Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunas: gyd. Jūratė Barakauskienė

Skaitau ir visai niekuom nesistebiu... sita puiki gydytoja tokia miela buvo,kad kai kisom i kisene, buvo ciut ne geriausia drauge. Susitarem del gimdymo....ir asmeniskai ir kalbejo kito skyriaus klinikose vedeja, zodziu ejom net ir per pazystamus,o kai atejo laikas gimdyti, ji pareiske,kad neatvaziuos blink.gif stresas buvo ziaurus, gimdymas prieslaikinis, pasitikejau ja, o ji, se tau kaip su skuduru per veida unsure.gif zodziu tukstanteliai jai ne pinigai, nes dare cezari,kuris truko 30min. nu ka galiu pasakyti, svarstykit mergaites verysad.gif
Atsakyti
As abu vaikus gimdziau pas sia gydytoja. Pries 7 metus ir siu metu vasari. Man tai ji nuostabi 4u.gif Tariausi is anksto. Jei ka domina smulkiau prasom i az.
Atsakyti

 i 
Prašau nerašyti temoje tokių žinučių "Noriu informacijos, parašykite man į AŽ", "parašykite ir man AŽ" ir pan.

Ši tema yra skirta viešoms diskusijoms. Jeigu norite, kad vienas ar kitas narys atsiųstų dominančią informaciją asmenine žinute, tai prašau rašyti tokį prašymą ne temoje, o asmeniškai tam nariui.

Temą šiukšlinančios žinutės buvo pašalintos.

Moderatorė Vaivos juosta.
Atsakyti