Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorų sriuba

QUOTE(skujiene @ 2011 01 09, 19:15)
sweikutes 4u.gif

As werdu pomidoru sriubyte taip :

i verdanti vandeni idedu buljono,kokia nors mesyte - dazniausiai farso rutuliukus,nuo kotletu nufyrinu truputuka hihihi.gif gera sauja ryziu,viena pomidora,pakepinta raudonaja paprika su svogunu,prieskoniu ivairiausiu,dazniau dedu astresnius,dar keleta lasinuku ipjaustau ir ant galo suverciu visa skarbonke kapotu pomidrou bigsmile.gif essen.gif:

skanaus !!!


labai patiko man si sriubyte wub.gif thumbup.gif tikrai dar ne karta virsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eimy @ 2010 02 07, 14:16)
aš darau labai paprastai... į verdantį vandenį sudedu kelias smulkintas bulves, pakelį ryžių, pakepintas morkas su svogūnais ir marinuotus be odelių kubeliais pjaustytus pomidorus... dedu pora sultinio kubelių, keletą lauro lapelių ir pipirų.. jei norisi aštriau tai dedu keletą šaukštų pomidorų padažo  ax.gif

kazka panasaus isviriau,tai einu ragauti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eimy @ 2010 02 07, 14:16)
aš darau labai paprastai... į verdantį vandenį sudedu kelias smulkintas bulves, pakelį ryžių, pakepintas morkas su svogūnais ir marinuotus be odelių kubeliais pjaustytus pomidorus... dedu pora sultinio kubelių, keletą lauro lapelių ir pipirų.. jei norisi aštriau tai dedu keletą šaukštų pomidorų padažo  ax.gif


Ir as taip darau smile.gif Niekad nesiterlioju su svieziais pomidorais, juolab kad indelis konservuotu pomidoru be odeliu kainuoja labai nebrangiai,o man patinka supilti tas sultis kuriuose jie buna, taip skonis pomidoru buna stipresnis thumbup.gif
Atsakyti
Seniai kas berase sioje temoje smile.gif Norejau paklausti, gal kas zino recepta pomidoru-surio sriubos? Zinau, kad ten dar tikrai dedasi grietinele.. Gal esate ragave kas pomidorines sriubos "Mambo" picerijoje? Nu man tai thumbup.gif Jei kas zino panasu receptuka, buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DiaDi @ 2011 01 10, 14:36)
Aš kaip tik vakar viriau pomidorinę su įleistu kiaušiniu.

200g konservuotų pomidorų savose sultyse
1 plaktas kiaušinis
pusė svogūno
3 skiltelės česnako
0,4 a.š. čili pipiro prieskonių
1,5l vandens
druska ir pipirai
1 sultinio kubelis

Konservuotus pomidorus rankomis susmulkinau ir sudėjus į puodą užpyliau vandeniu. Kartu iškarto sudėjau smulkintą svogūną ir 2 česnako skilteles. Ant vidutinės ugnies viriau gal 40 minučių, tada bėriau druskos ir pipirų, čili prieskonius, likusį česnaką ir sultinio kubelį. Viriau dar 10 minučių ir tada šaukštu maišydama supyliau plaktą kiaušinį.
Na sriuba tai pasakiška gavos thumbup.gif


Kaip skaniai skamba, reikės išbandyti bigsmile.gif
Atsakyti
labai mėgstu šią sriubą, nors pati niekad negaminau blush2.gif O skaniausia, kokią esu valgius : vištos krūtinėlės gabaliukai, ryžiai, morkos ir pomidorai thumbup.gif reiks ir pačiai pabandyt kokį tokį makaliuką pagamint.
Atsakyti
Šiandien pagaminau. Nors pyliau tik litrą vandens ant 400g konservuotų pomidorų, skonio buvo ryškiai per mažai, todėl teko su prieskoniais ir pomidoro padažu koreguoti, kad paryškėtų skonis. Tad jau iš esmės buvo skanu bigsmile.gif
Atsakyti
Pomidorų sriuba

Ingredientai:

3 vidutinio dydžio pomidorai (nulupti ir padalinti į keturias dalis) (Pomidorai)
1,5 puodelio vandens
0,5 puodelio svogūno, supjaustyto
0,5 puodelio saliero, supjaustyto
0,3 puodelio pomidorų padažo
1 šaukštas šviežių petražolių
2 šaukšteliai granuliuoto vištienos sultinio
2 šaukšteliai laimo arba citrinos sulčių
1 šaukštelis cukraus
aštraus pipirų padažo (keli lašai)
šviežių petražolių papuošimui
Gaminimas:

