Įkraunama...
Įkraunama...

Metu gėlėtą pavasario pirštinę...

QUOTE
PRISIEKIU VISUS ČIA PLEPĖJUSIUS IR NORINČIUS, PAKVIESTI Į VAKARĖLĮ SAVO KAIME, KUR SUŠOKSIU RIEBALINĮ STRIPTIZĄ.

Išnisau senieną... biggrin.gif
Kaip supratau, baliaus dar nebuvo unsure.gif Tai gal dabar, a? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hestija @ 2006 08 27, 14:48)
Išnisau senieną...  biggrin.gif
Kaip supratau, baliaus dar nebuvo  unsure.gif  Tai gal dabar, a?  bigsmile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Beje, labai pranašiškas buvo mano spėjimas, kad baliavot tai baliavosim gegužę, ale kurių metų- ir nepasakė... hihihi.gif
Atsakyti
Tai ar dar yra gyvų šioje temoje? smile.gif Norėčiau aš numesti 4 kg ax.gif Startuoju su 58 doh.gif
Atsakyti
Virgailis, panašu, kad temą apie tavo lieknėjimą reikia uždaryti...O gal...? bigsmile.gif
Atsakyti
O dabar jau tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos prikelsiu sia tema 4u.gif Metu ir as stora ziemine pirstine savo 15kg virssvorio, ir vel as apvalute. Taigi pradejau sportuoti, per viena savaite 1kg istirpo, didelio dziaugsmo nejauciu, nes i rubus senus dar neitelpu.Taigi per 3men turiu numesti nuo 74 iki 60, nors iki 55 noretusi unsure.gif bet jau nutu sunku, o alint dietomis saves neturiu nei noro, nei jegu.Taigi vyras sake jei pasieksiu bent 60kg riba tada apipirks mane rubais, pakeis visa mano garderoba o tai butu smagu thumbup.gif Na tikiuosi sportas pades man, nes taip sunku, po kiekvienos treniruotes vos kojas velku doh.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigitukas @ 2011 05 10, 11:30)
Sveikos prikelsiu sia tema 4u.gif  Metu ir as stora ziemine pirstine savo 15kg virssvorio, ir vel as apvalute. Taigi pradejau sportuoti, per viena savaite 1kg istirpo, didelio dziaugsmo nejauciu, nes i rubus senus dar neitelpu.Taigi per 3men turiu numesti nuo 74 iki 60, nors iki 55 noretusi unsure.gif  bet jau nutu sunku, o alint dietomis saves neturiu nei noro, nei jegu.Taigi vyras sake jei pasieksiu bent 60kg riba tada apipirks mane rubais, pakeis visa mano garderoba o tai butu smagu thumbup.gif  Na tikiuosi sportas pades man, nes taip sunku, po kiekvienos treniruotes  vos kojas velku doh.gif  drinks_cheers.gif


Sėkmės!!!! thumbup.gif
Linkiu pasiekti užsibrėžtą TIKSLĄ!!!
Ypač kai dar šioks toks paskatinimas yra... mirksiukas.gif
Atsakyti
nu cia geras stimulas mesti svori 4u.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti