Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo kailio priežiūra

Keletas nuorodu apie keeshondo priesiura (gaila anglu kalba):
prieziura 1
prieziura 2
O cia dar nuoroda apie Pomeranijos spico prieziura. Gal kas pravers. Parodytos nuotraukytes kaip sukuoti.
pomo prieziura
Radau dar kai ka:
sukavimas
kirpimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pandora: 23 gruodžio 2007 - 14:45
Gal galit patarti dėl kailiuko šukavimo? Visur rašo, kad sauso kailiuko šukuoti negalima. Tai kad po maudymo iššukuoji - išfenuoji ne sausą kailį tai čia viskas aišku. Bet juk kasdiena nemaudau blush2.gif Tai negi tuomet visai nešukuoti g.gif
Per savaitę tai ir savelų susidarys verysad.gif Padėkit help.gif
Atsakyti
Aš skaičiau, kad kaip tik sausą šukuoti reikia, nebent specialiom šukom šlapią.
Atsakyti
ai čia nesuprasi, gal grynai nuo šuns plauko ar šiaip nuo kokių kitų faktorių priklauso, aš saviškės iki metų, o gal dar net virš metų niekuo nepurškiau, sausai šukavau ir plaukas geras buvo ax.gif o dabar papurškinėju spec. purškikliais ir kad ten kaži kas, tai negaliu pasakyti g.gif logiškai tai juk tas plaukas pamaitintas iki kito plovimo, tam ir stengiamasi kiek kondicionieriaus dar palikti, ne visą išskalauti iki galo, tai aš net nežinau ar būtini tie kasdieniniai purškimai? g.gif man atrodo, kad čia kaip kas nori ir nuo plauko stiprumo/silpnumo gal dar priklauso g.gif
Atsakyti
Aš tai niekada sauso nešukuoju, nu nebent prieš ringą, kai nėra laiko išdžiūt. Ir šiap per daug nešukuoju : stengiuosi nedaugiau 2-3kartų per savaitę.
Atsakyti
Sausas kailis labiau veliasi ir stringa šukose, daugiau jo išsipeša. Saviškius aš šukuoju paprastai supurkštus su pakankamai stipriai skiestu kondicionierium arba su tam skirtom priemonėm. Kiek esu bandžius tai mums puikiai tinka visos šios priemonės: Royal Crown "Magic Touch", Pure Paws "Shine spray", Bio groom "Coat polish" ir aerozolis Mr.groom "Coat & Skin conditioner". Nors su priemonėm irgi reiktų nepersistengt, aš asmeniškai su jom daugiau šukuoju kai nemažai parodų supuola į neilgą laiko tarpą arba šiaip prieš parodas, kai reikia gerai iššukuot kailį, o "ne sezono" metu ar šiaip kasdienai, kaip jau rašiau, puikiausiai tinka skiestas kondicionierius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BlueBelton @ 2008 07 12, 20:01)
Sausas kailis labiau veliasi ir stringa šukose, daugiau jo išsipeša. Saviškius aš šukuoju paprastai supurkštus su pakankamai stipriai skiestu kondicionierium arba su tam skirtom priemonėm. Kiek esu bandžius tai mums puikiai tinka visos šios priemonės: Royal Crown "Magic Touch", Pure Paws "Shine spray", Bio groom "Coat polish" ir aerozolis Mr.groom "Coat & Skin conditioner". Nors su priemonėm irgi reiktų nepersistengt, aš asmeniškai su jom daugiau šukuoju kai nemažai parodų supuola į neilgą laiko tarpą arba šiaip prieš parodas, kai reikia gerai iššukuot kailį, o "ne sezono" metu ar šiaip kasdienai, kaip jau rašiau, puikiausiai tinka skiestas kondicionierius  smile.gif


Labai ačiū už atsakymą 4u.gif Turiu aš šuniukui kondicionierių tai bandysiu jį atskiesti ir supurškus šukuoti. smile.gif
Dar gal yra žinančių kaip kovoti su rudomis dėmelėmis po akimis? Buvau šiandien maximoj - bazej tai mačiau tokią priemonę "ANGELS GLOW" - kaip suprantu nuo tokių dėmių. Tik nesuprantu kaip ten ji naudojama. Pardavėja tik patraukė pečiais - nieko nepaaiškino schmoll.gif Gal kas naudojote? Gal naudojat ką nors kitą?
Atsakyti
Laba, kreipiuosi į tas, kurios šuniukų plaukus riša į papilotes. rolleyes.gif
Kokios firmos papilotes naudojate? Lietuvoje randu tik Lainee ir Tauro Pro Line, tad nežinau kurios geriau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **Elit: 16 rugsėjo 2015 - 11:13
QUOTE(**Elit @ 2015 09 16, 11:12)
Laba, kreipiuosi į tas, kurios šuniukų plaukus riša į papilotes.  rolleyes.gif
Kokios firmos papilotes naudojate? Lietuvoje randu tik Lainee ir Tauro Pro Line, tad nežinau kurios geriau.

Happy Wrappy 👌👌👍
Atsakyti
O kur perkate Happy Wrappy? rolleyes.gif Esu jas naudojusi, anksčiau Lietuvoje jomis prekiavo PetStar, tačiau pastaruoju metu nebeturi jų.
Atsakyti
QUOTE(**Elit @ 2015 09 17, 09:05)
O kur perkate Happy Wrappy?  rolleyes.gif  Esu jas naudojusi, anksčiau Lietuvoje jomis prekiavo PetStar, tačiau pastaruoju metu nebeturi jų.

g.gif PetStar irgi....Net ilindau paziureti pas juos,bet rimtai dauguma prekiu isparduota....Blyn man ir sampunu reik doh.gif Kurmi tai kur dabar Vellus sampunu ir kondic reiks isigyt?Gal kokiu ideju merginos?Elit,pabandykit pagooglint-as nelabai turiu laiko gal kur yra kitur mirksiukas.gif P.S. Parasiau jiems laiskuti del prekiu,ziuresim ka atrasys rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo graduated: 18 rugsėjo 2015 - 09:10
graduated, Happy Wrappy Lietuvoje prekiavo tik PetStar ir be jų niekas daugiau neturi... Kauno parodoje nusipirkau Lainee, nes nelabai daugiau yra iš ko rinktis, o kas liečia Vellus kosmetiką, tai Jorkų rojus ja prekiauja ir prekes pristato į namus. mirksiukas.gif
Atsakyti