Įkraunama...
Įkraunama...

Centras: l/d "Spragtukas"

QUOTE(DaivaB. @ 2006 03 17, 13:32)
na išties, nenoriu net prisiminti. Tik įdomu, kaip ji 68 užrašė ar kitą 69 užrašys? Šiaip susidarė įspūdis, kad ji jau labai gerai turi, ir čia vieną ar kitą pravaryt ne bėda-ateis dar kiti.


Zinai gal tu pabandyk dar karta, kokiu drigniu gal apsiedusi buvo, tai ne neprisimins taves. Man tai labai patinka tam darzeli, o ir dukryte patenkinta. Teatro dienelese spektaklelije vaidino, folklioriniame dainuoja, dailes studijon juos veda piesti (tiesa nezinau kaip daznai, nes ir grupeje dar piesia), zaidimu kambari ziadzia, sportuoja. Na pabandyk, gal tikrai kokios bedos ja uzgriuve ta diena buvo(gal koks PMS)???
Atsakyti
O kartais Kamilė ne i Ančiukų grupę eina? smile.gif Manasis tai labai daug pasakoja apie kažkokią mergaitę vardu Kamile iš jų grupės: sako, jog jo draugėbiggrin.gif Ir labai patiko, kai spektakliuke Kamilė paršiuką vaidino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristute.u @ 2006 03 16, 01:12)
Nu cia tai naujiena pasakei. Ne karto nemaciau tokios piktos direktores. Mus visai paprastai ir be problemu prieme, nors Klevelis palei nosi. Tiesiog pasakiau kad noretume pas jus ir uzrase.

drinks_cheers.gif ir man taip pat, tikrai maloniai pabendravo, užrašė be problemų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Guoda @ 2006 03 29, 09:58)
O kartais Kamilė ne i Ančiukų grupę eina? smile.gif Manasis tai labai daug pasakoja apie kažkokią mergaitę vardu Kamile iš jų grupės: sako, jog jo draugėbiggrin.gif Ir labai patiko, kai spektakliuke Kamilė paršiuką vaidino biggrin.gif


Nu jo blush2.gif
Atsakyti
biggrin.gif
Atsakyti
gal kieno vaikas nuo rugsėjo lankys Boružiukų ar Drakoniukų grupes?
Atsakyti
Mano vaikas lankys Drakoniukų grupę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 07 01, 08:42)
Mano vaikas lankys Drakoniukų grupę smile.gif


o čia pirmą kartą rudenį leisit ar po lopšelio ateis?
gal susipažinę ar žinot ką nors apie auklėtoją?

mes galvojome pereiti į drakoniukus, bet dar nežinom kaip pasielgti (dabar Boružiukuose vaikas)
Atsakyti
Berniuką leisim pirmą kartą, bet mergaitė kaip tik šiemet išeis iš Drakoniukų į paruošiamąją Nykštukų grupę smile.gif Ji Drakoniukų grupę lankė tris metus smile.gif Mes auklėtoja labai patenkinti ir todėl labai džiaugiamės galėdami ir berniuką pas ją leisti smile.gif
O ką konkrečiai nori sužinoti apie auklėtoją? g.gif
Atsakyti
O manasis irgi ish anciuku grupes. Ir ash tikrai patenkinta ir darzeliu ir aukletojomis, ir vaikinas tikrai su dideliu noru eina i darzely. Cia visai neseniai sirgom, tai jau po savaites pats pradejo klausinet kada jau eisim, nes pasiilgo vaiku.
Atsakyti
Mes ir "Ančiukų" grupėje... Pakolas tikrai labai patenkinti darželiu ir auklėtojomis... Vaikas net nenori būti namuose su močiute... jau ir dabar per vasaros atostogas nebesulaukia, kada gryš pas vaikus smile.gif
Mačiau turbūt per paskutinį tėvų susirinkimą Vytenį ir jo tėtę biggrin.gif
Atsakyti
Mano tevai gyvena prie pat darzelio, per langus mato zaidimu aikshteles. Kasmet atvaziuodama ju aplankyti matau, kaip grazeja darzelio zaidimu aikshtele 4u.gif Bet labai pikta, kai po darbo ar savaitgaliais matau aplinkiniu namu gyventojus vedziojancius shunis po tas graziasias aikshteles schmoll.gif Kokie zmones be sazines.....
Atsakyti