Įkraunama...
Įkraunama...

Kipras

Kalėdom jau kvepia tuo metu:) Palmės papuoštos lemputėmis ir savivaldybės aikštėje eglė. biggrin.gif Na žinoma ir parduotuvės, ir visa kita, na, bet nėra man tos Kalėdinės nuotaikos Kipre kai ant medžių apelsinai ir mandarinai kabo. tongue.gif
Tokiu metu jau ir palyja, bet aišku to lietaus nėra ko ir lyginti su mūsų lietuviškuoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Temidė: 12 spalio 2010 - 15:37
QUOTE(Temidė @ 2010 10 12, 13:23)
Šiuo metu Lietuvoj aš. O kas domina Jus? Gyvenimas kaip ir visur. Šilta, ramu, bet nuobodoka. Niekas nevyksta, arba vyksta labai lėtai. Tikriausiai kaip ir bet kurioje kitoje saloje.


Na, šiaip... kaip tokiam klimate gyvent, ar sunku, kaip su kalba... tiesa, man labai įdomu pasirodė, ar pačių kipriečių nenervuoja, kad ten visur angliškai kalbama... ne pvz Lietuvoj daug lietuvių nepatinka vien tik rusiškai kalbantys rusai... biggrin.gif
hm kas čia dar... kaip su algom/pragyvenimu...
na aplamai...smile.gif
brūkštelkit, kai laiko turėsit, baisiai įdomu 4u.gif
Atsakyti
4u.gif laba.
o kur jus ziurites pigiu skrydziu i kipra pvz Larnaca bigsmile.gif noreciau pas broliuka nulekt aplankyt thumbup.gif
Atsakyti
Netgi Lufthansa pasirodo gali ismest super pasiulymu. Bandykit!
O tie, kas skraidino uz grazias kainas- jau bankrutave rolleyes.gif
Atsakyti
Aš su čekų oro linijomis skraidau visą laiką. Nėra pigu, bet geresnio varianto kol kas neradau g.gif
Atsakyti
Sveikutes, labai kazko mazai info randu apie cia sala ax.gif o gal ieskot nemoku g.gif labai labai noriu ten apsilankyt bet atostogos nusimato vasario men.o cia dauguma sneka kas buvo pavasari/vasara/rudeni....o kaip ten vasari?gal galetu trumpai papasakot tos kurios ten gyvena/o, koks oras kipre vasari?...dar idomu ar yra ten ka veikt vidurziemi?nes zinau kad daug kur nesezono metu uzsidaro kavines barai ir visi atrakcionai....perskaicius visa temuke 'isimylejau' Paphos...jauciu ten ir trauksim....jei trauksim... unsure.gif
Atsakyti
Teip teip, pasidegint dar galima smile.gif Vasarsi kiek zinau labiau prie lietingu menesiu [rosliriamas, bet cia tie lietus lietuviskiem lietum nelygus...
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2010 10 15, 15:39)
Šiandien Limasolyje 28 laipsniai šilumos wub.gif


Tai gruodi gal rasim ir 22 silumos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(faustluk @ 2010 10 16, 09:47)
Tai gruodi gal rasim ir 22 silumos rolleyes.gif

Na turint omenyje, kad šiais metais orai buvo visiškai neprognozuojami ir ''išsibalansavę'', visko gali būti. Bet šiaip tai gruodį apie 17-19 būna. Aš pavyzdžiui be paltuko tokiu metu net nosies nekišu. schmoll.gif
Atsakyti
I LT persivest eurus reikia lietuvoj eurine saskaita tureti ar nebutinai? Ir is kokio banko cia geriausia persivedineti?
Atsakyti
QUOTE(vredna @ 2010 10 26, 10:28)
I LT persivest eurus reikia lietuvoj eurine saskaita tureti ar nebutinai? Ir is kokio banko cia geriausia persivedineti?

Nereikia. swedbank konvertuoja pervestus eurus i litus automatiskai. As turiu saskaita banke Laiki trapeza, pervedimo mokestis 5 eurai. Jei neturi saskaitos, kaina 20 euru.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ricci: 26 spalio 2010 - 12:29
Lietuvos Ryte vakra raso, kad LArnakoj +28 thumbup.gif Gal, sakau, vanduo nespes atsalt per 3 savaites ir yra vilties maudytis juroj...(kad ir +18- +20). Kokiu cia skuduru prisidet reiks vaikams? LAbai noriu, kad per tas 3 sav. oras bent 3 laipsniais pakristu mirksiukas.gif
Atsakyti