Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią spaudą/žurnalus nuolat skaitote?

Apklausa: Kokius zurnalus skaitote? (496 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Nė vienas iš išvardintų smile.gif
Bet iš kitų: L'Officiel, National Geographic - kartais, Valstybė - kiekvieną mėn smile.gif
Atsakyti
The Economist, Scientific American, Moteris, lrytas, delfi, Le soir, dar Cosmopolitan, Vogue bet ten nera ka skaityti beveik, tik perverciu smile.gif
Atsakyti
Prenumeruojam NatGeo. o daugiau tai skaitau, kas lieka nuo mociutes ir mamos...tai Ji, Zmones, LRytas.... na, ir dar keletas zurnalu, kuriuos gaunu profesiniais sumetimais.... bet situ nevardinsiu smile.gif
Atsakyti
ar prenumeruojate Lrytą?
svarstau prenumeruoti, gal patartumėte ar visos savaitės (įskaitant 6dienį) ne per daug, norėtųsi kuo daugiau aktualijų, šviežios info. Kurių dienų numeriuose jos daugiausia? 4u.gif
Atsakyti
Aš prenumeruoju Verslo klasę, Iliustruotąjį mokslą ir Iliustruotąją istoriją. Anksčiau skaitydavau Laimą, dabar nebeperku. Kol vaikai buvo maži skaičiau Tavo vaiką ir Mamos žurnalą.
Atsakyti
Skaitinėju Ji, Moters savaitė, Žmonės smile.gif
Atsakyti
LAIMA happy.gif Vienintelis, kurį perku kiekvieną mėnesį, ir turbūt pirksiu, kol gyvuos didis.gif sleep.gif Dar "Sveiką Žmogų" mėgstu paskaityt, berods toks pavadinimas.
Atsakyti

Dariau namų kapitalinę tvarką, ir aptikau spintoje tvarkingai sukolekcionuotus 1999m, 2000m, 2001m, 2002m, 2003m „COSMOPOLITAN“ žurnalo numerius, viso 60 žurnalų. Gal kas norėtumėte? Prašom atvykti pasiimti, čia Vilniuje.
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2012 08 30, 09:08)
Nė vienas iš išvardintų smile.gif
Bet iš kitų: L'Officiel, National Geographic - kartais, Valstybė - kiekvieną mėn smile.gif

as panasiai, dar va Grynas megstu paskaitineti 4u.gif
Atsakyti
Kultūros barai, Naujasis židinys, Valstybė...

Žmones kartais paskaitau kirpykloje, kol plaukai nusidažo. Spėju už visą mėnesį bigsmile.gif
Atsakyti
Veidas pats geriausias, nors nelabai patrauklus vizualiai. dar moteris
Atsakyti
Man geriausia MOTERIS bigsmile.gif bigsmile.gif
Papildyta:
Man geriausia MOTERIS bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti