tai rinkčiausi, negaliu pasakyt, kad visos patinka.
Atsakyti
O kurioje vietoje Voveraite yra?
Atsakyti
Jurates gatveje.arciau kariu kapiniu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Maja @ 2004 10 30, 21:29)
Aš. Puikus darželis, energinga vedėja, todėl yra tvarka. Ir vienas didelis pliusas - sava katilinė. Jie šildosi kada tik nori...
Na o auklėtoją tai rinkčiausi, negaliu pasakyt, kad visos patinka.

Tai as irgi, net 2 vaikus smile.gif Galeciau ivertinti kokias 4 aukletojas wink.gif Bet dar neteko susipazinti su tom, kurios ziuri vaikus nuo 3 m., rekomendacijos butu ne pro sali...
Atsakyti
QUOTE (Reklamiste @ 2004 11 02, 11:33)
QUOTE (Maja @ 2004 10 30, 21:29)
Aš. Puikus darželis, energinga vedėja, todėl yra tvarka. Ir vienas didelis pliusas - sava katilinė. Jie šildosi kada tik nori...
Na o auklėtoją tai rinkčiausi, negaliu pasakyt, kad visos patinka.

Tai as irgi, net 2 vaikus smile.gif Galeciau ivertinti kokias 4 aukletojas wink.gif Bet dar neteko susipazinti su tom, kurios ziuri vaikus nuo 3 m., rekomendacijos butu ne pro sali...

Tai kad jos dirba su tais pačiais vaikais iki mokyklos, todėl kiekvienais metais vis kitos pradeda dirbti su trimečiais. Man taip pat aktualu, kas dirbs nuo rudens su trimečiais...Buvau ekskursijoj pas dvi auklėtojas, kurios dabar turi vaikus 2.5, nelabai patiko, tad gal palauksiu rudens...Žada Vilija išleisti šiemet vaikus į mokyklą...
Atsakyti
Cia tai naujiena blink.gif Rytoj nuvesiu vaika i darza ir paklausiu smile.gif
Mes lankom Voveraite ir esam labai patenkinti. Darzelinuku amziui galiu parekomenduoti aukletoja Rima thumbup.gif , vaikus i mokykla turetu isleisti ne ateinanti, o dar sekanti rugseji. Nemaniau, kad tokiu aukletoju yra, kol nesusipazinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(song @ 2005 01 10, 02:00)
Cia tai naujiena blink.gif Rytoj nuvesiu vaika i darza ir paklausiu smile.gif
Mes lankom Voveraite ir esam labai patenkinti. Darzelinuku amziui galiu parekomenduoti aukletoja Rima thumbup.gif , vaikus i mokykla turetu isleisti ne ateinanti, o dar sekanti rugseji. Nemaniau, kad tokiu aukletoju yra, kol nesusipazinau smile.gif


mes vedame į šį darželį dvi dukreles ir esam labai nusiminę tuo, kad nėra jokio meninio ugdymo, kartais papiešia, paklijuoja. dainuoti vedamos atrodo po dvi grupes į salę, įdomu ar galima taip ką nors išmokti? pradėjome ieškoti kito darželio, nes mergaitės labai gabios, bet ne pagal gyvenqmą vietą ir be kitų lengvatų sunku patekti. nesinori, kad metai praeitų niekais, galvojom vesti į būrelius, kurie vyksta vakarais, bet vaikai ir taip būna pavargę. geriausia būtų toje pačioje vietoje, dienos metu.. esam pasimetę.
Atsakyti
o nuo kokio amziaus priima leliukus i sita darzeli
as savaja nuo 1,5 metuku noriu leisti ir ieskau darzo antakalnyje ax.gif

Atsakyti
Gal yra mamų, vedančių vaikus į Nykštukų grupę?
Atsakyti
Gal kas kazka galite parasyti apie aukletoja Rima?
Atsakyti
o gal kas nors einat į Lapiukų grupę(lopšelis) arba Voveriukų ax.gif
Atsakyti