Įkraunama...
Įkraunama...

Šnipiškės: Žvangutis

QUOTE(Iveka @ 2011 01 31, 15:16)
Dukra lanko darzeli jau metai. Man asmeniskai darzelis patinka, tikrai turiu daug draugu, vedanciu vaikus i ivairius miesto darzelius, ir tikrai mazuma ju taip patenkinti darzeliu kaip mes. Nors is tikruju tai mes patenkinti labiausiai aukletojomis - Rasa ir Daiva  thumbup.gif Su aukletojomis tai mums nerealiai pasiseke, o visa kita tai yra tikrai ne taip svarbu. Svarbiausia kokia bus aukletoja  mirksiukas.gif


Mums taip pat šitos auklytės papuolė, tai tikrai jokių pretenzijų thumbup.gif . Ir šiap daržely renginukai tokie mieli būna, spektakliukai atvažiuoja, net ekskursiją į Trakus suorganizavo...žodžiu tikrai ugdymas geras.

Tik vasarą, kai grupės buvo sujungtos ir mūsų auklėtojos atostogavo, mūsiškę pervedė į mažesniųjų grupę, tai įstrigo toks įvykis...lakstė kieme ir kaip visada nukrito ir nusibrozdino keliukus. Čia viskas normalu-mums dažnai pasitaiko, bet pastebėjom, kad pleistras be jokios medžiagėlės tiesiai ant žaizdos užklijuotas blink.gif blink.gif blink.gif tai tiek vaiką priklykinom, kol vonioj atmirkėm ir nuplėšėm tą pleistrą- dar gilesnę žaizdą padarėm... unsure.gif "vėjo nekėliau", nes nelabai ir aišku kuri auklėtoja taip pasielgė (keitėsi per dieną kelis kartus), bet iki šiol prisiminus taip nemalonu, galvoju visai reikia smegenų neturėti, jei nebuvo normalaus pleistro visai galėjo neklijuoti, nieko nebūtų atsitikę...
Atsakyti
4u.gif Laba visiems teveliams, kuriu vaikuciai lanko si darzeli

Idomu pasidare ar visose sio darzelio grupese renka rinkliavas ir kokias?
Atsakyti
QUOTE(Šarlota @ 2011 09 15, 15:35)
4u.gif Laba visiems teveliams, kuriu vaikuciai lanko si darzeli

Idomu pasidare ar visose sio darzelio grupese renka rinkliavas ir kokias?

Maniske lanko si darzeli. Kokia bus rinkliava, sprendziama tevu susirinkime, pas mus dazinaiusia budavo po 50 lt plius visi nesa buitine chemija ir higienos priemones. Nes is tos sumos, kuri duodama visam darzeliui, tualetinio popieraius nenusipirksi, deja.
Atsakyti
QUOTE(Šarlota @ 2011 09 15, 17:35)
4u.gif Laba visiems teveliams, kuriu vaikuciai lanko si darzeli

Idomu pasidare ar visose sio darzelio grupese renka rinkliavas ir kokias?


labai geras sis darzelis ir mano neviena drauge i ji leidzia savo vaikucius ir visose buvusiose ir esamose grupese renkamos rinkliavos. kadangi kiekvienas centas isleidziamas musu vaikuciams, tai ir negaila duoti. renkami pinigeliai zaisliukams, gimtadieniu dovanelems, kt. ugdymo priemonems ir buitine chemija paciu pirkta nesam, tuoletini popieriu.
Atsakyti
atejo kaip ir eile eit i darzeli taciau neprieinam mes to darzelio doh.gif 3desimt kazkelinti
Atsakyti
Labas rytas,
Kokia auklėtoja yra priešmokyklinės grupės ugdymui? Kokie atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daivameil @ 2012 09 02, 10:18)
Labas rytas,
Kokia auklėtoja yra priešmokyklinės grupės ugdymui? Kokie atsiliepimai?  4u.gif

Auklėtoja Daiva, mano nuomone - superinė. Maniškė ją tiesiog dievino, gera, nuoširdi, man labai patinka.
Atsakyti
QUOTE(Bizianka @ 2012 09 02, 16:46)
Auklėtoja Daiva, mano nuomone - superinė. Maniškė ją tiesiog dievino, gera, nuoširdi, man labai patinka.



Aciu uz informacija, bandysim pas ja papulti. 4u.gif
Atsakyti
Visus su rudeneliu 4u.gif
Maniskis irgi siemet priesmokiklinukas pas aukletoja Daiva thumbup.gif
Pazistam ja nuo lopselinuku laiku. Superine, aktyvi, nestokojant geru ideju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarlota @ 2012 09 03, 10:03)
Visus su rudeneliu  4u.gif
Maniskis irgi siemet priesmokiklinukas pas aukletoja Daiva  thumbup.gif 
Pazistam ja nuo lopselinuku laiku. Superine, aktyvi, nestokojant geru ideju  smile.gif


Visas sveikinu su prasidėju rudeniu 4u.gif
Pasirodo mes irgi patekom pas auklėtoją Daivą. 4u.gif Smagu girdėti gerus atsiliepimus. Buvo nedrąsu, kol nežinojauį kokį darželį vaikas pateko. Ačiū, atsiliepusioms. Nuraminote. 4u.gif
Atsakyti
mes netoliese gyvenam, kiek skaiciau, tai gan neblogi atsiliepimai ax.gif tikiuosi, kad papulsim i si darzeli nuo kito rudenelio 4u.gif
Atsakyti
O gal kas zinot kiek lopselio grupeje vaiku? mes tikiuosi nuo kito rudens taip pat cia lankysimes...
kazin kiek is saraso vaiku patenka i darzeli?
nes kaip suprantu tie kas rase dar iki naujos tvarkos tai realesne galimybe patekti nei is naujo sausio menesi pildyti paraiska... unsure.gif
Atsakyti