Įkraunama...
Įkraunama...

Statybinės medžiagos iš Lenkijos

Nieko nesupratau, tai prasau man, neismanelei , dar karta paaiskinti :
Tai perkant prekes Lenkijoje galima paprasyti nepriskaiciuoti PVM ir gauti preke zenkiai pigiau, nei nurodyta kainoje?
Atsakyti
QUOTE(salkda @ 2011 11 06, 12:00)
Nieko nesupratau, tai prasau man, neismanelei , dar karta paaiskinti :
Tai perkant prekes Lenkijoje galima paprasyti nepriskaiciuoti PVM ir gauti preke zenkiai pigiau, nei nurodyta kainoje?

Prašyti niekas nedraudžia, bet įstatymai pasitvarko savaip ir tik dėl to, kad esate iš LT niekas neprivalo jums parduoti be PVM. Nulinis PVM tarifas taikomas tik ES įmonėms PVM mokėtojoms arba trečiųjų šalių piliečiams bei ūkio subjektams. Jei šioms grupėms nepriklausote, neturite legalaus pagrindo prašyti nulinio tarifo.
Atsakyti
Sveikos ir sveiki visi statybininkai smile.gif

Ruošiamės įsiregti rūbinę - drabužinę (na, žinote, atskirą kambariuką). Noriu labai sulankstomų durų arba tų kur į dvi puses atsidaro (dvigubų)
http://www.google.lt...r...n9FT&zoom=1

čia panašus variantas (geriau būtų medinės)

Aš nei sužadėtinis neikad nebuvom jokiuose prekybcentriuose Lenkijoje. Ar ten galiu rasti kažką panašaus? Čia Lietuvoj niekur nerandu (bent internete). Gal jūs kažką užmatėte tame Bialystok ar kur ten.
Beje, nė vienas nekalbame rusiškai, tik angliškai. Susišnekėtume ten? wink.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
ar niekas nematėte tokių durų Lenkijoje ar bent Lietuvoje? wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krole @ 2011 11 22, 12:08)
ar niekas nematėte tokių durų Lenkijoje ar bent Lietuvoje? wink.gif  4u.gif

Bent aš nepastebėjau.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(krole @ 2011 11 20, 18:46)
Sveikos ir sveiki visi statybininkai smile.gif

Ruošiamės įsiregti rūbinę - drabužinę (na, žinote, atskirą kambariuką). Noriu labai sulankstomų durų arba tų kur į dvi puses atsidaro (dvigubų)
http://www.google.lt...r...n9FT&zoom=1

čia panašus variantas (geriau būtų medinės)

Aš nei sužadėtinis neikad nebuvom jokiuose prekybcentriuose Lenkijoje. Ar ten galiu rasti kažką panašaus? Čia Lietuvoj niekur nerandu (bent internete). Gal jūs kažką užmatėte tame Bialystok ar kur ten.
Beje, nė vienas nekalbame rusiškai, tik angliškai. Susišnekėtume ten? wink.gif

Ačiū  4u.gif

Nesvaikit jus su ta lenkija....Geresnes nuolaidas galima ir lietuvoje bet kur gauti, tik aisku sneket, prasyt, deretis reikia....
vaziavau praeita vasara tvoros tinklines zalios ieskoti, prasimaliau visa diena nieko gero neradau,kas buvo pigu buvo visiskas s...as.Vaziuojant atgal dar mentai nukirto biggrin.gif 150 susimokejau ir viskas
Neseniai ieskojau bitumines gavau 3 litais uz kvadrata pigiau negu PL ir i namus atveze...
Atsakyti
Kaip tas suvalkuose didelis prekybcentris, kaip kainos ? ana diena variau bet buvo uzdarytos tad kainu nepamaciau.
Aisku zlotas pakrites pigu, bet mano manymu, kad ir lietuvoj dabar eina nusideret gerai, juk perkamoji galia kritus, ir aisku niekad nepult moket tiek kiek etiketej parasyta. Tad nelabai ir verta ten lekt.
Atsakyti
Keliu temą į viršų su klausimu. Ar pigiau ten cementas, kiek kainuoja ir kur ieškoti, reiks pamatus kloti.
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2012 04 11, 21:43)
Keliu temą į viršų su klausimu. Ar pigiau ten cementas, kiek kainuoja ir kur ieškoti, reiks pamatus kloti.

Ne cementas ten ne pigu. Pirkit LT.
Atsakyti
Aha tikrai viskas ten brangiau schmoll.gif neapsimoka ten nieko pirkt. schmoll.gif
Bet man vien statybiniai blokeliai 4500lt pigiau gavosi nei perkant Lietuvoj lotuliukas.gif
Tik reikia truputi pasukt galva ir liezuvi, aisku jei ten nuvaziuoji i pirma parduotuve ir trypcioji,tai nieko pigiau nebus.
Primenu,kad vien valiutu kursai duoda nemazai islosti,tada dar tai,kad Lenkijoj PVM juokingai mazas palyginus su musu bananu respublika smile.gif
cia kai paskaitai kitu pasakojimu,tai atrodo zmones nukrite is medzio lotuliukas.gif
Atsakyti
nusipirkau liuka i palepe su issilankstanciais laiptais gavosi litais pavertus 170lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliusu @ 2012 04 12, 11:27)
Aha tikrai viskas ten brangiau  schmoll.gif neapsimoka ten nieko pirkt. schmoll.gif

"Viskas" - kačių ėdalas biggrin.gif gal ir brangiau, bet cementas - tikrai 4u.gif Nors PL yra berods keturi dideli gamintojai (nesenai buvo skandalas dėl kartelio cemento rinkoje) bet lietuviškas vis tiek pigesnis 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Viliusu @ 2012 04 12, 11:27)
kad Lenkijoj PVM juokingai mazas palyginus su musu bananu respublika  smile.gif

23% standartinis tarifas jums juokingai mažas?
Yra lengvatinis 8%, privatiems namų ūkiams, bet prekė privalomai perkama su montavimu/įrengimu. Privatūs pirkėjai gali susipirkti medžiagas su standartiniu tarifu ir įrodę, kad panaudojo privataus namo statyboje susigražinti skirtumą 15% bet tai tik PL gyventojams.
Taip kad džiaukitės bananais respublikoje biggrin.gif
Atsakyti