Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologijos teorija ir metodai

Puikiai tinka, jei žiūrėt iš tos pusės, kad skyrybos ir savaime tokiu laiku gali įvykti. palankus laikas teisiniams reikalams žiūrimas pagal 7 būstą - jupiteris, venera.
Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 08 09, 14:22)
jo jo, lengviausia tikėti pasakomis, o moksliniu pagrindu domėtis tingisi.

O Lilit irgi nelabai ka reiškia? Pvz mano gimimo minutę Lilit man buvo labai nepalanki,Mergelėje, tai net nežinau. g.gif
Papildyta:
QUOTE(burokėlis @ 2013 08 28, 15:13)
Šiaip tai planetos rodo pradėjimą. 5 arba 1 būstas (saulė, asc, steliumas), 5 dar jupiteris, venera, mėnulis. Netgi Uranas ir Marsas gali rodyti, bet dažniausiai jie tuo pačiu (ypač Marsas) rodo ir persileidimą ar abortą. Ir visa tai reikia derinti su tranzitais. Vaiko gimimo metais dažnai tėvų horoskope (ypač jeigu vaikas pirmas ir ilgai lauktas) būna saulė, asc ar steliumas, arba Jupiteris.

Atleiskite, už gal kvailą klausimą, bet čia turima galvoje gimimo momentą? o ar yra kokių planetų, ar aspektų, kurie jau moters gimimo metu nurodo, kad ji galbūt negalės turėti vaikų?
Atsakyti
Lilit nereiškia visiškai nieko.

Kieno gimimo momentą? Aš kalbėjau apie kūdikio pradėjimą. Dėl nevaisingumo - ženklų yra, tik čia jau labai sudėtinga, daug subtilybių, nepaaiškinsiu visko taip trumpai.
Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 09 02, 04:57)
Lilit nereiškia visiškai nieko.

Kieno gimimo momentą? Aš kalbėjau apie kūdikio pradėjimą. Dėl nevaisingumo - ženklų yra, tik čia jau labai sudėtinga, daug subtilybių, nepaaiškinsiu visko taip trumpai.

ne, ne taip issireiskiau- na tiesiog pacios moters gimimo metu ar yra nuorodu i busima jos pacios nevaisinguma?
Gal sudarinejate asmeninius ir metu horoskopus?Jei taip domintu, placiau i AZ, aciu 4u.gif
Atsakyti
Taip, gimimo horoskope tai ir matosi. Aš horoskopų nesudarinėju, šiaip tik domiuosi.
Atsakyti
Kažin kaip veikia neptūno tranzitas per 7 teisminiams reikalams? Šiaip natale 7 ir saule su venera, o siuo metu venera konjukcijoje su neptunu. Ar tai teigiama konjukcija siuo atzvilgiu?

As pastebejau, ir galvoju ar taip yra: tie, kurie turi 7 venera, kazkodel daznai "isnaudojami" kitu, t.y. nemoka pasakyti "ne", daznai paskolina pinigus to nenoredami, nemoka grieztai issireikalauti, padeda kitiems visomis isgalemis, nepastebedami, kad jais naudojasi.
Atsakyti
tai neigiama konjunkcija visais atžvilgiais. o dėl išnaudojimo, tai tik sutapimas. esu tokių kadrų mačius su venera 7, kad ojojoj.
Atsakyti
Na konkreciai siuo atveju man atrodo si konjukcija tuomet duoda sutuoktinio neistikimybe ir nuolatine paranoja del to. (Na konjukcija per 7).

Visgi as galvoju, kad pagrindinis zmogaus atramos taskas yra saules ir menulio aspektacijos - jei jie teigiami ir charakteris lengvesnis, tuo tarpu pvz saule tik neigiamame aspekte ypatingai apsunkina charakteri, o tuo paciu ir gyvenima.


QUOTE(burokėlis @ 2013 09 04, 09:25)
tai neigiama konjunkcija visais atžvilgiais. o dėl išnaudojimo, tai tik sutapimas. esu tokių kadrų mačius su venera 7, kad ojojoj.

Atsakyti
O jeigu jų nėra? Tikrai yra geresnių dalykų gyvenime nei šie aspektai. Tarkim turintys Saulės-Mėnulio teigiamą aspektą paprastai skundžiasi nuobodžiu gyvenimu, nesibaigiančia rutina ir jokios įvairovės nebuvimu.

