Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai-IV tema

Ingridute, man buvo atvirkščiai nei Tau: per pirmą kartą tik kraują paėmė (12 sav), o echoskopiją paskyrė kai bus 15 savaičių. Savaitė iki jos jau žinosiu kraujo rezultatus. Gal Kaune kitokia tvarka nei Vilniuj. g.gif

Tiesa, vyras gal irgi praverstų, nes bent manęs genetikas klausinėjo apie įvairias giminės ligas, apie vyro brolius/seseris, tėvus ir t.t. Na tai arba galima pačiai išsiklausinėt, arba vestis jį kartu. Šiaip ne daug ko klausė: tik apie vėžinius susirgimus, auglius ir pan. Pati gali ne visada ir žinot tokius dalykus gal...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fox_lady: 30 gruodžio 2007 - 22:59
Aciu mergaites 4u.gif
SPrando rauksle jau matavo mano daktaryte 11 sav. sake, viskas ten liuks biggrin.gif
Tada manau, kad ziures echoskopu
Palaikykite uz mane kumstukus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pachira @ 2007 12 30, 22:46)
sveikos mergaites  4u.gif
vis pasiskaitineju siame skyrelyje ir pergyvenu kartu su jumis, nes sausio 2d laukia vizitas pas genetikus. Kuo ta diena arteja, tuo neramiau darosi.
Gal galetu trumpai kuri parasyti kaip praeina pirmas (tikiuosi bus ir paskutinis) vizitas pas genetikus? Ar butina kartu tempti MB? Ka dar tureciau zinoti? Is anksto jums dekoju  aciuks.gif


na va as visai neseniai buvau pirmam apsilankyme pas genetike, o praejos jis taip: is karto nusiunte i laboratorija priduoti krauja I trimestro kraujo tyrimui, paskui paise mini gimines medi t.y. tevai, broliai, seserys ju vaikai, taip pat ir apie vyro gimine, reikejo atasakyti i klausimus kas kiek seimoj turi vaiku ir ar yra/buvo serganciu rimtom ligom,ir dar paskui ziurejo echoskopu, ziurejo ilgai, matavo viska ka tik galejo ismatuoti,ieskojo kazkokiu patologiju,bet aciu dievui nerado. O ant pacio galo pasikalbejom su genetike, jinai pasake man, kad pirmo trimestro kraujo tyrimas yra labai tikslus (80% tikslumo), antro trimestro tikslumas yra tik 60%, todel jei dabar (I trimestro) kraujo tyrimai bus geri, tai daugiau jo nebeims ir tu riziku nebeieskos, jei bus blogas, tada lauks sekantys tyrimai (vel kraujas, echoskopija,galbut ir vaisiaus vandenu emimas). Kraujo tyrimai buvo geri, tiek dauno, tiek edvardso sindromu rizikos 1 :10000, sprando raukslytes ismatavimai geri ir siaip viskas echoskopiskai gerai, todel genetike sake, kad dabar tegul mane echoskopiskai 18-20 savaite apziuri priziurintis gydytojas, ir jei jam kils neaiskumu ar itarimu tada vel vaziuot pas genetike ir jinai echoskopu apziures detaliau smile.gif sekmes tau pirmam apsilankyme, as irgi laaabai bijojau, bet tikejau,kad viskas bus gerai, todel maziau bijok ir daugiau pasitikek savimi ir tikrai viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pachira @ 2007 12 31, 11:39)
Aciu mergaites  4u.gif
SPrando rauksle jau matavo mano daktaryte 11 sav. sake, viskas ten liuks  biggrin.gif
Tada manau, kad ziures echoskopu
Palaikykite uz mane kumstukus  ax.gif

