Įkraunama...
Įkraunama...

"Molinukas", Vilniuje, Dvarčionyse

Sveiki smile.gif

Issibraukem is sio darzelio, man atrodo visiskai nenormalu toks saltis, koks ten yra. Specialiai pamatavom temperatura, tai prieskambary 13 laipsniu, o grupej 15.8 - as pati nenoreciau buti sitokiam salty, tai ka jau kalbeti apie musu mazuosius... g.gif As suprantu, kad sildymo sezono metu bus kitokia temperatura, taciau... Kituose darziukuose 22 laipsniai, berods tiek ir privalo buti pagal higienos normas. Jei neklystu ir langai seni ten. Zodziu, man reikalas buvo perspeti visus, kas renka info apie si darzeli smile.gif Sekmes, o mes ieskosim kitu sprendimu.
P.S. Aukletojos tikrai geros ir maistas geras, bet... blink.gif
Atsakyti
kurioj būtent grupėj - lopšelinių?
nės lyg dar ir šalčio tiek lauke nebuvo, dukra nesiskundė (tiesa, lopšelio grupėse kiek šilčiau būna, jei gerai pamenu). unsure.gif
Atsakyti
Taip, lopselinuku. Miegot juk reikia ten eiti, sest ant puodo sitokioj tempoj... Vaiku pietu miegui net neisrengia (aukletojos stengiasi nesaldyti ir aciu joms uz tai), bet ar normalu miegoti su pedkelnem ir ilgom rankovem? Kas cia, tremtis kokia? Siaubas... Cia galima kuo tik nori susirgt... Patys pamatuokit tempa ten nueje, o ka toks pypliukas jums gali papasakoti lb jau daug? Pati tokiam salty nebunu, tai mano vaikas irgi tikrai nebus. Ir cia near kazkoks islepimas, tiesiog yra normos, kuriu reikia paisyti. Patariu atkreipti demesi, gal tuomet issispres ta problema. Sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(miminko @ 2014 09 28, 15:39)
Taip, lopselinuku. Miegot juk reikia ten eiti, sest ant puodo sitokioj tempoj... Vaiku pietu miegui net neisrengia (aukletojos stengiasi nesaldyti ir aciu joms uz tai), bet ar normalu miegoti su pedkelnem ir ilgom rankovem? Kas cia, tremtis kokia? Siaubas... Cia galima kuo tik nori susirgt... Patys pamatuokit tempa ten nueje, o ka toks pypliukas jums gali papasakoti lb jau daug? Pati tokiam salty nebunu, tai mano vaikas irgi tikrai nebus. Ir cia near kazkoks islepimas, tiesiog yra normos, kuriu reikia paisyti. Patariu atkreipti demesi, gal tuomet issispres ta problema. Sekmes smile.gif


mano jau didelė, pasako viską ir dar daugiau wink.gif biggrin.gif

o kol buvom lopšelinėj buvo šalta, bet kiek vėliau, kai jau dažniau arčiau nulio ėjo temperatūra. dabar lyg dar gal šilti orai, keista, kad taip greit atšalo.

ir mes nepatenkinti dėl tų langų, bet yra kaip yra - ironiška, bet žiemą jie gelbsti nuo perkaitimo... alternatyva buvo - vežiojom vaiką kasdien į kitą miesto galą, susukdavom virš 70 km namai - darželis - darbas.

Atsakyti
Taip, lauke nera salta lb, tai reiskia pastatas gerokai isales, zodziu, ne tai svarbiausia, tiesiog faktas kaip blynas - salta. Kas sako, kad ne, tegu patys pabando prie 13 ir 16 laipsniu pabut, pazesim, ka kalbes. Mums irgi sis darziukas tolokai, plius saltis, taigi nusprendem ieskoti kitu iseiciu. As pradzioj irgi be galo apsidziaugiau, kad va, darzelis gamtoj, grynas oras ir t.t. Bet... Kiek gi tam pypliukui (toks pas mane kol kas:) ) tereikia, kad susirgt? Nzn, juk ne viduramziai db, gyvenam 21 amziuj, technologijos tobuleja, visa kita, o cia... Galu gale, toli ieskot ir nereikia, kodel kituose Vilniaus miesto darzeliuose 22 laipsniai db? Kuo "Molinukas" kitoks? Kaip gali buti, kad skiriasi tempa sitaip? Ka, vaikai skirtingi? Nzn, as pasiurpus... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miminko: 28 rugsėjo 2014 - 15:33
bent jau kačiukų grupėje veikė el.radiatorius g.gif
dabar sūnus eina pusdieniui, bet aš ir buvau suplanavusi pradėti vesti vaiką visai dienai, kai įjungs šildymą. bent jau pas mus namie irgi buvo šalta, prisirengdavom, miegojom su pižamom, kol neįjungė šildymo..
Atsakyti
tai, kad jau silta.. ir net persilta.. salta buna tik kol nesildo, tai jau pastato ir jo lokacijos problema, as DARZELIO geruma ir negeruma labiau matuoju personalo profesionalumu ir ugdymo kokybe..
aisku, galetu sildyt elektra, bet sako sena instaliacija neatlaikys.. zinoma, man lengva kalbet, salta - nevedu, silta - vedu.
Aisku grupes dideles, vaikui sunkoka, bet situacija yra kokia yra, visi cia nori, tai taip ir turim, kad perpuldytos grupes..
jei byretu is kojines pinigai, gal svarstyciau apie alternatyvas, bet tik jei labai byretu;))) gaila, nebyra;)
Atsakyti
Sveikos, mamytes!!!
Gal yra mamyciu siemet patekusiu i Molinuka, i maziuku Zvirbliuku grupe? kaip sekasi pratintis? Kokie ispudziai? ax.gif
Atsakyti