Įkraunama...
Įkraunama...

Įvaikinimas užsienio lietuviams

Labutis visoms! Rasau cia pirma karta. Mes su vyru jau seniai apsisprendem isivaikinti vaikeli, gal du ar tris. Gyvenam Airijoj, si rudeni ruosiames visam grizti i Lietuva. Atsitiktinai siam skyrelyje perskaiciau, kad butu galimybe dokumentus tvarkyti cia, Airijoj. Butu puiku, nes taip nesinori prarasti daug laiko. Pasivarciau Airiskus puslapius apie ivaikinima. Bet noreciau paklausti Skarotos Egles, kokiais keliais tu ejai. Tikriausiai jau daugiau zinai, gal gali pasidalinti informacija? mes gyvenam vidurio Airijoj, Co Cavan.Labai labai lauksiu...
Atsakyti
Sveikutes, labai gera tema. As su MB taip pat gyvename Airijoje ir tikrai negalvojame grizti. Turime savo suneli, norim antro vaikucio, bet taip isejo, kad ligos mane uzpuole ir negaliu pastoti sad.gif na bet cia yra kaip yra, ne tokia jau ir tragedija, kai yra tiek daug vaikuciu, laukianciu teveliu, tuo labiau, kad as labai myliu vaikucius ir jau paauglystej visiem aplinkiniams sakydavau, kad kada nors as butinai isivaikinsiu koki vaikiuka (nors jie tik pirstais pasukiodavo prie smilkinio). Taip kad norejau paklausti, o nuosava busta butina tureti, norint isivaikinti? mes nuomojames atsikirai nama ir tu pinigeliu uztenka, ir planuojam savo kampa isigyti.
Butu labai idomu isgirsti, kaip jums mergaites sekasi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kataryshka: 12 kovo 2008 - 17:53
sveikos mamytes esamos ir busimos,

mudu su MB taip pat be galo norime isivaikinti. Tik mane siaubingai nugasdino, kad bus be galo sunku sulaukti lietuviuko, nes mano vyras ne lietuvis, o danas... Bet as del savo vaiko pasiryzus kryziaus kelius nueiti, kad tik visi trys vieni kitus surastume ir kruvoj butume smile.gif
Tik kazkaip labai tylu cia pas jus unsure.gif
Atsakyti
neturiu siam momentui visiskai laiko daug rasyti, bet ka as jum noreciau patarti, kad pirmiausia jums vertetu pasikalbeti su savo miesto vaiko teisiu skyriaus vedeja. tarkim as esu deklaravusi savo gyvenama vieta Alytuje, mano vyras Varenoje, ir mes pasirinkome Alytu (nors net nezinau ar Varenoje yra VTAT g.gif ). pasnekeje su vedeja ir aptare savo situacija, pradejome ivaikinimo procesa. bet as manau kad ne visos vedejos dirba vienodai. tiesiog reiketu jum pasikalbeti tiesiogiai su VTAT ir tada zinosit kas ir kaip. VTAT numerius miestu galima rasti www.ivaikinimas.lt mirksiukas.gif

sekems visom ir visiem 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kataryshka @ 2008 03 12, 15:53)
Taip kad norejau paklausti, o nuosava busta butina tureti, norint isivaikinti? mes nuomojames atsikirai nama ir tu pinigeliu uztenka, ir planuojam savo kampa isigyti.

Mane irgi šitas klausimas domina unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Brooke @ 2008 05 20, 11:16)
Mane irgi šitas klausimas domina unsure.gif


mes uzsienyje nuomojames busta, o lietuvoje esu registruota pas mama. tad ivaikinimo procese reiekjo pateikti mamos notariska sutikima, jog ji nepriestarauja, jog vaikas is vaiku namu gyventu su ja po vienu stogu. 4u.gif
Atsakyti
Manu lengviau tvarkyt viska Lt. viena karta ta praejom, ir antras kartas butu lengvesnis. Nera sunku jei tik noro yra mirksiukas.gif
O del meiles, atmink, jau cia kaip tavo sirdele kuzda. Tad linkiu, kad mintys nesikeistu, ir kada nors isgirstum tai ka as girdziu '' Mamyte kokia tu grazi, ir mano zmona bus tokia pat grazi kaip ir tu...'' Aiksu tada sirdi suspuadzia kad ...... zuikel ne tave as gimdziau , ne mano kraujas tavo gyslose, bet TU ESI MANO SUNUS......... Lygint ner ka, meile dalijam vienodai, todel ir gyvenam UK , kad jam nesakyt kaimynai cia ne TAVO TEVAI>>>>>>> TU IS VAIKNAMIO doh.gif unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Brooke @ 2008 05 20, 11:16)
Mane irgi šitas klausimas domina unsure.gif

Seniau, na seniau, jis nebuvo reikalingas reikejo is darbo pazymos kad gauni pastovias pajamas, kad nesat abu psichiniai ligoniai ir kitokiom ligom nesergat, ateina paziuri namus is soc. rupybos panseka, po to kviecia i interviu..... ir tada jau gauni vaikuciu sarasa. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Paranormali @ 2008 06 02, 01:05)
1. O del meiles, atmink, jau cia kaip tavo sirdele kuzda. Tad linkiu, kad mintys nesikeistu, ir kada nors isgirstum tai ka as girdziu '' Mamyte kokia tu grazi, ir mano zmona bus tokia pat grazi kaip ir tu...'' Aiksu tada sirdi suspuadzia kad ...... zuikel ne tave as gimdziau , ne mano kraujas tavo gyslose, bet TU ESI MANO SUNUS.........

