Įkraunama...
Įkraunama...

Paulytei atminti

Paulyte, ilsėkis ramybėje. Šiandien jau 2 metukai kaip tu švieti danguje cray.gif verysad.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZMama: 21 gruodžio 2009 - 21:14
QUOTE(lina31m @ 2007 12 29, 20:14)
...Visą paskutinę dieną Paulytė sekiojo mane akimis po palatą nenuleisdama akių - net nemirksėdama, matyt jautė, kad mamą mato paskutinį kartą.. išėjo ramiai, nesikankino - tiesiog nustojo plakusi širdelė 12.21  03.31h

user posted image

wub.gif ir man labiausiai įstrigęs Rūtos žvilgsnis... toks gilus gilus, tarsi bandantis atsižiūrėti mamą paskutinius kartus wub.gif...
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Ramybes mazajam angeleliui heart.gif stiprybes mamytei console.gif heart.gif
Atsakyti
Nepamiršom.Dažnai prisimenam.Pasiilgom.
Šiandien,Tau treji,tik gimtadienis bus švenčiamas ten aukštai.Tarp gražių,baltų,besišypsančių angeliukų.Ant minkšto,švelnaus,pūkuoto debesėlio wub.gif
Su gimtadieniu mažyt.
Atsakyti
angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(lina31m @ 2010 03 17, 22:16)

console.gif

Paulytei trečiojo gimtadienio proga uždegta žvakelė....
Atsakyti
cray.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Šiandien taip gražu lauke, dukryt... Balta visur..Galėtume bėgti pabraidyt po sniegą.. arba ne - išsivoliotume abi... O gryžę abi raudonais žandais eitume gerti arbatos. Tu jau būtum visa pana su ilgom kasytėm... Gal šiandien eitume į darželio Kalėdinę eglutę ir tu ten būtum apsirengusi snaige arba sniego fėja.. Sakytum garsiai eilėraštį... O po to išsigandusi Kalėdų senelio atbėgtum pas mane į glėbį.. Šiandien puoštume eglutę..

Bet viskas yra kitaip. Šalia tavo nuotraukytės šiandien dega žvakutė, o tavo paminklėlis apdengtas dideliu sluoksniu puraus sniego...

Jau trečios šventės - nešventės... Ilsėkis dukryt. Myliu tave...
Atsakyti
Kaip jums sunku... Linkiu kuo ramesnių švenčių Jums ir Jūsų angeliukui, kuris bus su jumis 4u.gif
Atsakyti
Stiprybes tau kuo didziausios Lina,isivaizduoju kaip tu jautiesi...man pirmos sventes po sunelio netekimo ir ta jausma puikiai suprantu...tas ilgesys ir skausmas begalinis... Stiprybes tau brangioji...
Atsakyti