laikysim. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes saunuoles biggrin.gif .
Turbut dauguma uzsiimate svenciu ruosimu, bet vat as uzsukau pabendrauti 4u.gif .
Nuotaika pagaliau taisosi.
Na, apibendrinant siais metais uzsimezgusio vaikiuko laukimo eiga, tai buvo beveik tik negerumai. Pirmas tris dienas as jo nenorejau, paskui protas paeme virsu ir emiau dziaugtis nestumu. Tada mano vaikai susirgo skarlatina ir tik praejus trims savaitems (t.y.praejusi penktadieni) daktare nusprende kad ten nebuvo skarlatina g.gif . Gal kitu atveju tai butu buve dzin. Deje, si karta as tris savaites prasikankinau apziurinedama save, ieskodama pirmuju skarlatinos pozymiu ir fanazuodama bei sapnuodama visokius apsigimimus ir pan verysad.gif .
Pasiariau penktadieni privaciai bendra kraujo tyrima, CRP ir pasirod-viskas OK, nera jokios pasislepusios infekcijos.
Labai tikiuosi, kad siais metais baigsis nestumo bedos ir naujus pradesiu ir tesiu tik gerai. O genetinius tyrimus vis tiek gal sveikatos namuose pasdarysi del sventos ramybes, nors net nedaleidziu sau problemu tikimybes smile.gif

Linkiu ir jums sauniosios mamytes netureti problemu ateinanciais metais drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mergina05 @ 2007 12 31, 12:14)
na va as visai neseniai buvau pirmam apsilankyme pas genetike, o praejos jis taip: is karto nusiunte i laboratorija priduoti krauja I trimestro kraujo tyrimui, paskui paise mini gimines medi t.y. tevai, broliai, seserys ju vaikai, taip pat ir apie vyro gimine, reikejo atasakyti i klausimus kas kiek seimoj turi vaiku ir ar yra/buvo serganciu rimtom ligom,ir dar paskui ziurejo echoskopu, ziurejo ilgai, matavo viska ka tik galejo ismatuoti,ieskojo kazkokiu patologiju,bet aciu dievui nerado. O ant pacio galo pasikalbejom su genetike, jinai pasake man, kad pirmo trimestro kraujo tyrimas yra labai tikslus (80% tikslumo), antro trimestro tikslumas yra tik 60%, todel jei dabar (I trimestro) kraujo tyrimai bus geri, tai daugiau jo nebeims ir tu riziku nebeieskos, jei bus blogas, tada lauks sekantys tyrimai (vel kraujas, echoskopija,galbut ir vaisiaus vandenu emimas). Kraujo tyrimai buvo geri, tiek dauno, tiek edvardso sindromu rizikos 1 :10000, sprando raukslytes ismatavimai geri ir siaip viskas echoskopiskai gerai, todel genetike sake, kad dabar tegul mane echoskopiskai 18-20 savaite apziuri priziurintis gydytojas, ir jei jam kils neaiskumu ar itarimu tada vel vaziuot pas genetike ir jinai echoskopu apziures detaliau smile.gif  sekmes tau pirmam apsilankyme, as irgi laaabai bijojau, bet tikejau,kad viskas bus gerai, todel maziau bijok ir daugiau pasitikek savimi ir tikrai viskas bus gerai  4u.gif


Aciu tau labai uz isamu paaiskinima 4u.gif O per kiek laiko duoda kraujo atsakyma? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pachira @ 2008 01 01, 13:26)
Aciu tau labai uz isamu paaiskinima  4u.gif O per kiek laiko duoda kraujo atsakyma?  g.gif


as pas genetike buvau gruodzio 20 d. tada ir krauja eme, o gruodzio 27d jau buvo atsakymas, na savaite, bet ivertinant tai,kad buvo sventes ir daug iseiginiu, tai gaunasi,kad tyrimas uztruko keleta dienu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nelabai @ 2007 12 31, 17:19)
Sveikutes saunuoles biggrin.gif .
Turbut dauguma uzsiimate svenciu ruosimu, bet vat as uzsukau pabendrauti  4u.gif .
Nuotaika pagaliau taisosi.
Na, apibendrinant siais metais uzsimezgusio vaikiuko laukimo eiga, tai buvo beveik tik negerumai. Pirmas tris dienas as jo nenorejau, paskui protas paeme virsu ir emiau dziaugtis nestumu. Tada mano vaikai susirgo skarlatina ir tik praejus trims savaitems (t.y.praejusi penktadieni) daktare nusprende kad ten nebuvo skarlatina g.gif . Gal kitu atveju tai butu buve dzin. Deje, si karta as tris savaites prasikankinau apziurinedama save, ieskodama pirmuju skarlatinos pozymiu ir fanazuodama bei sapnuodama visokius apsigimimus ir pan  verysad.gif .
Pasiariau penktadieni privaciai bendra kraujo tyrima, CRP ir pasirod-viskas OK, nera jokios pasislepusios infekcijos.
Labai tikiuosi, kad siais metais baigsis nestumo bedos ir naujus pradesiu ir tesiu tik gerai. O genetinius tyrimus vis tiek gal sveikatos namuose pasdarysi del sventos ramybes, nors net nedaleidziu sau problemu tikimybes  smile.gif