2.Lygint ner ka, meile dalijam  vienodai, todel ir gyvenam UK , kad jam nesakyt kaimynai cia ne TAVO TEVAI>>>>>>> TU IS VAIKNAMIO


aišku čia ne į tėmą, bet biški norisi praplėsti šitą nuokrypį pokalbio ax.gif

1. tikrai nerealiai faina kai tokius žodžius girdi iš vaikų wub.gif . man kažkaip įpatinga viskas ką aš gaunu iš mūsų įvaikinto vaiko. kad ir tas pats MYMIU MAMĄ (myliu mamą) man yra nerealus ir labai širdį glostantis. lyg kažkoks užtvirtinimas kad tikrai esu laiminga turėdama dukrytę, atėjusią kitokiu keliu į mūsų šeimą wub.gif

2. tiesiog įdomumo dėlei noriu paklausti ar Jūs ketinate pasakyti savo įvaikiui kad jis nėra Jūsų biologinis vaikas ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Skarota Egle @ 2008 06 02, 23:16)
2. tiesiog įdomumo dėlei noriu paklausti ar Jūs ketinate pasakyti savo įvaikiui kad jis nėra Jūsų biologinis vaikas  ax.gif ?

mes dar pries mergaites svarstem ivaikinimo galimybe, kai praradau savo pirmaji vaikuti (Adomas ne mano gimdytas, tevelis ,mano vyras tai jo, bet mama zuvo kai jam buvo keli men. tai ir pasiemem globon,kadangi tevas buvo pirmasis, kam teko), nes negalvojau kad pasirysiu vel, vien del baimes netekti ,bet kaip matote, pasiryzau, tiksliau jos pasiblede netiketai, nelauktai bet su didziausia laime. wub.gif
kai gime vel pradejom galvoti apie tai, nes Adomas tikejosi bent vieno broliuko. Siek tiek nuliudo, kad nebus su kuo zaist, tad mateme vaiko nora tureti broli, o as jau nezinau ar besirysiu gimdyti, visgi metai eina, ir dar tas, kad o jei vel nebus to brolio. mums tai nesvarbu, bet vaikui butu vel trauma, todel nusprendem isivaikinti broliuka, +- metai amziaus kaip Adomas. su juo snekejom daug ir ilgai apie tai, kad nebus tas pats, kas seseutes, kurios augs nuo mazens, atrodo vaikas viska suprato ir dabar laukia jau kada gi galesim parsivezti ta broli.
Tad busimam sunui tikrai pasakysiu ,kad nera biologinis vaikas, nors jau tokio amziaus ir pats greiciausiai supras. siek tiek neramu, koks bus charakteris ir panasiai, bet tikiuosi geriausio. vyras lietuvoje tvarko dokumentus paskutinius, ir tada jau lauksim eileje su pasiulymais. na bet tikimes kad bus greit wub.gif
Atsakyti
norim isivaikinti viaka is jietuvos. jau skambinom i airijos instancijas del to. paskambinau i viena, ta sako tau reik ten skambint. skambinu i kita, ta sako kad tau reikai pirmiau kreiptis i ta kur as jau priestai jau skambinau. kazkoke nesamone . paprasciausiai gal kas jau esate jau susidures su tuo ir jau viska praeja verysad.gif
Atsakyti
sveiki mes norim su vyru issivaikinti vaika ta prasme svarstom nes nelengva sako daug popierizmo 4u.gif as lietuve vyras vokietis gyvename vokietijoje.
Atsakyti
QUOTE(liena @ 2008 09 21, 10:43)
sveiki mes norim su vyru issivaikinti vaika ta prasme svarstom nes nelengva sako daug popierizmo 4u.gif as lietuve vyras vokietis gyvename vokietijoje.

sveika,

popierizmo tikrai nėra daug. Visus reikiamus dokumentus labai paprasta gauti. Ilgoka šiaip pati procedūra įvaikinimo link.
Iš kur jūs norit vaikučio, iš Lietuvos ar Vokietijos? Jei dokumentus tvarkysit Vokietijoje, o vaikučio norėtumėt iš Lietuvos, tai čia adresiukas, nuo kurio galit pradėgti eiti tikslo link

http://www.skf-zentrale.de/
sėkmės jums. ir kantrybės. jos tikrai prireiks.
Atsakyti