Įkraunama...
Įkraunama...

Statybinės medžiagos iš Lenkijos

QUOTE(Šalta kava... @ 2012 04 18, 13:45)
turejau galvije lauko trinkeles:)

Lauko trinkelės abejoju, kad pigesnės, lietuviškas šyrpotriebas po 20-22Lt/m2...bet jei norėsite gražesnių - tikrai rasite PL. Tuomet teks ieškotis furos, manau pardavėjai gali tai suorganizuoti, tik neaišku ar už geriausią kainą. Bialystoke yra nemaža įstaiga dirbanti su didesniais gamintojais - google nesunkiai surasite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 04 18, 13:28)
Lauko trinkelės abejoju, kad pigesnės, lietuviškas šyrpotriebas po 20-22Lt/m2...bet jei norėsite gražesnių - tikrai rasite PL. Tuomet teks ieškotis furos, manau pardavėjai gali tai suorganizuoti, tik neaišku ar už geriausią kainą. Bialystoke yra nemaža įstaiga dirbanti su didesniais gamintojais - google nesunkiai surasite 4u.gif

Ne nu su visa derama pagarba tai tu tikrai saunuole esi smile.gif Yra firma, ieskok google. Tai duodi kontaktus tos firmos ir zmogus laiminga tesia derybas ar dar kazka.
Ar turbut labai sunku pasidalinti imonemis su kuriomis teko bendradarbiauti? Speju sunku,nes pati per google ieskojaisi ,susiradai ir dabar nenori niekam paslaugos daryti. Man tai slykstu ziuret i tokias zinutes is temos "zinau,bet tu irgi susirasi" .
Paprase manes numerio vadybininko kalbancio lietuviskai is PW KRAM. Ar man sunku ji parasyti? Taip galiu sakyt google.lt ieskok imones,rasyk e-mail ir gauk numeri.
Didelis minusas tamstai uz tokia arogancija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliusu @ 2012 04 18, 16:06)
Ne nu su visa derama pagarba tai tu tikrai saunuole esi  smile.gif Yra firma, ieskok google. Tai duodi kontaktus tos firmos ir zmogus laiminga tesia derybas ar dar kazka.
Ar turbut labai sunku pasidalinti imonemis su kuriomis teko bendradarbiauti? Speju sunku,nes pati per google ieskojaisi ,susiradai ir dabar nenori niekam paslaugos daryti. Man tai slykstu ziuret i tokias zinutes is temos "zinau,bet tu irgi susirasi" .
Paprase manes numerio vadybininko kalbancio lietuviskai is PW KRAM. Ar man sunku ji parasyti? Taip galiu sakyt google.lt ieskok imones,rasyk e-mail ir gauk numeri.
Didelis minusas tamstai uz tokia arogancija  smile.gif

Bendravardi, nebūk mažas vaikas, nesitikėk iš gyvenimo, kad viskas bus tamstai ant lėkštutės gatavai patiekta...Bialystoke yra kas prekiauja trinkelėm, net apytiksliai pirštu žemėlapy parodyčiau, bet ar privalau už visus daryti "namų darbus" ir pateikti suvirškintą info? Nelaikau darbastalio telefonais nusirašęs, reikia - google greit susirandi, to ir kitus mokau. Nee, duodu meškerę, o žuvį gaudykitės patys. Ką slabo "kostka brukowa" į googlą suvest, pirštai nelinksta? Ar gal su mano mašina, jums patogiu laiku ir maršrutu jus turiu nevežti iki durų ir dar pavertėjauti? lotuliukas.gif
Su kuo man teko bendrauti - jau pusė Lietuvos žino. Ten ne tik telefonai bet ir adresai ir mano komentarai yra. Tik reikia noro ir pastangų - viską galima rasti 4u.gif Su kuo nebendravau - informacijos nelaikau. Ji nemokama, nete 4u.gif
lotuliukas.gif o pats žiūrėk vos ne reikingų agentūra, minusus dalini biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki! Perskaiciau, kad galima grazint pvm uz prekes, kurias igijote Es Salyse? smile.gif Ar kas nors jau is Jusu bande grazint/grazino? g.gif Ka apie tai manot? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Izium'as @ 2012 04 24, 17:04)
Sveiki! Perskaiciau, kad galima grazint pvm uz prekes, kurias igijote Es Salyse?  smile.gif  Ar kas nors jau is Jusu bande grazint/grazino?  g.gif  Ka apie tai manot?  rolleyes.gif


