Įkraunama...
Įkraunama...

Antakalnis: Kaštonas

aisku, siaip vasara ir nesiruosiu vesti, kas del remonto
kai rinkausi pries metus, pasirinkau atzalele, siaip aukletojos man ten patiko ir burelius vaikiukas lanke, bet tevu sazine......visa lai ka grupei sluogojanciu ir kosijanciu vaiku yra, na ir kap su situo kovoti? Bandziau aukletojai pasakyti, bet jinai sake, viena karta nepaeme tokio vaiko, o tevai nuvare pas vedeja ir ta lepe paimti. Nu ir kaip su tuo kariauti, net neisivaizduoju, suprasciau, jeigu pas mus su sveikata ne kas butu, bet mes iki darzelio ne karto antibijotiku negerem, o sias metais vos ne kas menesi verysad.gif
Atsakyti
o gal kas zino,kaip ten su laisvom vietom,mum jis priklauso,bet abejojom ves ar ne,bet dabar nelieka ka daryt reiks,tik gal jau ten nera vietu?laukiu jusu atsakymo 4u.gif help.gif
Atsakyti
Sveikos!

Gal kas galite parašyti kokių naujesnių atsiliepimų apie šį darželį smile.gif
Aš buvau nuėjusi, noriu vesti savo berniuką nuo vasario.
Iš pradžių sakė, kad tikrai vietos nėra, bet pokalbio pabaigoje pasiūlė ateiti paskutinę sausio savaitę dar kartą smile.gif
Tikiuos, kad priims...
Atsakyti
QUOTE(Obuoliautoja @ 2009 01 22, 00:04)
Sveikos!

Gal kas galite parašyti kokių naujesnių atsiliepimų apie šį darželį  smile.gif
Aš buvau nuėjusi, noriu vesti savo berniuką nuo vasario.
Iš pradžių sakė, kad tikrai vietos nėra, bet pokalbio pabaigoje pasiūlė ateiti paskutinę sausio savaitę dar kartą  smile.gif
Tikiuos, kad priims...



ar priėmė?
Atsakyti
QUOTE(Toli gražu @ 2009 05 13, 14:13)
ar priėmė?


Taip bigsmile.gif
Atsakyti
ir kaip jums? ar patinka vaikams?
Atsakyti
Na kadangi darzelis tikrai yra mazas, jame viso tik trys grupes - viena lopselinuku, kitos dvi darzelinuku, tai todel ir atsiliepimu nera daug smile.gif
O siaip, kaip ir visur yra ir pliusu ir minusu...
Taciau mes jau lankome ji du metus, dziaugiuosi tik tuo kad jis arti namu ir ar lietus, ar vejai, ar salciai, neturime "galvos skausmo" kaip iki jo nukeliauti smile.gif.
Del kalbos, siaip darzelis skaitosi ko gero daugiau rusiskas, bet galvoju, kad puse vaiku yra lietuviukai. Siaip nematau tame problemos, mano dukra eidama i darzeli rusiskai tikrai nieko nesuprato, o dabar net zaizdama kartais rusiskai kalba, o ir mes su ja kartais bandom rusiskai pabendrauti smile.gif, na ir visai neblogai sekasi. Aisku zodziu racionas jos nera didelis, daugiau atsakineja "da", "net", bet vis tiek supranta ka norim jai pasakyti ax.gif
Atsakyti
Mano sūnus šį darželį lanko jau beveik pusantrų metų...
Žinoma, yra visokų subtlybių... Bet iš esmės, aš patenkinta viskuo.. Lopšelinukų grupėje labai puiki auklėtoja Jadvyga ir šeimininkutė thumbup.gif
Vaikas pradėjo lankyt, kai jam buvo 1.8 m. Gana greita priprato, aišku, buvo periodų, kai nenorėdavo būti vedamas, tačiau greitai praeidavo. Dabar jam kančia, kai nevedame. Labai noriai eina ir laukia. thumbup.gif Mes letuviai, bet vaikas jau moka rusiškų žodžių. Skiria, kai nugirsta, kad gatvėje kalbama rusiškai smile.gif Bet šiaip auklėtojos su vaikais letuviukais tikrai kalba letuviškai...
Rudenį jau eisime į antrą aukštą - darželnukų grupę... Įdomu, kaip seksis priprasti prie naujų auklėtojų.
Atsakyti
ax.gif pradejau dometis siuo darzeliu, nes jau savo atzala esame i ji uzrase, aisku, kolkas dar ankstoka, bet pasidometi galima juk smile.gif prasau mamyciu parasyti keleta man aktualiu bei dar nezinomu dalyku - ar keicia vaikuciams sauskelnes? ir kaip juos ten maitina? juk ko gero ne kiekvienas dar 2 metuku neturintis vaikutis moka graziai su sauksteliu valgyti ax.gif kaip vedsami vaikuciai i lauka? nes ten ju kiemukas tai tikrai nera ispudingas ir didelis rolleyes.gif
Labai aciu jei kuri mamyte atsakys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daliukasva @ 2010 07 22, 18:20)
ax.gif pradejau dometis siuo darzeliu, nes jau savo atzala esame i ji uzrase, aisku, kolkas dar ankstoka, bet pasidometi galima juk smile.gif  prasau mamyciu parasyti keleta man aktualiu bei dar nezinomu dalyku - ar keicia vaikuciams sauskelnes? ir kaip juos ten maitina? juk ko gero ne kiekvienas dar 2 metuku neturintis vaikutis moka graziai su sauksteliu valgyti ax.gif  kaip vedsami vaikuciai i lauka? nes ten ju kiemukas tai tikrai nera ispudingas ir didelis rolleyes.gif
Labai aciu jei kuri mamyte atsakys 4u.gif


*Kai pradėjau vesti savo sūnų, jis dar buvo su sauskelnėm ir tikrai nebuvo jokių problemų. Jas visad pakeisdavo. Ir artėjant dviejų metukų gimtadieniui, kai jau namie mano sūnus vaikščiodavo be sauskelnių, tai auklėtoja mielai pasiūlė kasdien palikti daugiau kelnių, jei kokia bėda, ir pratinti ir lopšely vaikščioti be sauskelnių...
* Mano sūnus pradėjo lankyti 1,8 m. gana gerai jau valgė su įrankiais. Bet jam vistiek padėdavo, o ir vėliau matydavau, kad naujai atėjusius ir ne taip puikiai mokančius savarankiškai valgyti auklytė maitindavo. Tikrai galit būt rami, rūpinasi, kad vaikučiai pavalgytų.
*O į lauką vedami jei gerai pamenu kai dar geri orai rudenį ir pavasarį tai apie 10:30 ir po pietų dar kartą apie 16:30-17.00... O dėl vietos, tai bent jau man jos atrodo pakankamai. Tikrai vaikasm yra ir kur palakstyti ir smėlio dėžė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūla! @ 2010 07 31, 15:55)
Tikrai galit būt rami, rūpinasi, kad vaikučiai pavalgytų.
*O į lauką vedami jei gerai pamenu kai dar geri orai rudenį ir pavasarį tai apie 10:30 ir po pietų dar kartą apie 16:30-17.00... O dėl vietos, tai bent jau man jos atrodo pakankamai. Tikrai vaikasm yra ir kur palakstyti ir smėlio dėžė  smile.gif

4u.gif aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Gal yra nauju atsiliepimu apie si darzeli?
Atsakyti