Įkraunama...
Įkraunama...

Apatiniai dovanų..?

Visų pirma tai čia klausimėlis vyrams.
Ar teko kada nors pirkti draugei ar žmonai dovanų apatinį trikotažą..?
Na aš kuria nors proga mastau tai padaryti, kalbėjau su drauge, jai labai patiktu ir tt...BET. Prisakė ji man milijoną skaičiukų, raidžių, dar sakė, kad viskas ir nuo formos ar pasiuvimo priklauso, žodžiu, smulkiai papasakojo... doh.gif
Taip smulkiai, kad pagalvojus net žalia akyse 000189.gif Tai ar Jums yra tekę ir kaip su tuo susidorojote? biggrin.gif
Žinoma lauksiu ir gerbiamųjų SuperMamų patarimų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tifozz @ 2007 12 20, 15:12)
Visų pirma tai čia klausimėlis vyrams.
Ar teko kada nors pirkti draugei ar žmonai dovanų apatinį trikotažą..?
Na aš kuria nors proga mastau tai padaryti, kalbėjau su drauge, jai labai patiktu ir tt...BET. Prisakė ji man milijoną skaičiukų, raidžių, dar sakė, kad viskas ir nuo formos ar pasiuvimo priklauso, žodžiu, smulkiai papasakojo...  doh.gif
Taip smulkiai, kad pagalvojus net žalia akyse 000189.gif  Tai ar Jums yra tekę ir kaip su tuo susidorojote?  biggrin.gif
Žinoma lauksiu ir gerbiamųjų SuperMamų patarimų  ax.gif

reik zinot tik viena skaiciu ir viena raide - pvz 75 B arba 38 B - tegu pasako trumpai ir aiskiai (o is 75 arba 38 parduotuves konsultante pades isversti, svarbu zinot).
spalva ir modeli isrink, koks tau patinka ir tiek. beje, modeli ir forma gali parink kazka panasaus, ka siaip ji nesioja ax.gif
Atsakyti
tai taip taip taip, bet man buvo susakyta keletas tu dydziu, atseit "kaip kada"..
Is esmes tai ir kelia galvos skausma.. blink.gif
Nes isivaizduoju reakcija, jei nupirkciau per didelius: "Tu ka, galvoji, kad as tokia stora?? " lotuliukas.gif
Jei per mazus: "Et, as tokia stora.. "
Nors kudute lieknute, bet kartais kaip lepteli ka nors ta tema, tai nors griuk doh.gif
Atsakyti
na, pvz man yra ne kartą nupirkęs per didleius. norėjo maloniai nustebint ir Valentino dienai padovanojo naktinukus- gražūs, faini, ale 3 išmierom per dideli lotuliukas.gif

paskui dovanojo komplektuką, tai liemenuką padidino vienu dydžiu, nieko, nuvarėm ir pakeitėm.

Šiaip, jeigu žinai, kokios firmos labiausiai aptinka ir kuriuos nešioja, paklausi dydžio ir nuperki toj parduotuvėj. tada tikrai pataikysi dydį.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2007 12 20, 15:49)
na, pvz man yra ne kartą nupirkęs per didleius. norėjo maloniai nustebint ir Valentino dienai padovanojo naktinukus- gražūs, faini, ale 3 išmierom per dideli  lotuliukas.gif

paskui dovanojo komplektuką, tai liemenuką padidino vienu dydžiu, nieko, nuvarėm ir pakeitėm.

lotuliukas.gif
3 ismierom lotuliukas.gif
pakeitet..? hm...ir kaip nepagalvojau? doh.gif
tai reiskia, kai pirksiu, pirksiu drasiau biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai tikrai nenorėčiau dovanų gauti apatinių schmoll.gif Man tai būtų viena prasčiausių dovanų ax.gif Ir kad nepataikys su didžiu arba modeliu, galiu garantuot, nes tokius dalykus reikia matuotis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 12 20, 16:58)
Aš tai tikrai nenorėčiau dovanų gauti apatinių  schmoll.gif Man tai būtų viena prasčiausių dovanų  ax.gif Ir kad nepataikys su didžiu arba modeliu, galiu garantuot, nes tokius dalykus reikia matuotis  4u.gif

o as noreciau ax.gif tik kad man sunku rasti reikiamo dydzio, tai negi vyruka kankinsiu tiek po visa miesto gainiot normaliu F dydzio liemeneliu kol ras doh.gif lotuliukas.gif
o siaip dar iseitis dovanu kupona i kokia lauma ar triumph, ar seppala padovanot ax.gif
Atsakyti
aš kaip tik audžiu mintį, kad galėtų KS man apatinius atnešti wub.gif o dydis paprastutis - 75b+m rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 12 20, 15:58)
Aš tai tikrai nenorėčiau dovanų gauti apatinių  schmoll.gif Man tai būtų viena prasčiausių dovanų  ax.gif Ir kad nepataikys su didžiu arba modeliu, galiu garantuot, nes tokius dalykus reikia matuotis  4u.gif


na, nežinau. Aš tarkim labia mėgstų La Senzos apatinius. Ir visada perku tą patį dydį 80C ir m. Taip kad, jei vyras nutartų padovanot, esu tikra, kad man tiktų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isila: 20 gruodžio 2007 - 23:20
As irgi neatsisakyciau kokio apatinio trikotazo dovanu, nes man cia kaip ir liga ax.gif su dydziais irgi dideliu bedu nebutu, tik, kad va manasis tikrai nesusigalvoto, o juo labiau i tokia parde tikrai kojos nekeltu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 12 20, 22:52)
aš kaip tik audžiu mintį, kad galėtų KS man apatinius atnešti wub.gif o dydis paprastutis - 75b+m  rolleyes.gif


o ka reiskia ta raidele "m" frazeje "75b+m" ? cia dar kazkoks stebuklingas jusu parametras? lotuliukas.gif doh.gif


QUOTE(net_nzn @ 2007 12 21, 00:38)
As irgi neatsisakyciau kokio apatinio trikotazo dovanu, nes man cia kaip ir liga  ax.gif su dydziais irgi dideliu bedu nebutu, tik, kad va manasis tikrai nesusigalvoto, o juo labiau i tokia parde tikrai kojos nekeltu  doh.gif


as ir pats turbut genetinai kukliai ten jausciaus, na bet juk ne vogt ten einama schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(tifozz @ 2007 12 21, 11:09)
o ka reiskia ta raidele "m" frazeje "75b+m" ? cia dar kazkoks stebuklingas jusu parametras?  lotuliukas.gif  doh.gif
as ir pats turbut genetinai kukliai ten jausciaus, na bet juk ne vogt ten einama  schmoll.gif

iskoduoju biggrin.gif
75b+m
75 - apimtis po krutine centimetrais (dar buna uzsienietisku coliais, pvz 38)
B - kauselio dydis
m - kelnaiciu dydis
biggrin.gif
Atsakyti