Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai-IV tema

QUOTE(dager @ 2008 06 10, 13:42)
kiek kartu teko lankytis pas genetikus,tei nei karto nepaklause tuscia ar pilna pusle smile.gif


na man tik kartą teko (echo), tai patirtis mažesnė wink.gif bet klausė.
Atsakyti
QUOTE(Ašarytė @ 2008 06 09, 08:26)
Dar klausimėlis:
doh.gif  kai daro echo, ar šlapimo pūslė turi būti pilna? Jei kokia aš neišprususi...
Bijau kad nuvažiavusi iš baimės viską paliksiu wc... O jei žinosiu, kad turi būti pilna-kentėsiu.


Siaip priklauso nuo situacijos gal g.gif As nuejau su puspilne matuotis sprando rauksles, bet vaikiukas ne ta poza gulejo, negalejo pamatuoti, tai liepe pora stikliniu vandens isgerti. Isgeriau, prisipilde pusle ir po pusvalandzio vel echoskopavo. Bet mazius vistiek netaip gulejo. Tada liepe istustinti pusle - tipo, gal pades vaisiui apsiversti. Nu tai zodziu echoskopuoja visaip, gal nera didelio reikalo kankintis su pilna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cikadele @ 2008 06 11, 11:27)
Siaip priklauso nuo situacijos gal  g.gif  As nuejau su puspilne matuotis sprando rauksles, bet vaikiukas ne ta poza gulejo, negalejo pamatuoti, tai liepe pora stikliniu vandens isgerti. Isgeriau, prisipilde pusle ir po pusvalandzio vel echoskopavo. Bet mazius vistiek netaip gulejo. Tada liepe istustinti pusle - tipo, gal pades vaisiui apsiversti. Nu tai zodziu echoskopuoja visaip, gal nera didelio reikalo kankintis su pilna  ax.gif



TAi gal ir bus taip, kaip gausis, o jei reiks-išgersiu to vandenuko.
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2008 06 10, 12:15)
o ne atvirkščiai  g.gif
Aš kai ėjau pas genetikus, tai manęs paklausė pilna ar tuščia pūslė...buvo pilna ir darė išorinį  g.gif

Na siaip tai jo-seniau kai darydavo tik isorini ir kai labai mazas nestumas-liepdavo daug skysciu isgert,o vaginaliniam pusle tuscia turi buti.O vat velesniam,kad ir isorini dare-pasirodo reikia,kad butu tuscia.Na,bet gal kaip kam liepia.Nezinau.

Turiu klausimeli-Ar reikia siuntimo einant antra syki pas genetikus?Na antrai echoskopijai,tai 18-20sav.Manes poliklinikos ginius klause ar reiks israsyt.Pirmasyk kai echoskopavo ir eme krauja-turejau siuntima.
Atsakyti
Turiu ir aš klausimėli 4u.gif
Norėčiau ir aš pas genetikus nueiti, bet mano gine nerašo man siuntimo, nes pats darys tyrimus ir sius i genetikos centra 16 savaite.. Sako, kad ten aksčiau nėra ko eiti.. O aš norėčiau, kad jie pasižiūrėtu anksčiau.. Nežinau nuo kurios savaitės butų geriausia eiti, kad tuo savo stebuklingu echoskopu viska pamatytu..
Ir jei aš ateisiu susitarusi su gydytoja be siuntimo, asmeniškai tai ar man ten reikės mokėti papildomai, ar tik tai gydytojai asmeniškai.. Gal kas žinote ?? Būčiau labai dėkinga už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Poskis @ 2008 06 12, 14:40)
Turiu ir aš klausimėli  4u.gif
Norėčiau ir aš pas genetikus nueiti, bet mano gine nerašo man siuntimo, nes pats darys tyrimus ir sius i genetikos centra 16 savaite.. Sako, kad ten aksčiau nėra ko eiti.. O aš norėčiau, kad jie pasižiūrėtu anksčiau.. Nežinau nuo kurios savaitės butų geriausia eiti, kad tuo savo stebuklingu echoskopu viska pamatytu..
Ir jei aš ateisiu susitarusi su gydytoja be siuntimo, asmeniškai tai ar man ten reikės mokėti papildomai, ar tik tai gydytojai asmeniškai.. Gal kas žinote ?? Būčiau labai dėkinga už patarimus  4u.gif

Geriausia tirtis 11-14sav.Nuo 15sav.jau nematuoja sprando rauksles ir tyr.rezultatai maziau tikslus.Bet genetike sake,kad visai tinka ir 16sav.

