Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti gimtadienį?

su tokio amžiaus vaiku namie reik švęsti, o ne kavinėse wink.gif paaukit dar...
Atsakyti
Mano manymu, tik namie. Mazas vaikas gi dar...
Atsakyti
Pritariu thumbup.gif Pati geriausia ir saugiausia vieta namie . Toks maziukas nebus saugus .
Atsakyti
Tai kad namose per mazai vietos sviciams!
Atsakyti
Noreciau svesti gimtadieni. Gal kasd galite pasiulyti kokia pirti Kaune ar Kauno rajone. Gal; kam teko svesti. Jei galite parasykite kainas ir vieta. Buciau labai dekinga. smile.gif
Atsakyti
Vakar labai fainai pasipramogavau, tai ir čia norėjau parašyt mirksiukas.gif .
Tai šaudymasis su lazeriais blink.gif biggrin.gif . Čia apie juos http://www.lazeriai.lt/ .
Žinokit labai faina ir šiaip be progos, ir gimtadienį atšvęst. Yra kambariukas kur ir alučio galima išgert pertraukėlių metų blush2.gif . Jokių mėlynių nelieka, kaip žaidžiant paintball'ą. Veiksmas vyksta tokioje tamsioje patalpoje, prileistoje dūmų tarp labirintų. Muzika garsiai groja, lempytės žybsi . Žmonės susiskirsto komandomis ir su lazeriais turi nušauti priešus gun_bandana.gif ph34r.gif . Žinokit, kaip užveda, kaip užsikabliuoji, kad namo jau nebenori thumbup.gif .
Šiaip tokia idėja neradiciškai atšvęst gimtadienį mirksiukas.gif . Nieko nereik nei ruoštis, nei rūpintis, nei namų tvarkyt thumbup.gif biggrin.gif . Man ir mano kampanijai bent jau tai labai patiko tongue.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaela: 03 kovo 2005 - 14:32
QUOTE(Zvirbliuke @ 2005 03 03, 11:57)
Šį savaitgalį mano tėčio gimtadienis. Mes, vaikai su šeimom,  surengti ką nors netikėto, ypatingo, įdomaus, gal kur nors nuvažiuoti rolleyes.gif  Tačiau idėjų kol kas - jokių  sad.gif  Gal ką iš savo patirties pasiūlytumėt?



isisodinti i masina ir nusivezt boulingo pazaist...o ten seima, draugai, uzsakyti keli takai... gera nuotaika, pokalbiai ir isimintinas gimtadienis
galima visa tai iskresti ir slapta biggrin.gif
Atsakyti
zinau kad turbut per velai rasau, bet jei idomu, as uzsisakiau takiojoj nery. palyginus nebrangu, salyte 20 zmoniu, pirtele ir baseinukas, uzsisakiau 5 valandom viso 240lt. ten jie idomiai pinigus uz valanda mazejancia tvarka ima pirma 100 paskui 60, 40, 20, 20 ir vel kyla.
visi aks buvo labi dziaugiasi.tel 306112.
Atsakyti
Mes irgi ten esame šventę, ir galiu pasakyti, kad tikrai labai labai fainai. Na aišku atsirado tokių, kurie sakė, kad būna ir geriau įrengta, bet man, pirmą kartą apskritai nuomojamoje pirtyje buvusiai tai labai patiko. thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai nekenčiu, kai gimtadienis švenčiamas prie stalo schmoll.gif Visada stengiuosi ką originalaus sumąstyti. Paskutinį gimtadienį šventėm kalnų laipiojimo centre - labai patiko thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ir vaikams, ir suagusiems yra ką veikti - laipiojome sienelėmis, vartėmės ant čiužinių, dar instruktorius visokių žaidimų, rungčių paorganizavo biggrin.gif
Be to, ten yra stalai, suoleliai, galima atsinešti savo vaišių, yra karštas vanduo kavai, arbatai .... Tikrai labai čiotka tongue.gif
Įmetu nuorodą, jei kas susigundys
http://www.montismagia.lt/
Atsakyti
Rugpjucio gale vyrui kristaus amzius biggrin.gif noretu susikviesti visus draugus, padaryta tikra baliu, nes sake iki 40 jau nesves ax.gif

siaip gyvenam kaune. mastem apie sodyba kokia, pirtele..vieni draugai svente kazkur ukmerges rajone ispudingoj sodyboj su stiklo fasadais, zodziu vyrui is nuotrauku labai patiko, bet tokia sodyba uzsakyta jau visiem savaitgaliam siai vasarai ir galima tik kitiem metam kazko ieskot blink.gif

kitavertus, domina ir kokios geros vietos netoli kauno, kadangi dauguma draugu jau su vaikiukais, tai kazin, ar pasirasys baliui su nakvyne kazkur toli nuo kauno..

domina ir sales, restoranai paciam kaune - kur ir kas geriau, idomiau.

zodziu siulykit viska is eiles, buc labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Nesenai šventėm vyro draugo 30 gimtadienį sodyboje „Juodasis namas“. Maistas puikus, aplinka sutvarkyta idealiai, kambariai geri. Apie ją gali pasiskaityti čia:
http://www.countrysi...s/mini/?rid=208
Atsakyti