Įkraunama...
Įkraunama...

Uodegikaulio trauma. Patarkite...

Sveikutes,

Laukiuosi. Ir turiu problemele, gal kas turite patirties ir galite pasidalinti nuomone? Paauglysteje nutruko paskutinis stuburo slankstelis- uodegikaulis, lyg ir suaugo netvirtai. Pastojus skausmas atsinaujino, sunku sedeti net 10min. O kai perskaiciau, kad paskutinio gimdymo etapo metu turi atsilenkti uodegikaulis ir tada mazylis "isciuozia"- apeme nedidele panika...
Gal kuri ka zinote apie tai? g.gif

Aciu
Atsakyti
Sveika,
pas mane irgi ta pati problema. Kiek žinau viena pažystamos pažystama gimdė su šia trauma ir negalėjo pagimdyti, tai darė cezerio pjūvį. As tai jau tam galima sakyti nusiteikiau, nes bijau gimdymo traumos. Na gal gydytoja turėtu įvertinti padėti.
Atsakyti
va va, kaip įdomu..... g.gif pas mane lyg jokios traumos ir nebuvo (na aš neatsimenu kad būtų buvę, o mama irgi nieko nepasakojo), bet su tuo uodegikauliu kažkas negerai... na jis toks išsikišęs labai, aš pvz. negaliu sedėti ant kieto paviršiaus, nes "jį" man skaudėt pradeda ir taip labai nepatogu..... blush2.gif
O apie gimdymą ir šia problemą tai esu girdėjusi, akušerė per paskaitėles pasakojo, kad jis turi kažkaip pasitraukt, nes kitaip vaikelis nepralenda..... g.gif
žodžiu, susirūpinau ir aš.... reiks gal pas kokį chirurgą apsilankyt konsultacijai.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eosta @ 2008 01 02, 20:19)
Sveikutes,

Laukiuosi. Ir turiu problemele, gal kas turite patirties ir galite pasidalinti nuomone? Paauglysteje nutruko paskutinis stuburo slankstelis- uodegikaulis, lyg ir suaugo netvirtai. Pastojus skausmas atsinaujino, sunku sedeti net 10min. O kai perskaiciau, kad paskutinio gimdymo etapo metu turi atsilenkti uodegikaulis ir tada mazylis "isciuozia"- apeme nedidele panika...
Gal kuri ka zinote apie tai?  g.gif

Aciu


o ką gydytojai sako šiuo klausimu? ginekologė? terapeutas?
Atsakyti
Iki nėštumo aš irgi turėjau uodegikaulio traumą. Gimdyti ji man nesutrukdė - puikiai pagimdžiau pati, bėda tik ta, kad visoms jis po atsilenkimo užsilenkia gana greitai, o man tai truko virš metų.
Atsakyti
as ir buvau uzturejus tokia trauma ,bet negana to man dar ir dubens kaulai buvo luze ... doh.gif
gimdyti paciai grieztai uzdraude...tai darys cezario pjuvi ... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diija @ 2008 01 03, 20:05)
va va, kaip įdomu.....  g.gif  pas mane lyg jokios traumos ir nebuvo (na aš neatsimenu kad būtų buvę, o mama irgi nieko nepasakojo), bet su tuo uodegikauliu kažkas negerai... na jis toks išsikišęs labai, aš pvz. negaliu sedėti ant kieto paviršiaus, nes "jį" man skaudėt pradeda ir taip labai nepatogu.....  blush2.gif
O apie gimdymą ir šia problemą tai esu girdėjusi, akušerė per paskaitėles pasakojo, kad jis turi kažkaip pasitraukt, nes kitaip vaikelis nepralenda.....  g.gif
žodžiu, susirūpinau ir aš.... reiks gal pas kokį chirurgą apsilankyt konsultacijai....  g.gif


man tai kazkur iki 4 men labai skaudejo uodegikauli, netik kietai bet ir minkstai negalejau pasedet unsure.gif bet paskui viskas praejo thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes.... Pries pora savaiciu vandens parke paslydau ir nukritau ant uodegikaulio. Pas gydytoja nebuvau, nes iki siol maniau jog skauda del to kad susitrenkiau, bet dabar emiau nerimaut kad nebutu kartais luzes... Nes girdejau kad tai gali trukdyt kudikio gimimui nes suiaureja isejimo vartai... verysad.gif gal kam buvo taip pat nutike? Gal kuri buvot susitrenkusi? Idomu ar jis galejo luzti ar tiesiog skauda nes yra sutrenkimas g.gif unsure.gif
Atsakyti
Jeigu būtų lūžęs, tai tikrai pajaustum, nes labai skauda, atsisėsti net nesvajotum. Graičiausiai tau tik sutrenkimas, bet traumos metu jis galėjo užlinkti į vidų, o tuomet tai gali trukdyti gimdymui. Ar užlinko ar ne nustatyti gali tik rentgenas arba geras kineziterapiautas, arba gal dar echoskopas.
Atsakyti