Įkraunama...
Įkraunama...

Centras: l/d "Spragtukas"

Sveikos mamytės wub.gif

Kaip tėveliui teko sunki dalia ieškant tinkamo vaikui darželio.
Apkeliavau šiuos darželius: "Raudonkepuraitė", "Klevelis", "1-asis ... darželis", "Spragtukas".
"Spragtukas" - yra Kęstučio gatvėje, už Centro policijos komisariato.
Na vedėja tai mėgėja pašnekėt. Visą laiką teko ieškot kaip įsiterpt. Šis darželis yra įsikūręs tarp namų, pro įėjimą į darželį, per darželio teritoriją vyksta amžinas judėjimas į laisvės alėją. Gerai, kad vaikų žaidimo aikštelės yra ne toje pusėje. Bet ten už tvoros kiemai pilni mašinų, darželis apsuptas namų. Viduje viskas gana tvarkinga. Auklėtojas mačiau tik pagyvenusio amžiau - jaunų nepastebėjau schmoll.gif . Langai nekeisti, apklijuoti pleistru (įtariu skersvėjų būna ... ). Vaikų lovelės tvarkingos, tačiau tik pačioje didžiausių grupėje mačiau ant tualetų tuos medinius padėkliukus atsisėst. Visur kitur kiek suprantu vaikučiai turi sėdėti ant tos šaltos keramikos. Vaikų žaidimų kambariai atskirti nuo miegamųjų. Beje, tualetai buvo be durelių g.gif (negi vaikams nereikia privatumo? ... ) Vaikams yra atskiras lego kambarys į kurį atveda vaikus paeiliui visas grupes per savaitę. Šiaip žaislų ir taip pakako. Labai patiko, kad darželyje veikia nerealiai daug įvairių užsiėmimų: yra dailės, keramikos, folkloro, šokių, muzikos ir dar kažkas ...
Apie vedėją matyt atskirą istoriją galima būtų prirašyti. Gal vėliau ...
Taigi vertinčiau šį darželį 8 iš 10 balų.

Padariau vieną klaidą - reikėjo pasiplanuoti aplankyti tik vieną darželį per dieną. Dabar kai apėjau visus 4 - tai įspūdžiai susimaišė. Dabar reikės tik pagalvoti kuriame darželyje didesni minusais ir apsispręsti iki Naujų metų ...

Taigi mielos mamytės (ir tėveliai jei tokių bus drinks_cheers.gif ) - parašykite tai ką aš galbūt praleidau, suklydau ar nepastebėjau ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikšrelis: 13 balandžio 2005 - 19:59
QUOTE(Kipshas @ 2005 03 21, 12:58)
Sveikos mamytės  wub.gif

Kaip tėveliui teko sunki dalia ieškant tinkamo vaikui darželio.
Apkeliavau šiuos darželius: "Raudonkepuraitė", "Klevelis", "1-asis ... darželis", "Spragtukas".
"Spragtukas" - yra Kęstučio gatvėje, už Centro policijos komisariato.
Na vedėja tai mėgėja pašnekėt. Visą laiką teko ieškot kaip įsiterpt. Šis darželis yra įsikūręs tarp namų, pro įėjimą į darželį, per darželio teritoriją vyksta amžinas judėjimas į laisvės alėją. Gerai, kad vaikų žaidimo aikštelės yra ne toje pusėje. Bet ten už tvoros kiemai pilni mašinų, darželis apsuptas namų. Viduje viskas gana tvarkinga. Auklėtojas mačiau tik pagyvenusio amžiau - jaunų nepastebėjau  schmoll.gif  . Langai nekeisti, apklijuoti pleistru (įtariu skersvėjų būna ... ). Vaikų lovelės tvarkingos, tačiau tik pačioje didžiausių grupėje mačiau ant tualetų tuos medinius padėkliukus atsisėst. Visur kitur kiek suprantu vaikučiai turi sėdėti ant tos šaltos keramikos. Vaikų žaidimų kambariai atskirti nuo miegamųjų. Beje, tualetai buvo be durelių  g.gif (negi vaikams nereikia privatumo? ... ) Vaikams yra atskiras lego kambarys į kurį atveda vaikus paeiliui visas grupes per savaitę. Šiaip žaislų ir taip pakako. Labai patiko, kad darželyje veikia nerealiai daug įvairių užsiėmimų: yra dailės, keramikos, folkloro, šokių, muzikos ir dar kažkas ...
Apie vedėją matyt atskirą istoriją galima būtų prirašyti. Gal vėliau ...
Taigi vertinčiau šį darželį 8 iš 10 balų.

Padariau vieną klaidą - reikėjo pasiplanuoti aplankyti tik vieną darželį per dieną. Dabar kai apėjau visus 4 - tai įspūdžiai susimaišė. Dabar reikės tik pagalvoti kuriame darželyje didesni minusais ir apsispręsti iki Naujų metų ...

Taigi mielos mamytės (ir tėveliai jei tokių bus  drinks_cheers.gif  ) - parašykite tai ką aš galbūt praleidau, suklydau ar nepastebėjau ...


Visai imanoma, kad galejai kai ka supainiot smile.gif Va, pvz. KLEVELIO temoje rasai, kad is vedejos reikejo traukti informacija. man asmeniskai pasirode atvirksciai - ji kaip tik daug pasakojo apie darziuka, kur dalyvauja, pgl kokia programa dirba... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spragtukas @ 2005 03 26, 00:02)
Visai imanoma, kad galejai kai ka supainiot smile.gif Va, pvz. KLEVELIO temoje rasai, kad is vedejos reikejo traukti informacija. man asmeniskai pasirode atvirksciai - ji kaip tik daug pasakojo apie darziuka, kur dalyvauja, pgl kokia programa dirba... smile.gif


Vedėjos kalbos yra nereikšmingos vertinant darželį.
Jei buvai ten geriau parašyk kitus įspūdžius o ne mane kritikuok- aš parašiau kaip mane priėmė ir tai nereiškia, kad visus taip priima
Atsakyti
QUOTE(Kipshas @ 2005 03 26, 00:10)
Vedėjos kalbos yra nereikšmingos vertinant darželį.
Jei buvai ten geriau parašyk kitus įspūdžius o ne mane kritikuok- aš parašiau kaip mane priėmė ir tai nereiškia, kad visus taip priima


vau, tiesiog zaibiskai isizeidi, vos tik kazka pries savo pateiktus argumentus isgirdes. tai kokio reikalo dar man savo ispudzius rasyt schmoll.gif jei pats toks visazinis esi... nu negalvojau, kad i Foruma pasibarti einama... g.gif

P. S. Sorry Adminui, kad ne i tema.
Atsakyti
Na, mūsų mergina lanko šį darželi jau antrus metus. Mums čia tikrai patinka. Ketiname už kokių metų čia pat leisti ir vaikiną. Čia tikrai nemažai jaunų auklėtojų. Nors mūsų grupės ne pati jauniausia, bet vaikai dėl jos pamišę.
Dirba labai šauni logopedė, vyksta daug įvairių užsiėmimų. Aišku, vieta ne pati idealiausia, problema atvežus vaiką pasistatyti automobilį (dažniausiai tenka palikti po ženklu "stovėti draudžiama"). Bet iš esmės mes patenkinti.
Raudonkepuraitė būtų žymiai patogiau, bet sesers vaikas palankė ten metus, o per vasaros atostogas pabuvęs Spragtuke, nebenorėjo grįžti į Raudonkepuraitę. Čia buvo problemų ir dėl maitinimo, ir dėl užsiėmimo su vaikais...
Atsakyti
Gal dar kas nors gali pakomentuti Spragtuką? Mes galvojame ten keliauti nuo rudens (vėliau, ne nuo rugsėjo). Mano panai dabar 2 metai ir mėnuo. Ji su kiemo chebra kasdien per pietus ten keliauja pažaisti, kai darželinukai nueina miegoti.

Tai mano minimalūs įspūdžiai tokie: atsirado naujų medinių sūpynių. Buvau susitikus viena auklėtoją (beje, pakankamai jauna) ir ji man pareiškė, kad mano panelę vesti tikrai per anksti ir jai labai gaila tokių našlaitėlių (kažkaip paasijutau baisi motina). O iš bendradarbės esu girdėjusi, kad ten daugiau skiria dėmesio vaikams, o ne projektų rašymui. Mano galva, tai labai svarbu.

