Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorų sriuba

QUOTE(Asio @ 2007 08 22, 19:36)
Reiks pabandyt g.gif

tirkai turetu skaniai gautis (jei megstat toki maista, mano vyras dievina tai)
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Neperseniausiai atradau pomidorų sriubą. Tai bene vienintelė sriubą,kurią moku daryti tongue.gif
O darau taip..
Paimu kokius 4-6 prinokusius pomidorius, iš jų padarau tyrę kokteilinėje.
Tada kombaine sukapojame apie 4 nedidelias mokrytes, česnako galvutę ir kokios 6 svogūno galvutes.
Morkas su svogūnais ir česnaku apkepiname ant keptuvės. Aš dar įdedu čili pastos.
Atskirai išverdu ryžius ir atskirai vištienos sultinio.
Tada į sultinį sudedu išvirtus ryžius, apkepintą morkų ir kt. produktų masę. Paverdu apie 10 min. Tada supilu pomidorų masę. Galima dėti žalumynų ir žinoma prieskonių pagal skonį. Dar kelios minutės ir sriuba jau paruošta.
Ragaujame essen.gif
Atsakyti
QUOTE(cameja @ 2005 09 11, 23:33)
man labiausiai patiko Turkijoje ragauta pomidoru sriuba thumbup.gif tai grizusi bandziau daryti pati,na man tai labai skanu,ismokiau drauges darytis,tai jos niekaip negali atsivalgyti.parduotuvese yra pirkti metalinese bankese yra mazose talpose ir didesnese-pomidorai savo sultyse be odeles.skaniausi man atrodo puslitriniai, su zalia etikete,juos sutrini( as turiu specialu trynekli),galima per sieteli.paimat puoda,kuriame darysit,ipilam slakeli aliejaus,ji ikaitinam,sudedam susmulkinta cesnaka,apkepinam iki kol gerai paruduos(bet jis beveik nesijaus).tada supilam sutrintus pomidorus (as perku seimynai dvi bankes),dedame druskytes,pipiriuku,atvirinam,paverdam kokia 15 min,kuo ilgiau verda tuo daugiau tirsteja.ant galo supilam puse puoduko vandens su ismaisytu arbatini  sauksteli krakmolo(galima ir nedet),bet tirstesne gaunasi tada.uzverdam.susitarkuoti smulkiai Parmezano suri , jis turi specifini skoni ir kvapa,bet jis  labai tinka.tada pilates sriubike i lekste ,apibarstot suriu,galima det grietines kam patinka.ir valgot su svieziom bandelem arba batonu.na labai skanu!pabandykit essen.gif


Mane labiausiai "veža" Pomodoro pomidorinė sriuba. Iš visų išvardintų receptų, Cameja, pasirodė panašiausias. Lieka tik nusipirkti pomidorų skardinių ir ... pasidalinti įspūdžiais.

Tiesa, jei kartais kas mokate virti tokią, kaip Pomodoro - iš anksto dėkoju už receptą bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo avectra: 03 rugsėjo 2007 - 12:53
Mesos farsas (pakeptas keptuveje su svoguniukais ant sviesto) + geros kokybes pomidoru sultys...

Kaip padaryti?

Uzverdi vandenuko, bet ne daug (nes reiks supilti pomidoru sultis). paskui darzoves norimas paverdi (iaip as renkuosi saldytu darzoviu rinkini ir buna thumbup.gif ) ir sudedi mesyte pakepinta su svoguniukais. nepamirskit, zinoma prieskonius smile.gif ir ant galo supili sultis....

Gaunasi tirsta pomidoru sriuba mirksiukas.gif
Atsakyti
Internete radau toki recepta gal kas bandet?
0,25 šaukštelio maltų juodųjų pipirų
0,25 šaukštelio maltų raudonųjų pipirų
2 šaukštai sviesto
2 šaukštai baltų miltų
425 ml pieno
1 šaukštas citrinos sulčių
2 kg kietų raudonų pomidorų (Pomidorai)
6 šaukštai ghi arba aliejaus
1 šaukštelis maltos kalendros
4 šaukštai smulkintos šviežios kalendros
0,5 šaukšto rudojo cukraus
0,5 šaukštelio druskos
Pomidorus nuplaukite ir kiekvieną supjaustykite į 8 dalis. Sudėkite į elektrinį mikserį ir minutėlę pamaišykite. Pertrinkite padažą per sietelį ir išimkite odelės gabalėlius (jei neturite mikserio, pomidorus nulupkite ir pertrinkite per sietelį). Atidėkite.
Sunkiame prikaistuvyje įkaitinkite ghi arba aliejų ir kelias sekundes pakepinkite maltą kalendrą. Sudėkite pomidorus, sumažinkite liepsną iki vidutinės-silpnos ir 20-25 minutes patroškinkite. Paskui suberkite smulkintą kalendrą, cukrų, druską, juoduosius ir raudonuosius pipirus.
Kitame prikaistuvyje įkaitinkite sviestą ir ant silpnos ugnies maišydami kepinkite miltus, kol šiek tiek paruduos. Lėtai supilkite pieną ir toliau kepinkite (nuolatos maišydami, kad nesusidarytų gumulėlių), kol padažas sutirštės. Galop sriubą sumaišykite su pomidorais, įpilkite citrinos sulčių ir patiekite karštą.


Atsakyti
Prisiskaičiau receptų, tai dabar jau bandysiu bigsmile.gif kavinėse vis patinka, bet namie dar nei kartą negaminau

Ačiū šeimininkėms už patarimus 4u.gif
Atsakyti
Kas megsta astresni maista, siulau pasigaminti tokia pomidoru sriubyte:

Virgin Mary-shots

Reikes: 6 dideliu pomidoru (apie 500 g)
1 saliero stiebas
1 valg.s. alyvuogiu aliejaus
1 arb.s. cukraus
1 arb.s. druskaus
1/2 arb.s. juoduju pipiru
1 arb.s. vorcesterio padazo
15 lasu tabasco padazo

1. Supjaustykite pomidorus mazais gabaleliais. Nuplaukite saliero stiebeli ir supjaustykite ji plonomis riekelemis.
2. Sudekite pomidorus ir salierus i puoda. Suberkite cukru, supilkite alieju. Uzvirkite nuolat maisydami, po to sumazinkite kaitra ir virkite puode, uzdenge dangciu apie 30 minuciu. Pamaisykite kas kiek laiko.
3. Pertrinkite sriuba per kiauraindi. Paskaninkite druska, pipirais, tabasco ir vorcesterio padazu. Patiekite mazuose karsciui atspariuose stikliukuose.

Mano vyras nelabai megsta pomidoru sriuba, bet sia su malonumu isgere ax.gif Nes jos ne daug ir ji maloniai susildo! thumbup.gif Pabandykit! Skanu ir nesunku!!!
Atsakyti
O thumbup.gif kaip tik turiu namuose vakuotu pomidoru sulciu su minkstimu.Manau,kad sriuba turetu gautis puiki mirksiukas.gif
Atsakyti
siandien vakare viriau pomidoriene, mes ja labai megstam rolleyes.gif pazadu ryt imesti recepta ir nuotrauka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruliukas @ 2008 02 18, 21:28)
Kas megsta astresni maista, siulau pasigaminti tokia pomidoru sriubyte:

Virgin Mary-shots

Reikes: 6 dideliu pomidoru (apie 500 g)
            1 saliero stiebas
            1 valg.s. alyvuogiu aliejaus
            1 arb.s. cukraus
            1 arb.s. druskaus
            1/2 arb.s. juoduju pipiru
            1 arb.s. vorcesterio padazo
            15 lasu tabasco padazo

1. Supjaustykite pomidorus mazais gabaleliais. Nuplaukite saliero stiebeli ir supjaustykite ji plonomis riekelemis.
2. Sudekite pomidorus ir salierus i puoda. Suberkite cukru, supilkite alieju. Uzvirkite nuolat maisydami, po to sumazinkite kaitra ir virkite puode, uzdenge dangciu apie 30 minuciu. Pamaisykite kas kiek laiko.
3. Pertrinkite sriuba per kiauraindi. Paskaninkite druska, pipirais, tabasco ir vorcesterio padazu. Patiekite mazuose karsciui atspariuose stikliukuose.

Mano vyras nelabai megsta pomidoru sriuba, bet sia su malonumu isgere  ax.gif Nes jos ne daug ir ji maloniai susildo!  thumbup.gif Pabandykit! Skanu ir nesunku!!!


Papildyta:
sitas receptukas tikrai super. man patinka kai tik pomidorai, aliejus, bazilikai, pipiriukai. reiks sibandyt. O pomidorus geriau is bankiu imti ar zalius? kaip skaniau? Prijom
Atsakyti
QUOTE(Burberry @ 2008 03 31, 11:14)
Papildyta:
sitas receptukas tikrai super. man patinka kai tik pomidorai, aliejus, bazilikai, pipiriukai. reiks sibandyt. O pomidorus geriau is bankiu imti ar zalius? kaip skaniau? Prijom


As visada verdu is zaliu pomidoru. Bet gal galima pabandyt ir su konservuotais pomidorais. Tik tada manau, kad nereikia tiek ilgai virti. Parasyk jei pabandysi kaip pavyks! ax.gif
Atsakyti
Sveikos darau ir aš pomidorų sriubytę, ypač kai užauga savos daržovės tai gi:

višiteną susipjaustom gabaliukais(filė), dedam į keptuvę apkepti, tada dedame morkytę pjaustytą griežinėliais, papriką supjaustytą smulkiai, svogūną, česnako, troškiname(įpilkite šiek tiek vandens), na tol kol daržovės suminkštės, tada šlakelį acto (galima citrinų sulčių), BŪTINAI cukriuko ir tada jau kokių tik norite prieskonių,kol troškinate daržoves, jei neįsivaizduojate sriubos be bulviu atskirai puode išverdate bulvytes ir aš dar dedu ryžių, na va kai viskas išverda viską kartu ir sumaišome, bei užverdame, na ir skanaus mirksiukas.gif tiesa, vandens kiekis ir daržovių tai čia jau nuo poreikių priklauso smile.gif
Atsakyti