Įkraunama...
Įkraunama...

Antakalnis: Voveraitė

QUOTE(Jaunystė @ 2006 10 25, 09:15)
kazi kur dingo musu auklejtoja Aldona unsure.gif tokia faina buvo ir maniske labai jau ja mego smile.gif aisku, naujoji irgi sauni ir maniske be problemu prie jos priprato smile.gif



parašysiu į až mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(alina @ 2006 10 25, 10:36)
parašysiu į až  mirksiukas.gif

ok, lauksiu smile.gif
Atsakyti
Mergaites, gal galit papasakoti, kaip ir kokiu budu uzraset savo kleckus i darzeli? Mes gyvenam Silo gatvej, mano aukseliui tik 2 men, bet sako kad verta is anksto susirupinti darzeliu Aciu uz atsakymus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bagatytė: 14 lapkričio 2006 - 11:44
QUOTE(Bagatytė @ 2006 11 14, 11:43)
Mergaites, gal galit papasakoti, kaip ir kokiu budu uzraset savo kleckus i darzeli? Mes gyvenam Silo gatvej, mano aukseliui tik 2 men, bet sako kad verta is anksto susirupinti darzeliu  Aciu uz atsakymus

nueini i darzeli pas vedeja su gimimo liudijimu ir jo kopija.Parasai prasyma. tada jus uzregistruos i tokia knyga. O kai liks iki darzo kokie pora menesiu ar net daugiau verta vel uzsukti i darzeli, issiaiskinti ar tikrai jus priima i grupe, nuo kada atvesti vaika ir pan.

sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagatytė @ 2006 11 14, 12:43)
Mergaites, gal galit papasakoti, kaip ir kokiu budu uzraset savo kleckus i darzeli? Mes gyvenam Silo gatvej, mano aukseliui tik 2 men, bet sako kad verta is anksto susirupinti darzeliu  Aciu uz atsakymus


o mes tai užsirašėm gegužės mėn. ir rugsėjį pradėjome lankyti, nes gyvename Sapiegos g. ir ta gatvė priklauso tam darželiui. taip kad jokių laukimų ir užsirašymų prieš nežinia kiek laiko. Tas pats buvo ir kai ėjome į kita darželį.
Atsakyti
mes greitu laiku pradėsime lankyti Lapiukų grupę šiame darželyje. na vaizdas pirmas žinoma pasirodė kiap ir visi darželiai valstybiniai, jokio skurdo nepastėbėjau. Įėjau ir man jaukumas, toks tikrai kaip kita kažkuri rašė, nuoširdumo yra. Vedėja man labai labai patiko. Kas dėl auklėtojų dar nežinau, bet tikiuosi viskas bus gerai.
Atsakyti
As tik uzrasiusi vaika, bet dar nevedu. Taciau, pritariu - vedeja baisiai patiko thumbup.gif . Va taipir isivaizduoju istaigos vadova - apsukru, veiklu, organizuota rolleyes.gif . Erika_v, kai pradesi lankyti, parasyk, prasau ispudzius mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, as irgi uzrasiau siandien savo vaikus i si darzeli. Man pasirode pakankamai jaukus, nors ir neturtingas. Bet vedeja minejo, kad sia vasara ruosiasi keisti langus. Vedeja tikrai faina moteris, nors atejau po priemimo valandu, mielai prieme. Bandysim eiti nuo rugpjucio.
Atsakyti
QUOTE(eglevit @ 2007 01 19, 16:08)
Na, as irgi uzrasiau siandien savo vaikus i si darzeli. Man pasirode pakankamai jaukus, nors ir neturtingas. Bet vedeja minejo, kad sia vasara ruosiasi keisti langus. Vedeja tikrai faina moteris, nors atejau po priemimo valandu, mielai prieme. Bandysim eiti nuo rugpjucio.



blink.gif nu čia tai naujiena, per susirinkimą minėjo jog langų nekeis, lauks bendros renovacijos g.gif
Atsakyti
O gal kas žino Volungės g-vė prie šito darželio priskiriama?
Atsakyti
Darzelio direktores tel. 234 3693, manau ji is kart pasakytu ar priklauso ta gatve
Atsakyti
QUOTE(Guboja @ 2007 01 29, 20:31)
Darzelio direktores tel. 234 3693, manau ji is kart pasakytu ar priklauso ta gatve

angel.gif ačiū
Atsakyti