Laukiu daugiau komentarų. Gal kas žinote apie patekimą i daržėlį - mes dar neužsirašę. Kokios rinkliavos ir t.t.?
Atsakyti
As uzsirasiau, geguzes menesi, nepaprase siaip pinigu, nors buvau girdejusi, kad norint be eiles patekti reikia patepti direktore, ji pati tai ivardina kaip darzelio remima, iraso suma i kasos knyga, o po to pateikia kur pinigai buvo isleisti. Mes aiku esame 50 ar kazkelinta, bet kaip ir nepatekom i siemet pirimamu sarasa, sake pasiteirauti vis kazkiek laiko, gal kas atsisakys ir atsiras vietos, Nes turbut dauguma tokie patys - uzsiraso ieleje i kokius 3 ar daugiau darzelius, o po to kur jau atsiranda vieta...
Atsakyti
Mes pradesime eiti i "Spragtuka" nuo rugsejo... Uzsiraseme pries metus i eile, sake, jog nepateksim dar si rudeni, bet kazkaip patekom, nors nieko nenesem direktorei... Tai matysim kaip cia mums seksis eiti....
Atsakyti
Labas visiems,
tai va, "Spragtuką" mano dukra lanko jau ketvirti metai. Pradėjom eiti 2 metų į lopšelio grupę. Nežinau, kaip kituose darželiuose (nes jokiuose daugiau nebuvau), bet tokių nuostabių auklėtojų , kaip toje grupėje - kažin ar yra. Kiekvienas vaikas ten bus pamyluotas, apkabintas, prižiūrėtas... Ne visos mamos su savais taip elgiasi. Gaila, kad ten vaikai būna tik iki 3 metukų, paskui keliami į kitas grupes. Tačiau ir kitos auklėtojos tikrai nėra nukriošę, visos vidutinio amžiaus ir jaunesnės.
Direktorė, gal ir plepi, bet tikrai ne "saldi", ji labai malonus žmogus, niekada neatsisako išklausyti ir spręsti iškilusių problemų.
Dėl patekimo į darželį - gana sunkoka dėl to, kad centre nelabai daug tų darželių, o gyventojų nemažai. Daug kas į šį darželį vaikus veža iš kitų rajonų, nes jis pakeliui į darbą (aš taip pat). Kai mes atėjom prašytis, kad priimtų, tai lopšelio gr. sąraše jau buvom virš leistinos ribos, tačiau nuo rugsėjo dar būna labai nedaug vaikų, o prisirenka metų eigoje. Taigi, patarčiau nedelsti...
Dėl langų, klozetų ir pan. - viskas palaipsniui tvarkoma. Yra įdėta keli nauji langai, dabar taupoma kitiems. Grupėse tikrai žiemą būna šilta. Klozetų dangčių tikrai nėra. Durelių irgi nėra, bet yra pertvaros, manau, kad to pakanka. Miegamieji atskirai, yra dviaukštės lovelės.
Kiemas atskirtas, tačiau paauglių pasisėdėjimų, šuniukų vaikščiojimų, deja, neišvengiama. Bet, stengiamasi prižiūrėti, kasmet pakeisti smėlį. Pastatytos naujos sūpynės ir mediniai nameliai.
Užsiėmimai - jų tikrai daug: pramoginiai šokiai, folkloro ansambliukas, keramika, dailės pamokėlės, muzikos pamokėlės, sporto užsiėmimai, šventės...
Ir dar šis tas - pradedant lankyti prašoma atnešti 1 patalynės komplektuką ir kokį nors Lego žaidimą. Kas mėnesį grupėse (nežinau ar visose) renkamas 5 litų savanoriškas (jei nenori ar negali - neduodi, niekas nepriekaištauja) mokestukas. Tie pinigėliai skiriami rimtiems dalykams ( pvz. dalis buvo panaudota naujiems langams, dalis tiems nameliams, nupirktas televizorius ir pan.), už kiekvieną litą yra ataskaitos.

Tai, atrodo tiek info. Mieli tėveliai - Jums rinktis.
Atsakyti
Sveiki,
Nuo pirmadienio mano mergina pradeda lankyti Spragtuko anciuku grupe. Gal ka girdejote apie ja? Kaip aukletoja? Nugasdino, kad grupeje 14 berniuku, 5 mergaites. Siaip slove Spragtukui, patekome be jokiu kysiu, is karto. Direktore labai supratinga. Tik ar i gera grupe paskyre? Gal kai be kysiu, tai i prasciausia?
Atsakyti
Mes irgi einam nuo rugsejo menesio i Anciuku grupe... Pakolkas tikrai mums gerai ir vaikui labai patinka.... Kadangi mes pries metus buvome uzsirase, tai patekom irgi be kysio... Kiek zinau nesenai is tos grupes isejo vienas berniukas, nes tevai persikele kitur gyventi-tai gal todel ir prieme jus, nes atsilaisvino vieta.. Visai man patinka ir aukletoja ir pati grupe: daug zailsu, atskiras miegamasi kambarys, zaidimo kambarys... Labai daug darbeliu daro-kiekviena svaite kazkur po du darbelius matau... Daug is plastelino lipdo, daug piesia, soka, dainuoja-muzikos, sokiu pamokeles bei sporto valandele (nezinau ka jie ten sportuoja)... Rinkliava-savanoriska po 5 Lt. i menesi, jei neturi-neduodi... O, kad tiek daug berniuku grupeje-tai nepergyvenk...Ten berniukai kaip tik visi geri, o yra viena tokia panele, kuri pastoviai musasi ir skriaudzia ne tik berniukus, bet ir mergaites... smile.gif
Atsakyti
Smagu, kad pas anciukus gerai. Aciu uz gerus zodzius. 4u.gif Mums irgi patinka viskas, nors tik dvi dieneles tebuvom. thumbup.gif
Atsakyti