Tokia konjunkcija tikrai laimės neatneša jokiuose santykiuose su vyrais, tai vienas sudėtingiausių darinių meilės santykiuose.
Atsakyti
Na as labiau turejau omenyje pati charakteri, prisitaikyma prie zmoniu, tarkime neigiamas saules su uranu, neptunu, plutonu labai apsunkina prisitaikyma prie "daugumos" zmoniu. Bet is kitos puses turbut butent tokie zmones daznai turi tvirta nuomone ir kt. ir pan. Bet kokiu atveju ne paslaptis, kad siame pasaulyje ant galvos ir lipa gerieciems prisitaikeliams, tad dar klausimas ar tas "neigiamas" charakteris kartais neiseina i pliusa.

Tai visgi, ar imanoma kazkaip sukonspektuoti, kaip zmogus gali atpazinti save natale:
1. Saules zenklas, saule buste, menulio zenklas ir ascendentas bei asc valdovas buste.
2. Saules ir menulio aspektacijos su kitomis planetomis.
3. 1 ir 3 bustai. Anksciau Rozmarino forume skaiciau kad ir 9, bet as galvoju, kodel 9? Juk 1 tai pats zmogus, jo AS, 3 - tai mastymas, o kodel 9?



QUOTE(burokėlis @ 2013 09 04, 12:44)
O jeigu jų nėra? Tikrai yra geresnių dalykų gyvenime nei šie aspektai. Tarkim turintys Saulės-Mėnulio teigiamą aspektą paprastai skundžiasi nuobodžiu gyvenimu, nesibaigiančia rutina ir jokios įvairovės nebuvimu.

Tokia konjunkcija tikrai laimės neatneša jokiuose santykiuose su vyrais, tai vienas sudėtingiausių darinių meilės santykiuose.

Atsakyti
9 - aukštesnysis protas, sąmonė. Atkreipk dėmesį į žmones su planetomis 9 ir atpažinsi tų planetų stiprią įtaką, tarkim koks turintis saulę ir jupiterį ten, gali būti didelis piktadary, sudaryti blogo žmogaus įspūdį, tačiau gerai jį pažįstantys žmonės žinos, kad jis dvasingas, intelektualas ir kilnus. gera, švelni moterytė, širdyje gali būti pagiežinga fanatikė ir taip aktyviai siekti savo tikslų, kad per juos netgi pasmerkti mases žmonių netinkamais sprendimais, jei tarkim turės saturno-plutono konjunkciją 9. ir t.t. tačiau bet kokiu atveju planeta 9 jau inteligento ženklas biggrin.gif
Atsakyti
Kažką panašaus buvau pamasčiusi - kad ezoterikui, dvasininkui ar kitokiam sielos gydytojui svarbu jupiteris, taigi ir 9 bustas. Juk ne kiekvienas gali "skleisti tiesą".

Galima žvilgtelėti į žymiausius pasaulio dvasininkus.
1. Bet pas Dalai Lama XIV randame saturna 9.
2. Motinos Tereses 9 buste jupiteris ir 9 valdovas 9.
3. Popiežius Jonas Paulius II - plutonas 9, neptunas ant MC. (Na cia jau akivaizdziausias dvasininko karjeros pavyzdys - neptuno ir jupiterio konjukcija 10).
4. Popiežius Benediktas XVI - velgi saturnas 9.

Bet kokiu atveju visi jie ten kazka turi, tik man idomu del to saturno?



QUOTE(burokėlis @ 2013 09 04, 13:59)
9 - aukštesnysis protas, sąmonė. Atkreipk dėmesį į žmones su planetomis 9 ir atpažinsi tų planetų stiprią įtaką, tarkim koks turintis saulę ir jupiterį ten, gali būti didelis piktadary, sudaryti blogo žmogaus įspūdį, tačiau gerai jį pažįstantys žmonės žinos, kad jis dvasingas, intelektualas ir kilnus. gera, švelni moterytė, širdyje gali būti pagiežinga fanatikė ir taip aktyviai siekti savo tikslų, kad per juos netgi pasmerkti mases žmonių netinkamais sprendimais, jei tarkim turės saturno-plutono konjunkciją 9. ir t.t. tačiau bet kokiu atveju planeta 9 jau inteligento ženklas biggrin.gif

Atsakyti