Įkraunama...
Įkraunama...

Pigūs siūlai...

QUOTE(niuma @ 2008 02 17, 12:12)
mastau.gif vadinasi pavėlavau, nes buvau apie 12  g.gif  Manau, žinau apie kuriuos kalbi  wub.gif  , aš juos buvau nužiūrėjus dar prieš nuolaidas, bet galvojau, kai nuspręsiu, ką megsiu, tada ir pirksiu, o dabar nebėra, ką pirkt  doh.gif  Tiek to, gal dar atveš, o jei ne dabar, tai po nuolaidų tikrai atveš smile.gif

Kažin, kaip Raudondvario plente Norfoj. Ten toks rajons, kad gal nelabai kam siūlai reikalingi g.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 02 17, 13:04)
Kažin, kaip Raudondvario plente Norfoj. Ten toks rajons, kad gal nelabai kam siūlai reikalingi g.gif

nezinau kaip ten, bet Veiveriu g tai siulai labai visiems reikalingi - ka tik buvo like tik keli akrilo kazkokio matkeliai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2008 02 15, 22:44)
IKI mačiau Princesė siulus paprastus ir kažkaip taip panašiai užvadintus margus Princesė Maxi color, kaina apie 5 ar 6 lt praeitą savaitę buvo.

Vienspalviai 2 už 3.79 lt., margiukai 2 už 4.99 lt. vienspalviuose 35 proc. moherio ir 65 akrilo (ar panašiai...), o vat margų nepamenu... gal tiek pat ax.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2008 02 17, 19:19)
Vienspalviai 2 už 3.79 lt., margiukai 2 už 4.99 lt. vienspalviuose 35 proc. moherio ir 65 akrilo (ar panašiai...), o vat margų nepamenu... gal tiek pat  ax.gif

Margiuku tiek pat - 35 proc. moh, 50 g - 263 m.
Atsakyti
QUOTE(nikute @ 2008 02 16, 23:01)
Violetinių vakar buvo Vilniuje, Šiaurės miestelio norfoje.  ax.gif Man tie pereinamų spalvų labai patiko  thumbup.gif


Mačiau Justiniškių (o gal ten jau Viršuliškės?) Norfoj tokius ala violetinius, bet labiau į avietinę spalvą. Ar tokie pat ir Šiaurės miestely? Nes man tai ta violetinė-beveik-avietinė tai netinka schmoll.gif sakau, gal Šiaurės miestely tikra violetinė? Tada rytoj važiuočiau ten.
Atsakyti
Na va per pietus palūžau ir neatlaikius nulėkiau į IKI - smile.gif du už vieno kainą, stipriau,nei mano valia.Nupirkau vienspalvius šokoladinius, o dabar jau neramu reikia alyvinių, baltos kavos ir dar krūvos,kurie guli lentynoje ir taip prašosi pas mane į krepšį.
Negalėčiau sakyti,kad man liūdna,jog tiek daug siūlų perku, nes širdis oj kaip dainuoja,kai juos perku.O Lusasitos darbai ,tempai įkvėpė mane olimpinėm rungtynėm su savo valai, kol kas laimiu aš nes vias laisvalaikis su mezginiu.Yra vilties, kad greitai ir aš pasidarysiu galeriją, gražių megztukųsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2008 02 17, 20:38)
Margiuku tiek pat - 35 proc. moh, 50 g - 263 m.

Nu kažkokia mistika blink.gif , visų siūlų vienodas metražas - 263 m ir IKI moheriukų, ir Norfinės pusvilnės, ir akrilo... Ot kinietiškas daiktas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 19, 16:49)
Na va per pietus palūžau ir neatlaikius nulėkiau į IKI -  smile.gif  du už vieno kainą, stipriau,nei mano valia.Nupirkau vienspalvius šokoladinius, o dabar jau neramu reikia alyvinių, baltos kavos ir dar krūvos,kurie guli lentynoje ir taip prašosi pas mane į krepšį.
Negalėčiau sakyti,kad man liūdna,jog tiek daug siūlų perku, nes širdis oj kaip dainuoja,kai juos perku.O Lusasitos darbai ,tempai įkvėpė mane olimpinėm rungtynėm  su savo valai, kol kas laimiu aš nes vias laisvalaikis su mezginiu.Yra vilties, kad greitai ir aš pasidarysiu galeriją, gražių megztukųsmile.gif


O IKI violetinių siūlų nėra? Aš ieškau violetinių. Man kaip tik vakare IKI pakeliui būtų. Tai užlėkčiau, jei yra.
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2008 02 19, 18:39)
Nu kažkokia mistika  blink.gif , visų siūlų vienodas metražas - 263 m ir IKI moheriukų, ir Norfinės pusvilnės, ir akrilo... Ot kinietiškas daiktas  lotuliukas.gif

tai va, klausimas dabar, ar popieriaus pritrūko, ir ar siūlus pagal etiketes sumetravo lotuliukas.gif
Atsakyti
O kaip tos ikiuko princeses kokybe? g.gif kazkaip kai perskaiciau tai taip uzsinoejau. Ar esat kas mezge unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(meskius @ 2008 02 19, 21:37)
O kaip tos ikiuko princeses kokybe? g.gif kazkaip kai perskaiciau tai taip uzsinoejau. Ar esat kas mezge unsure.gif



man jie siulai numeris 1 thumbup.gif
kadangi daugumai megztiniu uztenka 150 gr, tai trys matkiukai princesespats tas. o kai perki 100 gr, tai vis puse lieka , arba reik du vienodus megztinius megzt ( feeee)
nesiojasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 19, 22:56)
man jie siulai numeris 1  thumbup.gif
kadangi daugumai megztiniu uztenka 150 gr, tai trys matkiukai princesespats tas. o kai perki 100 gr, tai vis puse lieka , arba reik du vienodus megztinius megzt ( feeee)
nesiojasi  thumbup.gif

aciu mirksiukas.gif ojeja , jei tavo besvietiskos grozybes is princeses tai as ryt pirma pirkeja ikiukuose thumbup.gif
Atsakyti