O kokius tyr.darys tavo ginius?Gal matuos rauksle ir net kraujo tyr.(Prisca)-tada tikrai neverta anksciau pas genetikus mirksiukas.gif

Jei turi siuntima ir tariesi su genetike-tai tik jai moki.O kaip be siuntimo-tai nezinau.
Atsakyti
QUOTE(Poskis @ 2008 06 12, 14:40)
Turiu ir aš klausimėli  4u.gif
Norėčiau ir aš pas genetikus nueiti, bet mano gine nerašo man siuntimo, nes pats darys tyrimus ir sius i genetikos centra 16 savaite.. Sako, kad ten aksčiau nėra ko eiti.. O aš norėčiau, kad jie pasižiūrėtu anksčiau.. Nežinau nuo kurios savaitės butų geriausia eiti, kad tuo savo stebuklingu echoskopu viska pamatytu..
Ir jei aš ateisiu susitarusi su gydytoja be siuntimo, asmeniškai tai ar man ten reikės mokėti papildomai, ar tik tai gydytojai asmeniškai.. Gal kas žinote ?? Būčiau labai dėkinga už patarimus  4u.gif

sveika, as buvau praeita savaite pas genetikus (tai gaunasi 14 nestumo sav.).mane siunte nes turiu umia toksoplazmoze verysad.gif paziurejo, sake viskas gerai mazius 10 cm wub.gif ..del pusles tai manau nesvarbu..nes pvz manes tai neklause, o as kaip tik pries eidama i kabineta i tulika nubegau ax.gif nzn kodel sako kad reikia eit butent 16 savaite g.gif man jau 14 savaite paziurejo visus mazylio vidaus oraganus, smegenis ir t.t. ir dar pasake kad turesim berniuka wub.gif wub.gif tik va vaisiaus vandenu tyrimus ims 16 sav.del mokejimo tai nezinau nes pati su siuntimu is infekcines ligonines ejau..
ai tiesa buvau pas gydytoja Krasovskaja thumbup.gif superine daktare thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmina_B: 15 birželio 2008 - 20:09
Sveikos visos... NA dabar pasiguosiu jums... Šiandien turiu vykti pas genetikę. Pasiskambinu į MGC, ar neatšaukta registracija, o man pasakė, kad vakar gydytojos vaikas sirgo.. Dėl šios dienos nieko nežino... Kažkas baisaus, nes laisvos registracijos tik rugsėjo viduriui... sad.gif
Atsakyti
kazkas turetu pavaduoti juk g.gif arba paskirti kita artimesni laika g.gif
Atsakyti
QUOTE(mystery @ 2008 06 17, 09:24)
kazkas turetu pavaduoti juk  g.gif arba paskirti kita artimesni laika  g.gif


Perskambinau, pasakė "GAl bus.."
Na tai važiuosiu...
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2008 06 12, 19:35)
Geriausia tirtis 11-14sav.Nuo 15sav.jau nematuoja sprando rauksles ir tyr.rezultatai maziau tikslus.Bet genetike sake,kad visai tinka ir 16sav.

O kokius tyr.darys tavo ginius?Gal matuos rauksle ir net kraujo tyr.(Prisca)-tada tikrai neverta anksciau pas genetikus  mirksiukas.gif

Jei turi siuntima ir tariesi su genetike-tai tik jai moki.O kaip be siuntimo-tai nezinau.


Jis ( mano ginius ) sake padarys visus reikalingus tyrimus ir nusius i genetikos centra, krauja ims ko gero..nekonkretizavo, bet tikrai ta pradini tyrima darys.
As pati noriu kad paziuretu su echoskopu kuo anksciau, tai sakote jau kokia 12savaite galiu eiti. Turiu telefona ax.gif tai gal tos gydytojos pacios reikes pasiklausti..kaio man pas ja be siuntimo atvaziuoti.. Bet jei jau nuo 16sav. nematuoja sprando rauksles, tai reiskias nepadarys pilno tyrimo, tik Prisca ( kraujo ).. g.gif
Atsakyti
Grįžau oš genetikų. Mano gydytojos nebuvo, bet priėmė kita. Šiuo atžvilgiu jie tikrai labai supratingi pasirodė.
Nieko blogo nerado... Tik identiškus dvynius nešioju... DAbar lauksim kraujo tyrimo atsakymų ir tikėsimės geriausio...
Atsakyti