Linkiu ir jums sauniosios mamytes netureti problemu ateinanciais metais drinks_cheers.gif  thumbup.gif


Ramaus tau laukimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridutėė @ 2007 12 30, 16:33)
Sveikutes,

belaukdama tu vaisiaus vandenu tyrimu perksiaciau visa jusu praeita tema. Kazkaip ramiau gal, kai daugiau zinai.
Smagu, kad visoms jums galutinis atsakymas vistiek buna geras, nors iki tol tiek daug reikia isgyventi. Labai labai tikiuosi, kad ir man kazkada viskas baigsis,  pagaliau imsiu dziaugtis nestumu ir su pasitenkinimu, o ne baime laukti mazylio.
Kolkas labiausiai mane neramina tai, kad man rodo tikimybe 1:50, bet dar ir erdvardso sindromui, kuris yra daug blogesnis nei dauno, o dar ir statistine jo tikimybe daug daug mazesne. Nezinau, kur sukaupti jegu ir tiketi gera baigtimi. Echo kaip ir nieko blogo nemate, isskyrus tai, kad savaite mazesnis leliukas. O as su vyru buvau tik 10 dienu, taip kad pastojima zinau gana tiksliai. Va ir spyriu niekaip nesulaukiu. Vis galvoju, ar auga jis ten, ar sveikutis, ar viskas vystosi... Zodziu dienos slenka kaip amzinybe, o numatytas vizitas sausio 7.
Tikiuosi kad jus mane palaikysit, kaip ir as be galo dziaugiuosiu uz jusu geras naujienas  drinks_cheers.gif

Ingidutee, mes su tavim, labai tave palaikom ir tikim kad viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
del genetiniu tyrimu, tai jus pacios nusprendziat pasidaryt? ar kai gine mato kokia nors gresme tada siuncia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jauna nestuke @ 2008 01 02, 12:13)
del genetiniu tyrimu, tai jus pacios nusprendziat pasidaryt? ar kai gine mato kokia nors gresme tada siuncia?  g.gif


Mane tai ginė siuntė. Kai pildė tą tokią kortelę pas save, ji klausinėjo apie visokias giminėje persirgtas ligas, vėžius ir t.t. Ir po to nusprendė.
Dar kiek žinau, kaip ir privalo siųsti tas, kurioms virš 35 m., jei neklystu.

p.s. kaip tik šiandien sužinojau savo kraujo tyrimo rezultatus. Rezultatai puikūs, nereikės amniocentezės, galiu ramiai gyvent thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2008 01 02, 13:10)
Mane tai ginė siuntė. Kai pildė tą tokią kortelę pas save, ji klausinėjo apie visokias giminėje persirgtas ligas, vėžius ir t.t. Ir po to nusprendė.
Dar kiek žinau, kaip ir privalo siųsti tas, kurioms virš 35 m., jei neklystu.

p.s. kaip tik šiandien sužinojau savo kraujo tyrimo rezultatus. Rezultatai puikūs, nereikės amniocentezės, galiu ramiai gyvent  thumbup.gif


Fox lady, dziaugiuosi uz tave thumbup.gif o vaiko lyti pasake?

o as ka tik is genetiku. Apziurejo echoskopu, sake viskas idealu biggrin.gif pridaviau krauja, ataskymas antradieni ax.gif
Atsakyti