Jei norite, išimkite šviežių pomidorų sėklas. Dideliame puode sumaišykite šviežius pomidorus, vandenį, svogūną, salierą, pomidorų padažą (pastą), petražoles, vištienos sultinio granules, laimo arba citrinos sultis, cukrų ir aštrų pomidorų padažą. Užvirkite. Sumažinkite ugnį ir uždengę troškinkite apie 20 minučių arba kol salieras ir svogūnai suminkštės. Atvėsinkite.
Supilkite vieną trečdalį mišinio į virtuvinį kombainą. Uždenkite ir maišykite iki vientisos masės. Pakartokite tą patį su likusia mišinio dalimi. Grąžinkite mišinį į puodą; užvirkite.
Jei norite, papuoškite šviežiomis petražolėmis.
Atsakyti
Kadangi turiu labai daug pomidorų, o išmesti gaila, susiruošiau ir aš šiandien išvirti pomidorinę sriubytę, nors svajojau jau seniai pabandyti, tik neturėjau recepto. Taigi pervertusi kelis forumo puslapius dariau savaip.

Ingredientai:
Kauliukai sultiniui
Pomidorai
Ryžiai
Morka
1 v.š. gero pomidorų padažo
Svogūnas
2 skiltelės česnako
Citrina, druska, kubelis buljono - pagal skonį

Iš kauliukų išvirti sultinį.
Tada sudėti plautus ryšius, supjaustytą morką ir svogūną, nuluptas česnako skilteles (nepjaustytas) bei prieskonius ir užstatyti virti 20 min.
Kol verda, nužievinti (užpyliau verdančiu vandeniu, kad lengviau luptųsi) ir supjaustyti pomidorus. Likus 10 min. iki virimo pabaigos sudėti į sriubą.
Baigiant virti įdėti šaukštą pomidorų padažo.

Kadangi paragavus man trūko skonio, tai įdėjau 1 kubelį sultinio ir išspaudžiau šiek tiek citrinos sulčių. Jei nepatinka rūgštelė, galima ir nedėti.

Skanaus!

P.S. Labai skaniai papietavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nautica @ 2011 08 12, 14:51)
Kadangi turiu labai daug pomidorų, o išmesti gaila, susiruošiau ir aš šiandien išvirti pomidorinę sriubytę, nors svajojau jau seniai pabandyti, tik neturėjau recepto. Taigi pervertusi kelis forumo puslapius d

.

Skanaus!

P.S. Labai skaniai papietavau smile.gif


Nautica, 4u.gif patiko sriubytės receptukas,aš,panašiai verdu trintą pomidorų sriubą,


Atsakyti
aš dar dedu pupelių...o pomidorai mano iš šaldiklio-sumalti mėsmale kartu su čili, paprika ir česnakais. Mėsa-kepintas vištienos faršas. Daaaaug faršo. Uždažom grietine. Jesmarija... gaunasi tooooooooooks gėris...oi da dedu špinokų. Irgi iš šaldiklio
Atsakyti
Pomidoru sriubyte labai megstam darom 2 variantus.

Trinta :

Pora skardiniu pomidoru savuose sultyse be odeliu ( perku jau supjaustytus)
Farsas apie 500g
Kazkur 1 kg bulviu
Svogunu kokiu 2 vid dydzio
Cesnako puse galvutes
Prieskoniniu zoleliu
Druskos, maltu cili pipiru, maltos paprikos


Eiga:
Pakepinu farsa, tuo pat metu sulkindama ji mentele
Supjaustau smulkiai svogunu , pakepinu, sumaisau su farsu
Supjaustau bulves gan smulkiai, pastatau virti, kai jau isverda idedu kepta farsa su svogunais, idedu pomidorus, siek tiek pakaitinu iki burbuliavimo.
Viska susmulkinu blenderiu, ipilu atgal i puoda ir tada prieskonius dedu, apart cesnako. Viskas dar troskinasi apie 10 min . Isjungiu virykle ispaudziu cesnako .
ipilus i dubeneli pabarstau suriu , o jei dar turiu cesnakines duonos( kuria irgi paprasta pasigaminti smile.gif tai is viso apsilaizimas.

Sriuba laaabai soti, nebrangi, atstoja antra patiekala 4u.gif



O antras variantas panasus, tie patys ingridientai bet is farso kukulius darau. Toki varianta renkuosi kai tinginyste uzpuola smile.gif

Papildyta:
Sakot pupeles... bet cia jau vos ne cili troskinukas iseina, jos gi visiskai numusa pomidoru skoni g.gif As va siandien dariau su pupelem ir tirsta tai niekaip nepavadinciau pomidorine schmoll.gif
Atsakyti