Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

Na ka jau nauja tema, dalinkimės ir toliau nuomuonėm apie Klaipėdos darželius. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Margarita23 @ 2007 12 21, 16:15)
Pas mus darzeli, tai netik vaikai turi buti su karnavaliniais rubais, bet ir mamos lotuliukas.gif

Kaip fainiai thumbup.gif , aš irgi norėčiau, kad taip būtų.
O yra konkreti tema ar kaukė kuria pasipuošti tėveiams???
Atsakyti
QUOTE(Margarita23 @ 2007 12 21, 16:15)
Pas mus darzeli, tai netik vaikai turi buti su karnavaliniais rubais, bet ir mamos lotuliukas.gif

O tai kokiame čia daržely? blink.gif

QUOTE(Valerija @ 2007 12 21, 17:02)
Kaip fainiai thumbup.gif , aš irgi norėčiau, kad taip būtų.
O yra konkreti tema ar kaukė kuria pasipuošti tėveiams???

Visai nenorėčiau schmoll.gif Vis dėlto visas dėmesys turi būti vaikams, o ne tėvams.
Atsakyti
QUOTE(Valerija @ 2007 12 21, 17:02)
Kaip fainiai thumbup.gif , aš irgi norėčiau, kad taip būtų.
O yra konkreti tema ar kaukė kuria pasipuošti tėveiams???

Na pvz vaikas pelyte, mama pele ir t.t..
Papildyta:
[quote=ezra,2007 12 21, 21:52]
O tai kokiame čia daržely? blink.gif
Visai nenorėčiau schmoll.gif Vis dėlto visas dėmesys turi būti vaikams, o ne tėvams.
[/q
Čia darželyje Volungėlė.
Tai visas dėmesys ir buvo skirtas vaikams, kadangi vaikučiams pirma tokia šventė, tai , kad vaikučiams drąsiau būtų ir mamos apsirengė.
Atsakyti
QUOTE(Margarita23 @ 2007 12 22, 12:25)
Čia darželyje Volungėlė.
Tai visas dėmesys ir buvo skirtas vaikams, kadangi vaikučiams pirma tokia šventė, tai , kad vaikučiams drąsiau būtų ir mamos apsirengė.

Įdomiai, reiks draugės paklausti, ar ir jiems reikėjo, nes jos dukra į tą patį darželį eina.
Atsakyti
QUOTE(Margarita23 @ 2007 12 22, 11:25)
Čia darželyje Volungėlė.

Mano kūdikis programą rodė wub.gif ax.gif
Atsakyti
labai idomu. ka jusu vaikuciai gavo dovanu g.gif pasidalinkite ispudziais smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(litanita @ 2007 12 23, 23:36)
labai idomu. ka jusu vaikuciai gavo dovanu g.gif  pasidalinkite ispudziais smile.gif  smile.gif

Mes kiekvienas individualiai pirkome vaikams dovanas. Jokių ašarų ir pavydų nebuvo. Manoji gavo mikrofoną (tiksliau ant vieno stovo 2 mikrofonai).
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2007 12 23, 22:46)
Mes kiekvienas individualiai pirkome vaikams dovanas. Jokių ašarų ir pavydų nebuvo. Manoji gavo mikrofoną (tiksliau ant vieno stovo 2 mikrofonai).

Kaip mikrofonas veikia?
Atsakyti
QUOTE(buciux @ 2007 12 24, 15:33)
Kaip mikrofonas veikia?

Jis (jie) yra ant stovo, šis tvirtinasi ant pagrindo, kuriame sumontuotos lempos, garso reguliuotuvas ir kolonėlė. Turi tik vieną banalią melodiją (nedidelis minusas), bet jis veikia kaip normalus mikrofonas, t. y. kalbi į mikrofoną, o garsas sklinda per kolonėlę. Mano pana laiminga, dainuoja, kalba per mikrofoną.
Atsakyti
mes tai gavome dovanas visas vienodas-labai grazias leles mergaitems ir grojancias masineles berniukams, tik labai gaila ,kad neuzilgo masinos liko be ratu verysad.gif
Atsakyti
Musu darzelyje dar tik bus svente, kadangi as rinkau pinigelius, tai su aukletoja nusprendem pirkti bendra dovana i grupe tai issrinkom ciuozykle ir vaikiska palapine biggrin.gif tikuosi vaikuciams patiks! mirksiukas.gif
Atsakyti