susigrazinti galima, jei esate ne ES salies pilietis ir perkate prekes ES salyse. Jei esate paprastas fizinis asmuo gyvenantis ES, tai legaliu budu susigrazinti PVM tikrai nera. Nes sio mokescio esme ES salyse yra, kad sis mokestis turi buti sumoketas galutineje prekiu tiekimo grandineje. Kadangi jus, kaip paprastas pirkejas ir esate galutine grandis, tai jus ir mokate si mokesti, nesvarbu kurioje ES salyje apsiperkate. Apie imones nekalbu, ten kiti reikalai.
Atsakyti
QUOTE(Bingo @ 2012 04 24, 15:31)
susigrazinti galima, jei esate ne ES salies pilietis ir perkate prekes ES salyse. Jei esate paprastas fizinis asmuo gyvenantis ES, tai legaliu budu susigrazinti PVM tikrai nera. Nes sio mokescio esme ES salyse yra, kad sis mokestis turi buti sumoketas galutineje prekiu tiekimo grandineje. Kadangi jus, kaip paprastas pirkejas ir esate galutine grandis, tai jus ir mokate si mokesti, nesvarbu kurioje ES salyje apsiperkate. Apie imones nekalbu, ten kiti reikalai.


perskaiciau cia va:


http://ikrauk.15min.lt/aktualu/64124
Atsakyti
QUOTE(Izium'as @ 2012 04 24, 17:50)

kokiais atvejais fizinis asmuo gali susigrazint PVM sumoketa ES salyje?
Atsakyti
as nzn smile.gif todel pats klausiu zmoniu cia:


bet parasyta ten yra straipsnyje:

''Anksčiau ES valstybėse sumokėto PVM grąžinimo procedūra iš gyventojų bei įmonių reikalaudavo daugybės laiko ir papildomų priemonių.'' g.gif
Atsakyti
Is gyventoju ar imoniu pvm moketoju susigrazinimas esant pvm moketojui fiziniam ar juridiniam asmeniui pvm moketojui. Ne pvm moketojai yra butent ta grandis kuri sumoka pvm..
Atsakyti
susigrazinti galite PVM jei tos valstybes PVM yra didesnis nei Lietuvoje. Lietuvoje kai kurioms prekių grupėms yra taikomas mažesnis PVM, tai jau vien tuo galima pasinaudoti
Atsakyti
QUOTE(Piranjai @ 2012 04 27, 11:19)
susigrazinti galite PVM jei tos valstybes PVM yra didesnis nei Lietuvoje. Lietuvoje kai kurioms prekių grupėms yra taikomas mažesnis PVM, tai jau vien tuo galima pasinaudoti

pvm dydis cia ne prie ko...tiesiog pvz is lenkijos perkant prekes ir rasantis pvm saskaita, reikia issireikalaut, kad rasytu pvm-0 proc.. va tada is ten prekes neapmokestintos, o cia jas pajamuojant, dedasi tik lietuviskas 21- kitaip sakant nera dvigubo apmokestinimo
Atsakyti
QUOTE(mokinuks @ 2012 05 01, 22:55)
reikia issireikalaut, kad rasytu pvm-0 proc.. va tada is ten prekes neapmokestintos,

Čia tam kažko papildomai reik, ar tik trept kojele - rašykit man nuliniu tarifu? biggrin.gif Kad pradėjot, tai paaiškinkite viską iki galo, užplūs forumiečiai PL trepsėdami lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilienė: 01 gegužės 2012 - 22:05